Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

    godlo

    Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
    w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
    im. Stefana Żeromskiego

    Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

    ×

    Błąd

    Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów sigplusrootarchiwumrootsport.2011-2012 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

    Rok szkolny 2011 / 2012

    Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów sigplusrootarchiwumrootsport.2011-2012 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

    Największe sukcesy naszych uczniów
    bmPLEBISCYT "UCZEŃ ROKU"
    linia
    Berenika Mazur była uczennicą kl. VI c w PSP nr 5 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Osiąga znakomite wyniki w nauce - średnia jej ocen wynosi 5,8. Uważa się za humanistkę, ale odnosi również sukcesy w konkursach matematycznych. Bardzo lubi czytać książki, szczególnie przygodowe. Doskonale zna powieści Zbigniewa Nienackiego o Panu Samochodziku, imponuje jej Sherlock Holmes - mistrz dedukcji. Interesuje się kulturą innych krajów, z zaciekawieniem studiuje mapy, lubi podróżować. Z przyjemnością uczy się obcych języków. Lubi oglądać debaty sejmowe i rozmawiać o nich z rodzicami. Uwielbia sport, aktywnie spędza czas z rówieśnikami, spotkacie ją na każdym meczu KSZO. Kocha zwierzęta. Ma teriera australijskiego, który wabi się "Chrupek".
    Najważniejsza jest dla niej rodzina. Ceni szczerość, przyjaźń i tolerancję. Wyróżnia się empatią, skromnością, taktem. Chętnie służy pomocą, nie wywyższa się, można na nią liczyć. Jest szczerze lubiana przez rówieśników i ceniona przez nauczycieli.
    Wytrwale dąży do celu, ale nigdy za wszelką cenę. Podobają jej się słowa L. Armstronga: "Wszystko jest możliwe. Mogą Ci mówić, że masz 90% szans, 50% szans lub 1% szans, ale to Ty musisz wierzyć i walczyć"!
    Brała udział w wielu różnorodnych konkursach, a oto jej największe sukcesy:
    laureatka IX Konkursu Humanistycznego (2012r.),
    laureatka Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Polskiego (2011r.),
    wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie ,,Multitest'' (język polski, 2011r.),
    wyróżnienie w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym (2011r.),
    I miejsce w Wojewódzkim Konkursie ,,Zapomniani bohaterowie historii najnowszej naszego regionu''; kategoria: opowiadanie (2011r.),
    bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie ,,Alfik Matematyczny'' (2011r.),
    laureatka II Ostrowieckiego Konkursu Matematycznego ,,Rachmistrz'' (2012 r.).
    Uzyskała również certyfikat ,,Cambridge Young Learners English Tests'' (2011 r.) oraz ukończyła Kurs Błyskawicznego Czytania i Technik Pamięciowych, uzyskując w teście końcowym tempo 6806 słów na minutę - wynik celujący (2011r.).
    Społeczność szkolna uważa, że jest wspaniałym kandydatem na Ucznia Roku. W pełni zasługuje na to zaszczytne miano.
    KONKURSY MIĘDZYNARODOWE
    linia
    Anna Gołasa, kl. VI c, ucz. p. Mirosława Zaremba - laureatka XXVIII Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej
    Anna Piotrowska, kl. VI a, ucz. p. Doroty Dziubek - finalistka Międzynarodowego Konkursu Tematycznego "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914 -1989"
    Aleksandra Podsiadły, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - finalistka Międzynarodowego Konkursu Tematycznego "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914 -1989"
    Natalia Raban, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - finalistka Międzynarodowego Konkursu Tematycznego "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914 -1989"
    Krzysztof Pożoga, kl. VI c, ucz. p. Małgorzaty Urban - wyróżnienie w XX Międzynarodowym Konkursie Matematycznym - Kangur Matematyczny
    Karolina Konias, kl. V d, ucz. p. Bożeny Winiarczyk - wyróżnienie w XX Międzynarodowym Konkursie Matematycznym - Kangur Matematyczny
    Filip Kroczek, kl. VI c, ucz. p. Małgorzaty Urban - wyróżnienie w XX Międzynarodowym Konkursie Matematycznym - Kangur Matematyczny
    Kacper Maj, kl. VI c, ucz. p. Małgorzaty Urban - wyróżnienie w XX Międzynarodowym Konkursie Matematycznym - Kangur Matematyczny
    Patrycja Pietrzyk, kl. II c, ucz. p. Ewy Kieszkowskiej i p. Renaty Baran - wyróżnienie w XX Międzynarodowym Konkursie Matematycznym - Kangurek
    Małgorzata Wdowczyk, kl. II b, ucz. p. Alicji Boroń - wyróżnienie w XX Międzynarodowym Konkursie Matematycznym - Kangurek
    Oliwia Tyrała, kl. II c, ucz. p. Ewy Kieszkowskiej i p. Renaty Baran - wyróżnienie w XX Międzynarodowym Konkursie Matematycznym - Kangurek
    Michał Pocheć, kl. III a, ucz. p. Joanny Zybury - wyróżnienie w XX Międzynarodowym Konkursie Matematycznym - Kangurek
    Maria Kwiatkowska, kl. III c, ucz. p. Anny Barańskiej - wyróżnienie w XX Międzynarodowym Konkursie Matematycznym - Kangurek
    Karina Amanowicz, kl. III d, ucz. p. Doroty Karwat - wyróżnienie w XX Międzynarodowym Konkursie Matematycznym - Kangurek
