Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

  godlo

  Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
  w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
  im. Stefana Żeromskiego

  Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

  Z wizytą w przedszkolu

  W środę 6 czerwca członkowie Szkolnego Koła PCK oraz Samorządu Uczniowskiego wraz z uczniami klasy 7b udali się z wizytą do Publicznego Przedszkola nr 19 im. Jana Brzechwy, aby wręczyć przedszkolakom przekazane przez uczniów PSP nr 5 maskotki, książki oraz gry edukacyjne. Zbiórkę upominków na terenie szkoły prowadzili członkowie SK PCK i SU pod opieką pań: Małgorzaty Czaja, Wioletty Szymańskiej, Anny Rożek i Agnieszki Brożek.

  Uczniów naszej szkoły przywitała Pani Dyrektor Aneta Stachurska, która podziękowała w imieniu przedszkolaków wszystkim zaangażowanym w zbiórkę i wyraziła swoje zadowolenie z owocnej współpracy z organizacjami szkolnymi. Nadmieniła również, że zapewne liczne grono przedszkolaków będzie uczniami „piątki”.

  Uczniowie opowiadali przedszkolakom o miłej atmosferze panującej w szkole oraz o możliwości udziału w licznych zajęciach pozalekcyjnych i zachęcali ich do wstępowania w jej progi.

  W podziękowaniu za prezenty grupy przedszkolne zaprezentowały prawdziwy festiwal talentów tańcząc, śpiewając i recytując, braw nie było końca. Ten dzień na pewno długo zapadnie w pamięci zarówno uczniów naszej szkoły, jak i przedszkola. Zorganizowana akcja wydobyła w uczniach wiele pozytywnych emocji, które można podsumować mottem organizacji szkolnych, które brzmi że najważniejsze to pomagać i sprawiać radość drugiemu człowiekowi.

  Projekty edukacyjne

   
  © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Menu boczne

  Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...