Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

  godlo

  Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
  w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
  im. Stefana Żeromskiego

  Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

  PSP nr 5 po raz kolejny na podium w finale wojewódzkim Świętokrzyskiej Miniolimpiady w Turnieju Gier i Zabaw uczniów klas I – III

   30 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim w pięknej hali „KSZO” odbył się finał wojewódzki IV Miniolimpiady w Turnieju Gier i Zabaw z udziałem 10 najlepszych szkół naszego województwa wyłonionych w zawodach kwalifikacyjnych. Każda szkolna drużyna liczyła po 36 uczniów. Nasze miasto było gospodarzem imprezy dzięki zwycięstwu PSP nr 5 w III turnieju, który odbył się w 2017 roku w Chęcinach. Wielki sukces w tej prestiżowej imprezie odnieśli po raz kolejny uczniowie PSP nr 5 zdobywając tym razem II miejsce. Wszystkie drużyny otrzymały puchary, dyplomy i medale. Dla pierwszych trzech drużyn nagrody pieniężne na sprzęt sportowy ufundował Marszałek województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas.

  W grupie rocznika 2010 startowali: Wiktoria Barańska I a, Nikola Mikołajek I a, Maria Kabała I b, Nicole Detka I c, Magdalena Kubacka I b, Kamil Drzazga I a, Filip Kamiński I a, Dawid Połetek I d, Karol Konat I c, Maciej Starachowski I c, Krystian Lis I a.    

  W grupie rocznika 2009 wystąpili: Stefania Jędrych III f, Maja Kaniewska III f, Alicja Mołodowiec III d, Wiktoria Przepiórka III g, Blanka Walczyk III g, Alicja Misztal III h, Gabriel Lach III e, Piotr Czajkowski III d, Filip Turek III g, Mikołaj Bednarski III d, Mateusz Podpora III f, Jakub Batugowski III g.

  Rocznik 2008 reprezentowali: Katarzyna Soboń IV e, Olga Szafrańska IV f, Maja Nowak IV e, Julia Swat IV b, Julia Nawodzińska IV b, Maja Rafalska IV b, Krystian Stefański III a, Antoni Jedlikowski III a, Dominik Wnuk IV e, Kacper Głowacz III a, Oliwier Mazur IV b, Kamil Kubacki IV b, Bartosz Tomala III a.

  Do zawodów naszych uczniów przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego Janusz Ozdoba, Andrzej Waniel i Arkadiusz Jeruzal przy współpracy z wychowawcami klas I – III. Gratulacje dla naszych małych sportowców!

  Projekty edukacyjne

   
  © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Menu boczne

  Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...