Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

w Ostrowcu Świętokrzyskim

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
    im. Stefana Żeromskiego

Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

Partycja Mucha mistrzynią Ostrowca Świetokrzyskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych!!!

18 października 2018 r. w Ośrodku rekreacyjnym „GUTWIN” rozegrane zostały Mistrzostwa Ostrowca Świętokrzyskiego szkół podstawowych i gimnazjów w Indywidualnych Biegach Przełajowych na rok szkolny 2018/2019.

Uczniowie szkół podstawowych zmagali się na dwóch dystansach: 600m i 800m dziewczęta, 600m i 1000m chłopcy. Natomiast gimnazjaliści i uczniowie klas 7 i 8 szkół podstawowych rywalizowali na dystansach: 1000m dziewczęta i 1000m chłopcy.
    Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W zawodach udział wzięło 213 uczniów z 10 szkół podstawowych (w tym 110 dziewcząt 103 chłopców) oraz 90 uczniów z 8 szkół (w tym 44 dziewcząt i 46 chłopców).
    Patrycja Mucha w biegu indywidualnym na 1000 m pokonała starsze koleżanki z klas VIII i gimnazjalnych.
    Nasze zawodniczki w klasyfikacji Drużynowej w Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych klas V-VI zdobyły II miejsce.
    Szkołę reprezentowały:
    Zawolik Maja (6d), Osojca Oliwia(6a), Sołtykiewicz Alicja (6a), Grudzień Julia(6a), Majewska Natalia(6a), Rycombel Kamila(6a)
    Drużyny szkolne, które zdobyły pierwsze trzy miejsca otrzymały puchary i sprzęt sportowy. Zawodnicy i zawodniczki zostali nagrodzeni medalami i nagrodami rzeczowymi w postaci okolicznościowych koszulek.

Opiekun drużyny: p. Michał Kępczyński