    Kinga Kwiatkowska, kl. V d, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w XXVIII MiędzynarodowymKonkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej
    Gabriela Górniak, kl. VI a, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w XXVIII Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej
    Wiktoria Dębicka, kl. IV e, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w XXVIII Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej
    Tymoteusz Kuba, kl. V a, ucz. p. Barbary Kiljańskiej - wyróżnienie w XXVIII Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej
    KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
    linia
    Aleksandra Jaśkiewicz, kl. V c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - Grand Prix i tytuł "Odkrywcy Krainy Baśni" w V Ogólnopolskim Konkursie "I Ty możesz zostać baśniopisarzem"
    Wiktoria Smikiel, kl. V d, ucz. p. Doroty Dziubek - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego MULTITEST
    Albert Śliwka, kl. V a, ucz. p. Barbary Kiljańskiej - II miejsce w XIX Tarnogórskim Konkursie Poetyckim im. ks. Jana Twardowskiego
    Gabriela Górniak, kl. VI a, ucz. p. Doroty Dziubek - III miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Feliksa Raka
    Wiktoria Dębicka, kl. IV e, ucz. p. Doroty Dziubek - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Kolorowy Świat Bajki"
    Katarzyna Zajączkowska, kl. IV e, ucz. p. Doroty Dziubek - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Kolorowy Świat Bajki"
    Izabela Czerwińska, kl. VI a, ucz. p. Doroty Dziubek - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Kolorowy Świat Bajki"
    Albert Śliwka, kl. V a, ucz. p. Barbary Kiljańskiej - III miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Szkoła moich marzeń"
    Krystian Barszczak, Nessim Belkhiati, Kinga Chlewicka, Oliwia Główka, Agnieszka Grabowiec, Amelia Kalbarczyk, Paweł Krawczyk, Aleksandra Łasa, Wiktor Łącki, Oskar Łepecki, Łukasz Mroczek, Julia Ochocka, Karolina Suliga, Małgorzata Wdowczyk, Dominik Zaręba, Dawid Żak, kl. II b, ucz. p. Alicji Boroń - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pn. "Wiem, co jem!"
    Anna Gołasa, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - laureatka XV Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej "LIPA 2011"
    Martyna Woźniak, kl. IV e, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego "ALBUS"
    Wiktoria Wójcik, kl. V d, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego "ALBUS"
    Anna Piotrowska, kl. VI a, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego "ALBUS"
    Tomasz Orłowski, kl.VI a, ucz. p. Doroty Dziubek - laureat Ogólnopolskiego Testu Ortograficznego
    Monika Jędrzejewska, kl.IV e, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Testu Ortograficznego
    Małgorzata Garbacka, kl.VI a, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Testu Ortograficznego
    Kacper Kwietniak, kl. VI a, ucz. p. Doroty Dziubek - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego PANDA 2012
    Aleksandra Mazurek, kl. V a, ucz. p. Barbary Kiljańskiej - laureatka XIX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"
    Natalia Gatkowska, kl. IV e, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego MULTITEST
    Monika Jędrzejewska, kl. IV e, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego MULTITEST
    Kinga Kwiatkowska, kl. V d, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego MULTITEST
    Kacper Maj, kl. VI c, ucz. p. Małgorzaty Urban - finalistka II Ogólnopolskiej Olimpiady Logiczno - Matematycznej
    Aleksandra Jaśkiewicz, kl.V c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - finalistka VII Ogólnopolskiego Konkursu "Bezpieczniej z prądem"
    Dominika Rutkowska, kl. IV e, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego MULTITEST
    Zuzanna Sejdzińska, kl. IV d, ucz. p. Barbary Kiljańskiej - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego MULTITEST
    Wiktoria Dębicka, kl. IV e, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego MULTITEST
    Michał Pękacki, kl. IV d, ucz. p. Barbary Kiljańskiej - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego MULTITEST
    Julia Ćmiel, kl. V d, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego MULTITEST
    Berenika Mazur, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego MULTITEST
    Krzysztof Pożoga, kl. VI c, ucz. p. Małgorzaty Urban - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Alfik"
    Berenika Mazur, kl. VI c, ucz. p. Małgorzaty Urban - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Alfik"
    Wiktoria Dębicka, kl. IV e, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Moje wzrastanie ku pełni człowieczeństwa"
    Monika Jędrzejewska, kl. IV e, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego "ALBUS"
    Dawid Kowalski, kl. IV e, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego "ALBUS"
    Wiktoria Smikiel, kl. V d, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego "ALBUS"
    Kinga Kwiatkowska, kl. V d, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego "ALBUS"
