Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

    godlo

    Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
    w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
    im. Stefana Żeromskiego

    Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

    Rok szkolny 2010 / 2011

    Największe sukcesy naszych uczniów

    pkPLEBISCYT "UCZEŃ ROKU
    Paulinka Kaczor, uczennica kl. VI e została Uczniem Roku 2010/2011 i zdobyła nagrodę Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego. Osiągła ona celujące i bardzo dobre wyniki w nauce. Średnia ocen w klasach IV - VI (I półrocze) wynosiła - 5,6. Paulina świetnie godzi obowiązki wzorowej uczennicy z pasją artystyczną oraz działalnością charytatywną. Największym autorytetem dla niej jest Jan Paweł II, który uczy nas, że "Człowieka trzeba mierzyć miarą serca". Jest otwarta na innych, chętnie niesie pomoc potrzebującym. Często reprezentuje naszą szkołę w koncertach charytatywnych (np. podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy), bierze udział w spotkaniach integracyjnych uczniów naszej szkoły z dziećmi z Domu Dziecka. Paulina aktywnie uczestniczy w życiu środowiska szkolnego, chętnie występuje w przedstawieniach i uroczystościach szkolnych. Od I klasy pełniła funkcję przewodniczącej lub vice przewodniczącej klasy, a od września jest przewodniczącą Samorządu Szkolnego. Największą pasją Paulinki jest śpiew i w tej dziedzinie odnosi znaczące sukcesy. Marzy o tym, by związać swoją przyszłość z muzyką. W 2010 roku została nominowana do Świętokrzyskiej Nagrody Muzycznej "Muzyczne Scyzoryki" i zajęła 4 miejsce. Drugą pasją Pauliny jest taniec. Należy do formacji cheerleaders, z którą w 2010 roku zdobyła II miejsce w Mistrzostwach Polski Cheerleaders w Rzeszowie oraz II miejsce w Grand Prix Polski Cheerleaders. Paulina bierze udział w międzynarodowym projekcie Comenius pod nazwą ,,Prawdziwe i fantastyczne podróże po ogrodach i parkach Europy". Miała przyjemność uczestniczyć w wyjeździe roboczym do Portugalii oraz gościć u siebie młodzież z Francji. Łatwo zjednuje sobie sympatię innych pogodnym usposobieniem, wielką kulturą osobistą, serdecznością, wdziękiem, skromnością i wrażliwością. Jest ambitna, odpowiedzialna i pracowita. Zawsze ma czas dla kolegów i przyjaciół. Służy im pomocą w nauce, wspiera w trudnych sytuacjach szkolnych. Jest lubiana przez rówieśników i ceniona przez nauczycieli.

    • II miejsce na XIII Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Pieśni Religijnej Łódź 2008
    • II miejsce na XIV Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Pieśni Religijnej Łódź 2009
    • III miejsce w kategorii duety na XIV Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Pieśni Religijnej Łódź 2009
    • I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Talenty - Opatów 2009
    • II miejsce na XV Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Pieśni Religijnej Łódź 2010
    • laureatka XV i XVI Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Szwarlika w Będzinie (2010 i 2011)
    • laureatka Ogólnopolskiego Festiwalu Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka (w latach 2010 i 2011)
    • III miejsce na XXI Ogólnopolskim Festiwalu ,,Polonia Semper Fidelis" 2010
    • I miejsce na XVI Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Pieśni Religijnej Łódź 2011
    • GRAND PRIX (w duecie) na XVI Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Pieśni Religijnej Łódź 2011
    • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Młodych Twórców Poezji "Listopadowa zaduma" 2010
    • I miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Religijno - Patriotycznej "Bóg, Honor, Ojczyzna" 2011

     

    KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

    • Paulina Kaczor, kl. VI e, Filip Pikus, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej - Grand Prix w XVI Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Pieśni Religijnej

    • Paulina Kaczor, kl. VI e, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej - I miejsce w XVI Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Pieśni Religijnej

