Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

    godlo

    Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
    w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
    im. Stefana Żeromskiego

    Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

    Rok szkolny 2012 / 2013

    Największe sukcesy naszych uczniów
    wsPLEBISCYT "UCZEŃ ROKU"
    linia
    Wiktoria Smikiel z kl. VI d wygrała Plebiscyt "Uczeń Roku". Wyróżnia się wysoką kulturą osobistą, życzliwością. Jest wszechstronnie uzdolniona, ma różnorodne zainteresowania. Dzięki samodyscyplinie i pracowitości wciąż rozwija swoje predyspozycje, uczestnicząc w różnych zajęciach pozalekcyjnych. Szczególnie interesuje się literaturą, matematyką, sportem oraz muzyką. Nie pozostaje bierna na sprawy uczniów w naszej szkole, dlatego czynnie działała w Samorządzie Uczniowskim (sekcja organizacyjna) oraz w samorządzie klasowym (w kl. IV i V- przewodnicząca, w kl. VI wiceprzewodnicząca). Wiktoria to wzorowa uczennica. W IV klasie uzyskała średnią ocen 5,6, w V - 5,9, a w pierwszym półroczu klasy VI - 5,7.
    Rozwijanie pasji pozwala jej osiągać liczne sukcesy. Oto niektóre z nich:
    ROK SZKOLNY 2010 /2011
    Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego
    Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „Poznajemy Ojcowiznę"
    Wyróżnienie w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Lutnia wiejska"
    Wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie „TEATR I LEKTURA"
    III miejsce w szkolny konkursie „Moja ojczyzna w dolinie Kamiennej"
    II miejsce w szkolnym konkursie „Wiosna i zdrowie w poezji”
    ROK SZKOLNY 2011 /2012
    I miejsce i główna nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego MULTITEST
    Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego "ALBUS"
    III miejsce w szkolny konkursie "Wokół Świąt Bożego Narodzenia"
    III miejsce w szkolnym konkursie poezji i prozy bożonarodzeniowej „Wokół Świąt Bożego Narodzenia”
    ROK SZKOLNY 2012 /2013
    Udział w powiatowym etapie Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego
    Reprezentowanie szkoły w konkursie „Matematyczne potyczki szóstoklasisty w PG nr3”
    Zdobycie największej ilości punktów w szkole w XVIII Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Matematyczny"
    Wiktoria uczestniczy w treningach piłki siatkowej (w PSP 5), piłki ręcznej (w PSP 14), a w klasach młodszych systematycznie uczęszczała na zajęcia SKS.
    OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE (w kl. VI)
    I miejsce w zawodach międzyszkolnych w „Minipiłkę ręczną dziewcząt”
    I miejsce w zawodach międzyszkolnych w koszykówkę
    III miejsce w międzyszkolnych zawodach w „Minipiłkę siatkową dziewcząt”
    III miejsce w międzyszkolnych zawodach w piłkę nożną
    Wiktoria jest wrażliwa na problemy otaczającego go świata. Ma na uwadze słowa Phila Bosmansa: „Szczęście i przyjaźń tkwią tam, gdzie ludzie są wrażliwi, łagodni i delikatni w słowach i czynach. W związku z tym zawsze znajduje czas dla kolegów i przyjaciół. Służy im pomocą w nauce, wspiera w trudnych sytuacjach szkolnych. Jest lubiana przez rówieśników i ceniona przez nauczycieli.
    KONKURSY MIĘDZYNARODOWE
    linia
    Wiktoria Dębicka, kl. Ve, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka XXIX Międzynarodowego Konkursu Literackiego Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej
    Konrad Dzik, kl. VI a, ucz. p. Barbary Kiljańskiej - laureat XXIX Międzynarodowego Konkursu Literackiego Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej
    Albert Śliwka, kl. VI a, ucz. p. BarbarY KiljańskIej - wyróżnienie w XXIX Międzynarodowym Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej
    Paweł Czechowski, kl. VI b, ucz. p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w XXIX Międzynarodowym Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej
    Adrianna Stadryniak, kl. V d, ucz. p. Henryki Piotrowskiej - wyróżnienie w XXI Międzynarodowym Konkursie Matematycznym - Kangur
    Szymon Maj, kl. IV a, ucz. p. Małgorzaty Urban - wyróżnienie w XXI Międzynarodowym Konkursie Matematycznym - Kangur
    Mateusz Biedka, kl. IV c, ucz. p. Małgorzaty Urban - wyróżnienie w XXI Międzynarodowym Konkursie Matematycznym - Kangur
    Roksana Kurek, kl. II d, ucz. p. Joanny Zubrzyckiej- wyróżnienie w XXI Międzynarodowym Konkursie Matematycznym - Kangur
    Wiktoria Masternak, kl. II c, ucz. p. Jolanty Cieślak - wyróżnienie w XXI Międzynarodowym Konkursie Matematycznym - Kangur
    Natalia Łapińska, kl. II d, ucz.p. Joanny Zubrzyckiej - wyróżnienie w XXI Międzynarodowym Konkursie Matematycznym - Kangur
    Paweł Wróbel, kl. II a, ucz. p. Barbary Olszańskiej - wyróżnienie w XXI Międzynarodowym Konkursie Matematycznym - Kangur
    Patrycja Pietrzyk, kl. III c, ucz. p. Ewy Kieszkowskiej - wyróżnienie w XXI Międzynarodowym Konkursie Matematycznym - Kangur
    Małgorzata Wdowczyk, kl. III b, ucz. p. Alicji Boroń - wyróżnienie w XXI Międzynarodowym Konkursie Matematycznym - Kangur
    KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
    linia
    Natalia Lewicka, kl. IV a, ucz. p. Doroty Dziubek - I miejsce i nagroda główna w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego „ALBUS”
    Wiktoria Dębicka, kl. V e, ucz. p. Doroty Dziubek - I miejsce i nagroda główna w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego „ALBUS”
    Albert Śliwka, kl. VI a, ucz. p. Barbary Kiljańskiej - II miejsce w XIV Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Pudełko moich marzeń
    Weronika Ziarek, kl. VI a, ucz. p. Barbary Kiljańskiej - III miejsce w XIV Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Pudełko moich marzeń
    Monika Jędrzejewska, kl. V e, ucz. p. Doroty Dziubek - III miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie "Moje wzrastanie ku pełni człowieczeństwa"
    Julia Kwiecień, kl. IV a, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego „ALBUS”
