Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

  godlo

  Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
  w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
  im. Stefana Żeromskiego

  Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

  Halowe Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce

  W sobotę 1 grudnia 2018 12 osobowa reprezentacja uczniów naszej szkoły brała udział w zawodach wojewódzkich w Kielcach. W zawodach rywalizowało około 200 uczestników z całego województwa z podziałem na kategorie wiekowe od rocznika 2009 do 1999. Zawodnicy z nasze szkoły zaprezentowali się znakomicie.

  Wywalczyliśmy: trzy pierwsze miejsca, trzy drugie i dwa trzecie miejsca.

  Pierwsze miejsca zdobyli: Paweł Wróbel w skoku wzwyż kl. VIII a, Bartosz Grudniewski w pchnięciu kulą z kl. VIII a oraz Alicja Mołodowiec kl. IV. Drugie miejsca wywalczyli: Mateusz Jasionek w biegu na 60 m kl. V c i Dominik Wnuk w skoku w dal kl V e. Dwa trzecie miejsca zdobyła Patrycja Mucha kl VII a w biegu na 60m oraz biegu na 60 m przez płotki.

  Wielkie gratulacje dla naszych młodych lekkoatletów i podziękowania za sportową postawę na zawodach oraz godne reprezentowanie naszej szkoły. Nauczyciel wychowania fizycznego - Janusz Ozdoba.

   
  © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Aktualności

  Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...