    • Dawid Krawczyk, kl. V c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Tematycznym "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914 -1989"
    • Angelika Deroń, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek - II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Tematycznym "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914 -1989"
    • Grzegorz Waliszczak, kl. VI a, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej - wyróżnienie w XIX Międzynarodowym Konkursie - Kangur Matematyczny
    • Kacper Maj, kl. V c, ucz. p. Małgorzaty Urban - wyróżnienie w wXIX Międzynarodowym Konkursie - Kangur Matematyczny
    • Krzysztof Pożoga, kl. V c, ucz. p. Małgorzaty Urban - wyróżnienie w XIX Międzynarodowym Konkursie - Kangur Matematyczny
    • Jakub Ożóg, kl. IV a, ucz. p. Henryki Piotrowskiej - wyróżnienie w XIX Międzynarodowym Konkursie - Kangur Matematyczny
    • Emil Woskowicz, kl. IV c, ucz. p. Bożeny Winiarczyk - wyróżnienie w XIX Międzynarodowym Konkursie - Kangur Matematyczny
    • Albert ŒŚliwka, kl. IV a, ucz. p. Barbary Kiljańskiej - wyróżnienie w XXVII Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej
    • Mateusz Biedka, kl. II c, ucz. p. Anny Barańskiej Bardzo - wynik dobry w XIX Międzynarodowym Konkursie - Kangur Matematyczny
    • Szymon Maj, kl. II a, ucz. p. Joanny Zybury - wynik bardzo dobry w XIX Międzynarodowym Konkursie - Kangur Matematyczny
    • Martyna Rutkowska, kl. II d, ucz. p. Doroty Karwat - wynik bardzo dobry w XIX Międzynarodowym Konkursie - Kangur Matematyczny
    • Maria Kwiatkowska, kl. II c, ucz. p. Anny Barańskiej - wynik bardzo dobry w XIX Międzynarodowym Konkursie - Kangur Matematyczny
    • Filip Kołomański, kl. II c, ucz. p. Anny Barńskiej - wynik bardzo dobry w XIX Międzynarodowym Konkursie - Kangur Matematyczny

    KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

    • Natalia Szczepaniak, kl. VI a, ucz. p. Barbary Kiljańskej - nagroda główna i tytuł "Odkrywcy Krainy Baśni" w III Ogólnopolskim Konkursie Literackim "I ty możesz zostać baśniopisarzem"
    • Albert Śliwka, kl. IV a, ucz. p. Barbary Kiljańskiej - III miejsce w XVIII Tarnogórskim Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. ks. JanaTwardowskiego
    • Dominika Klechowska, kl. V e, ucz. p. Barbary Kiljańskej - finalistka XVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"
    • Albert Śliwka, kl. IV a, ucz. p. Barbary Kiljańskej - III miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Pudełko moich marzeń"
    • Marta Lis, kl. IV a, ucz. p. Barbary Kiljańskej - III miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Pudełko moich marzeń"
    • Paulina Kaczor, kl. VI e, ucz. p. Ryszarda Góry p. Danuty Wiśniewskiej - III miejsce w XXI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Religijnej i Patriotycznej "Polonia Semper Fidelis"
    • Wiktoria Wójcik, kl. IV d, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego
    • Paweł Czechowski, kl. IV b, ucz. p. Mirosławy Zaremby - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego
    • Kinga Kwiatkowska, kl. IV d, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego
    • Dominika Gatkowska, kl. IV b, ucz. p. Mirosławy Zaremby - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego
    • Wiktoria Smikiel, kl. IV d, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego
    • Weronika Starachowska, kl. IV b, ucz. p. Mirosławy Zaremby - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka PolskiegoAnna Piotrowska, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego
    • Małgorzata Garbacka, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego
    • Anna Gołasa, kl. V c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego
    • Izabela Czerwińska, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego
    • Weronika Pękalska, kl. VI c, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego
    • Dominika Dzik, kl. VI c, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego
    • Oliwia Patrzałek, kl. VI c, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego
    • Grzegorz Waliszczak, kl. VI a, ucz. p. Barbary Kiljańskiej - Arcymistrz Ortografii w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym
    • Natalia Raban, kl. VI b, ucz. p. Alicji Krysztofiak - Mistrz Ortografii w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym
    • Tomasz Orłowski, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek - Ekspert Ortografii w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym
    • Marcin Barański, kl. VI b, ucz. p. Alicji Krysztofiak - Ekspert Ortografii w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym
    • Michał Moskalik, kl. VI b, ucz. p. Alicji Krysztofiak - Ekspert Ortografii w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym
    • Dominik Kościółek, kl. IV b, ucz. p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego
    • Paweł Sobczyński, kl. IV c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego
    • Wiktoria Nowakowska, kl. IV b, ucz. p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego
    • Julia Ćmiel, kl. IV d, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego
    • Kinga Michałowska, kl. IV b, ucz. p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego
    • Anna Soluch, kl. V c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego
    • Natalia Fitowska, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego
    • Tomasz Orłowski, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego
    • Berenika Mazur, kl. V c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego
    • Natalia Płoszaj, kl. V d, ucz. p. Alicji Krysztofiak - wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Pudełko moich marzeń"
    • Wiktoria Zielińska, kl. V d, ucz. p. Alicji Krysztofiak - wyróżnienie Xw II Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Pudełko moich marzeń"