    Michał Woś, kl. IV c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego „ALBUS”
    Agnieszka Witkowska, kl., IV a, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego „ALBUS”
    Szymon Maj, kl., IV a, ucz.p. Doroty Dziubek - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego „ALBUS”
    Michał Pocheć, kl. IV a, ucz. p. Doroty Dziubek - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego „ALBUS”
    Wojciech Kotowski, kl. IV a, ucz. p. Doroty Dziubek - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego „ALBUS”
    Natalia Choda, kl. IV a, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego „ALBUS”
    Kacper Łobas, kl. IV a, ucz. p. Doroty Dziubek - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego „ALBUS”
    Kacper Stefański, kl. IV c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego „ALBUS”
    Dagmara Sejdzińska, kl.V e, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego „ALBUS”
    Monika Jędrzejewska, kl. V e, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego „ALBUS”
    Natalia Gatkowska, kl. V e, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego „ALBUS”
    Dominika Rutkowska, kl. V e, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego „ALBUS”
    Wiktoria Wójcik, kl. VI d, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego „ALBUS”
    Natalia Lewicka, kl. IV a, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego MULTITEST
    Natalia Gatkowska, kl. V e, ucz. p. Doroty Dziubek laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego MULTITEST
    Monika Jędrzejewska, kl. V e, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego MULTITEST
    Albert Śliwka, kl. VI a, ucz. p. Barbary Kiljańskiej - laureat XX Tarnogórskiego Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. ks. Jana Twardowskiego
    Damian Ryczkowski, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - finalista XX Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę”
    Wiktoria Nowakowska, kl. VI b, ucz. p. Mirosławy Zaremby - finalistka Ogólnopolskiego Konkursu „Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914 - 1989
    Wiktoria Dębicka, kl. V e, ucz. p. Doroty Dziubek - Mistrz Ortografii Ogólnopolskiego Testu Ortograficznego
    Natalia Gatkowska, kl. V e, ucz. p. Doroty Dziubek - Ekspert Ortografii Ogólnopolskiego Testu Ortograficznego
    Albert Śliwka, kl. VI a, ucz. p. Barbary Kiljańskiej - wyróżnienie specjalne w IV Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Odkrywamy talenty przyszłości"
    Wiktoria Dębicka, kl. V e, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Moja baśń”
    Martyna Góra, kl. IV a, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego „ALBUS”
    Maria Kwiatkowska, kl. IV c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego „ALBUS”
    Dawid Kowalski, kl. V e, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego „ALBUS”
    Kinga Kwiatkowska, kl. VI d, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego „ALBUS”
    Karolina Konias, kl. VI d, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego „ALBUS”
    Katarzyna Bidzińska, kl. V e, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego MULTITEST
    Dagmara Sejdzińska, kl. V e, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego MULTITEST
    Paweł Czechowski, kl. VI b, ucz. p. Mirosława Zaremba - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego MULTITEST
    Wiktoria Wójcik, kl. VI d, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego MULTITEST
    Michał Pękacki, kl. V d, ucz. p. Justyny Walczak - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Wiosenna literka Scrabble®"
    KONKURSY WOJEWÓDZKIE, REGIONALNE I DIECEZJALNE
    linia
    Wiktoria Dębicka, kl. V e, ucz. p. Doroty Dziubek - I miejsce w VII Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Lutnia wiejska”
    Damian Ryczkowski, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - I miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    Wiktoria Nowakowska, kl. VI b, ucz. p. Mirosławy Zaremby - II miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    Julia Czuba, kl. III a, ucz. p. Bożeny Nizielskiej - II miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    Aleksandra Pytlak, kl. III a, ucz. p. Bożeny Nizielskiej - II miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    Wiktoria Dębicka, kl. V e, ucz. p. Doroty Dziubek - III miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    Jakub Król, kl. I d, ucz. p. Anny Barańskiej - laureat VI Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Poznajemy przyrodę naszych parków krajobrazowych"
    Wiktoria Nowakowska, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - laureatka etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Tematyczny „Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914 -1989"
    Wiktoria Wójcik, kl. VI d, ucz. p. Dorota Dziubek - finalistka etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Tematyczny „Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914 -1989"
    Wiktoria Masternak, grupa świetlicowa - wyróżnienie w VI Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Poznajemy przyrodę naszych parków krajobrazowych"
    Magdalena Oksińska, kl. I b, ucz .p. Joanna Zybura - wyróżnienie w VI Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Poznajemy przyrodę naszych parków krajobrazowych"
    Martyna Polak, kl. II c, ucz. p. Jolanta Cieślak - wyróżnienie w VI Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Poznajemy przyrodę naszych parków krajobrazowych"
    Katarzyna Gołasa, kl. V a, ucz. p. Alicji Krysztofiak - wyróżnienie w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    Wiktoria Misiura, kl. IV a, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    Wiktoria Kijanka, kl. IV c, ucz. p. Renaty Kudełko i p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę


