Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

  godlo

  Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
  w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
  im. Stefana Żeromskiego

  Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

  Wakacje, znowu są wakacje…

  Na zakończenie roku szkolnego czeka każdy uczeń. Zanim jednak nadejdzie upragniony czas błogiego lenistwa, trzeba pożegnać szkołę na dwa miesiące. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 dla klas IV-VII odbyło się w środę 19 czerwca.

  Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.

  Następnie na sali gimnastycznej odbyła się tradycyjna uroczystość, która pełna była radosnego nastroju, uśmiechu, miłych słów i życzeń. Pani Dyrektor Marta Dobrowolska-Wesołowska życzyła wszystkim miłych i bezpiecznych wakacji, pogratulowała sukcesów w różnych konkursach i zawodach sportowych. Wręczyła też Srebrne Tarcze dla najlepszych uczniów. Rozstrzygnięty został też plebiscyt na „Stefana Roku”, czyli nauczyciela roku PSP nr 5. Ten zaszczytny tytuł przypadł Pani Katarzynie Tomali - nauczycielce języka polskiego, która otrzymała od Pani Dyrektor pamiątkową statuetkę oraz upominek od Pana Prezydenta Jarosława Górczyńskiego, który objął patronatem nasz plebiscyt.
  Uroczystość uświetniła część artystyczna przygotowana przez panią Iwonę Stańczak. Jak zwykle niezastąpieni okazali się chłopcy z kl. 7e, którzy zatańczyli m.in. wakacyjny układ do piosenki „Papaja” oraz dziewczęta z kl. 7b.

  Po części artystycznej uczniowie udali się do sal razem z wychowawcami i odebrali z ich rąk upragnione świadectwa.

   
  © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Aktualności

  Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...