    KONKURSY WOJEWÓDZKIE

    • Aleksandra Podsiadły, kl. V c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - I miejsce w etapie wojewódzkim XVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"
    • Ilona Walas, kl. V c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - I miejsce w VIII Wojewódzkim Konkursie Młodych Twórców Poezji "POEZJA - OGRÓD NASZYCH MARZEŃ" 2009 - 2010
    • Dominika Klechowska, kl. V e, ucz. p. Barbary Kiljańskiej - I miejsce w etapie wojewódzkim XVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"
    • Natalia Raban, kl. V c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - I miejsce w etapie wojewódzkim XVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"
    • Berenika Mazur, kl. V c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Zapomniani bohaterowie najnowszej historii naszego regionu"
    • Oliwia Patrzałek, kl. VI c, ucz. p. Doroty Dziubek - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Zapomniani bohaterowie najnowszej historii naszego regionu"
    • Jakub Ożóg, kl. IV a, ucz. p. Barbary Kiljańskiej - II miejsce w etapie wojewódzkim XVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"
    • Kinga Kwiatkowska, kl. IV d, ucz. p. Doroty Dziubek - II miejsce w VIII Wojewódzkim Konkursie Młodych Twórców Poezji "POEZJA - OGRÓD NASZYCH MARZEŃ" 2009 - 2010
    • Anna Soluch, kl. V c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - II miejsce w etapie wojewódzkim XVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"
    • Paweł Grajcar, kl. V b, ucz. p. Renaty Kudełko - II miejsce w etapie wojewódzkim XVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"
    • Angelika Deroń, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek - III miejsce w etapie wojewódzkim XVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"
    • Kinga Kwiatkowska, kl. IV d, ucz. p. Doroty Dziubek - III miejsce w etapie wojewódzkim XVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"
    • Grzegorz Waliszczak, kl. VI a, ucz. p. Barbary Kiljańskiej, p. Renaty Kudełko - laureat etapu wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego
    • Piotr Ćwik, kl. VI a, ucz. p. Barbary Kiljańskiej, p. Renaty Kudełko - laureat etapu wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego
    • Angelika Deroń, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek - laureat etapu wojewódzkiego "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914 - 1989"
    • Dawid Krawczyk, kl. V c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - laureat etapu wojewódzkiego "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914 - 1989"
    • Weronika Pękalska, kl. VI c, ucz. p. Doroty Dziubek, p. Renaty Kudełko - finalista etapu wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego
    • Marcin Barański, kl. VI b, ucz. p. Alicji Krysztofiak, p. Renaty Kudełko - finalista etapu wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego
    • Natalia Raban, kl. VI b, ucz. p. Alicji Krysztofiak, p. Renaty Kudełko - finalista etapu wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego
    • Albert Śliwka, kl. IV a, ucz. p. Barbary Kiljańskiej - pochwała w VIII Wojewódzkim Konkursie Młodych Twórców Poezji "POEZJA - OGRÓD NASZYCH MARZEŃ" 2009 - 2010
    • Izabela Czerwińska, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Poetyckim "Dziecko w rodzinie"
    • Angelika Deroń, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Poetyckim "Dziecko w rodzinie"
    • Marcin Barański, kl. VI b, ucz. p. Iwony Kary, p. Alicji Krysztofiak, p. Renaty Kudełko - wyróżnienie w etapie wojewódzkim XVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"
    • Julita Sikorska, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w etapie wojewódzkim XVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"
    • Katarzyna Stojek, kl. IV a, ucz. p. Barbary Kiljańskiej - wyróżnienie w etapie wojewódzkim XVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"
    • Karolina Konias, Wiktoria Smikiel, kl. IV d, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w etapie wojewódzkim XVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"
    • Patryk Pytlak, kl. VI c, ucz. p. Doroty Dziubek, p. Bogusława Wojtkiewicza - wyróżnienie w etapie wojewódzkim XVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"
    • Izabela Zięba, kl. VI c, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w etapie wojewódzkim XVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"
    • Weronika Pękalska, kl. VI c, ucz. p. Doroty Dziubek, p. Bogusława Wojtkiewicza - wyróżnienie w etapie wojewódzkim XVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"
    • Anna Sieniek, kl. VI e, ucz. p. Renaty Kudełko - wyróżnienie w etapie wojewódzkim XVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"


    WYDARZENIA I UROCZYSTOŚCI
     
    ABSOLWENCI

    Projekty edukacyjne

     
    © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...