Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

  godlo

  Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
  w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
  im. Stefana Żeromskiego

  Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

  ×

  Błąd

  Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów sigplusrootprojektyrootpr oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  Dziecięca Piłka Ręczna

  Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów sigplusrootprojektyrootpr oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  dprKlasa III e w listopadzie 2016 r. przystąpiła do realizacji Świętokrzyskiego Programu Wspierania Rozwoju Aktywności Fizycznej. Horyzonty Aktywności Fizycznej – Dziecięca Piłka Ręczna.

  CELE PROJEKTU:

  • wsparcie świętokrzyskich szkół w zakresie poprawy jakości zajęć wychowania fizycznego na pierwszym etapie edukacyjnym, a co za tym idzie promocja aktywności fizycznej wśród uczniów klas I – III,
  • rozwój kompetencji metodycznych nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej w prowadzeniu lekcji wychowania fizycznego oraz pomoc lokalnym samorządom w doposażeniu szkół w niezbędne pomoce dydaktyczne.

  TERMIN REALIZACJI:

  • listopad 2016 r. – czerwiec 2017 r.

  PATRONAT HONOROWY:

  • Marszałek Województwa Świętokrzyskiego – Adam Jarubas

  SZKOLNI KOORDYNATORZY:

  • p. Joanna Zagozdon - wychowawca klasy III e, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • p. Michał Kępczyński - nauczyciel wychowania fizycznego

  REALIZACJA PROJEKTU:
  Szkoła, przystępując do Programu, otrzymała podstawowy sprzęt sportowy do prowadzenia zajęć, a dzieci możliwość uczestniczenia w ciekawych lekcjach i konkursach. Na zakończenie Programu uczniowie wezmą udział w sportowej rywalizacji w ramach turniejów powiatowych. Zwieńczeniem tych działań będzie festyn Dziecięcej Piłki Ręcznej, który odbędzie się w Kielcach w czerwcu 2017 r.
  {gallery}sigplus/projekty/pr/{/gallery}

  Projekty edukacyjne

   
  © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Menu boczne

  Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...