    Julia Ćmiel, kl. V d, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego "ALBUS"
    Wiktor Czaja, kl. V c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego "ALBUS"
    Paweł Sobczyński, kl.V c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego "ALBUS"
    Jakub Stefański, kl. V c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego "ALBUS"
    Anna Gołasa, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego "ALBUS"
    Anna Soluch, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego "ALBUS"
    Małgorzata Garbacka kl.VI a, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego "ALBUS"
    Berenika Mazur, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego "ALBUS"
    Tomasz Orłowski, kl. VI a, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego "ALBUS"
    Izabela Czekała, kl.VI c, ucz.p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego "ALBUS"
    Dominika Rak, kl. VI a, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego "ALBUS"
    Ilona Walas, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremba - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego "ALBUS"
    Krzysztof Papaj, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego "ALBUS"
    Anna Soluch, kl.VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym
    Izabela Czerwińska, kl. VI a, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym
    Berenika Mazur, kl.VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym
    Kinga Kwiatkowska, kl.V d, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym
    Anna Gołasa, kl.VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym
    Weronika Ziarek, kl. V a, ucz. p. Barbary Kiljańskiej - wyróżnienie w XIII Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Pudełko moich marzeń"
    Dagmara Górniak, kl. III b, ucz. p. Jolanty Luzak - szczególne podziękowanie za twórczą pracę w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Klasa ze Snów - Wyprawa na Marsa"
    KONKURSY WOJEWÓDZKIE, REGIONALNE I DIECEZJALNE
    linia
    Mateusz Biedka, kl. III c, ucz. p. Anny Barańskiej - I miejsce w Wojewódzkiej klasyfikacjji Matematycznych Mistrzostw Polski Dzieci i Młodzieży "Matematyka innego wymiaru"
    Weronika Gajek, kl. I b, ucz. p. Renaty Bartnik - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Jestem bezpieczny"
    Berenika Mazur, kl. VI c, ucz. p. Małgorzata Urban - I miejsce w Wojewódzkiej klasyfikacji uczniów Matematycznych Mistrzostw Polski Dzieci i Młodzieży "Matematyka innego wymiaru"
    Aleksandra Mazurek, kl. V a, ucz. p. Barbary Kiljańskiej - I miejsce w etapie Wojewódzkim XVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    Albert Śliwka, kl. V a, ucz. p. Barbary Kiljańskiej - I miejsce w etapie Wojewódzkim XVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    Albert Śliwka, kl. V a, ucz. p. Barbary Kiljańskiej - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Poetyckim "Trud i siła współczesnej rodziny"
    Anna Soluch, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Czy patriotyzm ma sens w dzisiejszych czasach?"
    Julia Kwiecień, kl. III a, ucz. p. Joanny Zybury - II miejsce w Wojewódzkiej klasyfikacjji Matematycznych Mistrzostw Polski Dzieci i Młodzieży "Matematyka innego wymiaru"
    Klaudia Korczak, kl. III b, ucz. p. Jolanty Luzak - II miejsce w etapie wojewódzkim XVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    Karolina Jeżewska, kl. V a, ucz. p. Barbary Kiljańskiej - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Poetyckim "Trud i siła współczesnej rodziny"
    Anna Gołasa, kl. VI c, ucz, p. Mirosławy Zaremby - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Sport w sztuce"
    Martyna Rutkowska, kl. III d, ucz. p. Doroty Karwat - III miejsce w Wojewódzkiej klasyfikacjji Matematycznych Mistrzostw Polski Dzieci i Młodzieży "Matematyka innego wymiaru"
    Magdalena Kuzdak, kl. II c, ucz. p. Ewy Kieszkowskiej - III miejsce w etapie wojewódzkim XVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    Aleksandra Jaśkiewicz, kl. V c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - III miejsce w regionalnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu "Bezpieczniej z prądem"
    Dominik Kościołek, kl. V b, ucz. p. Mirosławy Zaremby, p. Bogusława Wojtkiewicza - III miejsce w etapie Wojewódzkim XVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    Klewin Soboń, kl. III a, ucz. p. Joanny Zybury - laureatka V Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Poznajemy przyrodę naszych parków krajobrazowych"
    Anna Piotrowska, kl. VI a, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka etapu Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Tematycznego "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914 -1989"
    Aleksandra Podsiadły, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - laureatka etapu Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Tematycznego "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914 -1989"
    Natalia Raban, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - laureatka etapu Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Tematycznego "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914 -1989"