    ZAWODY WOJEWÓDZKIE
    linia
    Wiktor Czaja kl. VI c, Paweł Czechowski kl.VI b, Bartek Dwojak kl. VI c, Dawid Madej kl. VI b, Michał Maj kl. VI a, Jakub Smoliński kl. VI a, Marcin Sienniak, kl. VI d, Ernest Wadowski, kl. VI b, Norbert Zaużny, kl. VI b - ucz. p. Michała Kępczyńskiego - I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minipiłce Nożnej Chłopców
    Paweł Czechowski kl.VI b, Wiktor Czja kl. VI b, Jakub Górski, Krol Gryszka kl. VI d, Michał Krzciuk kl. VI d, Krzysztof Kurek kl. VI a, Damian Łepecki kl. VI c, Dawid Madej kl. VI b, Michał Maj kl. VI a, Marcin Sienniak kl. VI d, Adrian Stawiarz kl. V b, Patryk Żelazowski kl. VI b, ucz. p. Michała Kępczyńskiego, p. Janusz Ozdoba - I miejsce w Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych
    Krzysztof Kurek kl. VI a, ucz. p. Michał Kępczyński - I miejsce w bieg na dyst. 300 m podczas Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Zawodach Lekkoatletycznych
    Michał Maj kl. VI a, ucz. p. Michał Kępczyński - II miejsce w skoku wzwyż podczas Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Zawodach Lekkoatletycznych
    Wiktor Czaja kl. VI c , Bartek Dwojak kl. VI c, Michał Krzciuk kl. VI d, Tymoteusz Kuba kl. VI a, Damian Łepecki kl. VI c, Dawid Madej kl. VI b, Michał Maj kl. VI a, Jakub Ożóg kl. VI a, Jakub Smoliński kl. VI a, Igor Szląszkiewicz kl. VI c, Franek Wrona kl. VI a, ucz. p. Michała Kępczyńskiego, p. Wojciecha Serwina, p. Edmunda Zaręby - II miejsce w Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Minipiłce Ręcznej
    Krzysztof Kurek, kl. VI a, ucz. p. Michała Kępczyńskiego - III miejsce w Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych
    Wiktor Czaja kl. VI c, Bartek Dwojak kl. VI c, Michał Krzciuk kl. VI d, Tymoteusz Kuba kl. VI a, Damian Łepecki kl. VI c, Dawid Madej kl. VI b, Michał Maj kl. VI a, Jakub Ożóg kl. VI a, Jakub Smoliński kl. VI a, Igor Szląszkiewicz kl. VI c, Franek Wrona kl. VI a, ucz. p. Michała Kępczyńskiego, p. Wojciecha Serwina, p. Edmunda Zaręby - III miejsce w Finałach Województwa Świętokrzyskiego Szkół Podstawowych w Minipiłce Ręcznej Chłopców - Szczypiorniak na Orlikach
    Wiktor Czaja kl. VI c, Paweł Czechowski kl. VI b, Bartek Dwojak kl. VI c, Dawid Madej kl. VI b, Michał Maj kl. VI a, Jakub Smoliński kl. VI a, Marcin Sienniak kl. VI d, Ernest Wadowski kl. VI b, Norbert Zaużny kl. VI b, ucz. p. Michała Kępczyńskiego - IV miejsce w Finale Mistrzostw Województwa Świętokrzyskiego w Minipiłce Nożnej Chłopców

    WYDARZENIA I UROCZYSTOŚCI
    linia

    ABSOLWENCI
    linia

    Projekty edukacyjne

     
    © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Please publish modules in offcanvas position.