Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

  godlo

  Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
  w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
  im. Stefana Żeromskiego

  Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

  Moja pasja - mój zawód

  1 marca 2019 roku w mury naszej szkoły zawitał wyjątkowy gość. Muzyk, poeta i dziennikarz radiowy p Wojciech Socha. Pasjonat muzyki i wszystkiego, co się z nią wiąże. Gra na kilku instrumentach, w tym na gitarze i trąbce. Od 1985 roku związany ze Strażacką Orkiestrą Dętą w Kunowie. Członek Klubu Literackiego „Aspekt” w Ostrowcu Świętokrzyskim i Grupy Artystycznej „Krzemień”. Organizator Kunowskich Zaduszek Muzycznych. Wraz z córką Karoliną wydał tomik wierszy „Koncert” oraz nagrał płytę z autorskimi piosenkami „Na strunie M”. Swoje pasje realizuje poprzez kameralne koncerty i udział na wernisażach zaprzyjaźnionych artystów oraz festiwalach piosenki poetyckiej.

  Słuchacze Radia Ostrowiec znają jego ciepły , spokojny głos między innymi z autorskiej audycji „Synkopa słowa” oraz „Muzyka Nie-Dzieli".

  Pan Wojtek Socha znalazł czas, by spotkać się z uczniami klas 7 b, c, d i e w ramach cyklicznych spotkań z ciekawymi ludźmi pod hasłem „Moja pasja, mój zawód” . Opowiedział, jak miłość do muzyki pokierowała jego życiowymi ścieżkami. Okrasił to wszystko mini koncertem własnej twórczości. Podzielił się z młodzieżą swoim życiowym mottem: by robili w życiu to, co kochają, a praca będzie ich pasją.

  Pomysłodawcą spotkania była p. Iwona Stańczak.

   
  © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Aktualności

  Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...