    Anna Gołasa, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby, p. Renaty Kudełko - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego
    Berenika Mazur, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby, p. Renaty Kudełko - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego
    Izabela Czekała, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby, p. Renaty Kudełko - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego
    Wiktoria Zielińska, kl. VI d, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej, p. Iwony Kary - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego
    Jakub Salus, kl. IV a, ucz. p. Iwony Kary - finalista półfinałów regionalnych XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego i VI edycji Polsko - Litewskiej "Przez ocean czasu"
    Agnieszka Donda, kl. IV e, ucz. p. Iwony Kary - finalistka półfinałów regionalnych XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego i VI edycji Polsko - Litewskiej "Przez ocean czasu"
    Izabela Czerwińska, kl. VI a, ucz. p. Doroty Dziubek - finalistka etapu Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Tematycznego "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914 -1989"
    Gabriela Krycia, kl. III a, ucz. p. Iwony Pater - wyróżnienie w V Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Poznajemy przyrodę naszych parków krajobrazowych"
    Natalia Łata, kl. III c, ucz. p. p. Anny Barańskiej - wyróżnienie w V Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Poznajemy przyrodę naszych parków krajobrazowych"
    Wiktoria Chmiel, kl. III b, ucz. p. Jolanty Luzak - wyróżnienie w V Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Poznajemy przyrodę naszych parków krajobrazowych"
    Natalia Łata, kl. III c, ucz. p. Anny Barańskiej - wyróżnienie w XXXVII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "BEZPIECZNY WYPOCZYNEK NAD WODĄ"
    Weronika Świerzbińska, kl. III b, ucz. p. Jolanty Luzak - wyróżnienie w etapie wojewódzkim XVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    Maria Kwiatkowska, kl. III c, ucz. p. Anny Barańskiej - wyróżnienie w etapie wojewódzkim XVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    Weronika Stępniewska, kl. III c, ucz. p. Anny Barańskiej - wyróżnienie w etapie wojewódzkim XVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    Jakub Banasik, kl. III c, ucz. p. Anny Barańskiej - wyróżnienie w etapie wojewódzkim XVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    Dominika Rutkowska, kl. IV e, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w regionalnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu "Bezpieczniej z prądem"
    Natalia Dębicka, kl. IV e, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w regionalnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu "Bezpieczniej z prądem"
    Monika Zieja, kl. IV e, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w etapie Wojewódzkim XVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    Weronika Ziarek, kl.V a, ucz. p. Barbary Kiljańskiej - wyróżnienie w etapie Wojewódzkim XVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    Dawid Góralski, kl.VI a, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w etapie Wojewódzkim XVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    Aleksandra Podsiadły, kl.VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w etapie Wojewódzkim XVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    Michał Pękacki, kl. IV d, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicza - wyróżnienie w etapie Wojewódzkim XVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    Zuzanna Sejdzińska, kl. IV d, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicza - wyróżnienie w etapie Wojewódzkim XVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    Natalia Raban, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w etapie Wojewódzkim XVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    {gallery}sigplus/archiwum/sukcesy.2011-2012{/gallery}
    ZAWODY WOJEWÓDZKIE
    linia
    Roksana Adamek, kl. II c, ucz, p. Anna i Grzegorz Podsiadły - I miejsce w XXVIII Świętokrzyskich Konfrontacjach Tańca Towarzyskiego
    Aleksandra Górniak, kl. II c, ucz. p. Anna i Grzegorz Podsiadły - III miejsce w XXVIII Świętokrzyskich Konfrontacjach Tańca Towarzyskiego
    Anastazja Matracka III a, Adrianna NowakIII a, Angelika Nierubiec IV c, Martyna Woźniak IV e, Kinga Kwiatkowska V d, Wiktoria NowakV d, Wiktoria Zielińska VI d, Adrianna Pilińska VI b, ucz. p. Beata Tracz, p. Joanna Zagozdon, p. Joanna Zybura - II miejsce w Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych Dziewcząt
    {gallery}sigplus/archiwum/sport.2011-2012{/gallery}
    WYDARZENIA I UROCZYSTOŚCI
    linia
    {gallery}sigplus/archiwum/wydarzenia.2011-2012{/gallery}
    ABSOLWENCI
    linia
    {gallery}sigplus/archiwum/absolwenci.2011-2012{/gallery}

    Projekty edukacyjne

     
    © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Please publish modules in offcanvas position.