Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

  godlo

  Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
  w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
  im. Stefana Żeromskiego

  Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

  Moja pasja, mój zawód

  30 listopada 2018 roku w gościnnych progach świetlicy szkolnej odbyła się kolejna odsłona spotkań z ciekawymi ludźmi Ostrowca pt. "moja pasja- mój zawód”.

  Zaproszenie przyjął ostrowczanin Andrzej Chochół, muzyk, gitarzysta jazzowy, kompozytor i aranżer muzyki, od wielu lat znajdujący się w czołówce najlepszych gitarzystów jazzowych w Polsce. Pomysłodawca wielu imprez kulturalnych miasta m.in. „Wiosny jazzowej”, „Rock Afera”, „Rock Meeting” oraz Zaduszek Jazzowych, które w tym roku odbyły się już po raz XXX. Od wielu lat prowadzi działalność pedagogiczną w MCK, jako główny specjalista ds. muzyki. I niewątpliwie był to czas dla muzyki. Muzyk i jego gitary zabrały słuchaczy z klasy VII a, b, d, e i VI c w świat muzycznego piękna, barw, nastrojów i różnorodnych klimatów.

  Młodzież nie tylko chętnie słuchała muzyki, jakże odmiennej niż ta, z którą obcuje na co dzień, ale miała też sposobność sprawdzenia własnych umiejętności. I choć gitara „miała humorki” i nie wszystkim brzmiała czysto, to zabawy i śmiechu było co niemiara.

  Ziarenko zostało zasiane. Może narodzą się z niego przyszli muzycy, wokaliści, kompozytorzy, gwiazdy? Niech tak się stanie!

   
  © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Aktualności

  Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...