Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

    godlo

    Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
    w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
    im. Stefana Żeromskiego

    Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

    Rok szkolny 2013 / 2014

    Największe sukcesy naszych uczniów

    wdPLEBISCYT "UCZEŃ ROKU"
    Wiktoria Dębicka z kl. VI e wygrała Plebiscyt "Uczeń Roku".
    Mam różnorodne zainteresowania. Dzięki samodyscyplinie i pracowitości wciąż rozwijam swoje predyspozycje, uczestnicząc w różnych zajęciach pozalekcyjnych. Jestem urodzoną humanistką. Bardzo poważnie potraktowałam słowa Kornela Makuszyńskiego: „Książka to mędrzec łagodny i pełen słodyczy, który puste życie napełnia światłem, a puste serca wzruszeniem”. Wypełniam więc czas, co czynię z ogromną przyjemnością, czytaniem książek. Piszę wiersze, opowiadania. Interesuję się tańcem, przyrodą, historią, teatrem (oglądam sztuki teatralne oraz występuję w szkolnych inscenizacjach). Inną moją pasją, której poświęcam dużo czasu, jest muzyka. Przez kilka lat śpiewałam w scholi parafialnej "Promyki Pana Jezusa". Należę także do harcerstwa O2DH/PG2 AZYMUT. Cenię uczciwość i tolerancję. Zawsze znajduję czas dla kolegów i przyjaciół. Służę im pomocą w nauce, wspieram w trudnych sytuacjach szkolnych. Nauka sprawia mi przyjemność. W ubiegłych latach miałam średnie: 6,0 5,8 5,7. Zawsze odznaczałam się wzorowym zachowaniem. Uwielbiam wyzwania, toteż brałam udział w wielu konkursach na różnych szczeblach.

     

    Klasa IV

    • XXVIII Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej - wyróżnienie
    • Ogólnopolski Konkurs "Kolorowy Świat Bajki" - III miejsce
    • "Wyprawa w nieznane - moja przygoda w tajemniczej krainie ekologicznej energii" etap regionalny – wyróżnienie
    • Rejonowy Konkurs Literacki "Krzyż w życiu i posłudze Jana Pawła II" - I miejsce i nagroda specjalna
    • VI Powiatowy Konkurs Recytatorski „Lutnia wiejska” - I miejsce
    • IX Powiatowy Konkurs Recytatorski „Przyroda w poezji dziecięcej” - II miejsce
    • VI Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Bożonarodzeniowej "Narodziła się nam nadzieja" - III miejsce
    • VIII Powiatowy Konkurs "Teatr i lektura" - III miejsce

    Klasa V

    • XXIX Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej - Laureatka
    • Ogólnopolski Test Ortograficzny - Mistrz Ortografii
    • Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego "ALBUS" - I miejsce i nagroda główna
    • Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę - III miejsce
    • Powiatowy Konkurs Recytatorski „Lutnia wiejska” - I miejsce
    • Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poloneza czas zacząć” - II miejsce
    • II Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Z Małym Księciem za pan brat”- I miejsce
    • Miejski Konkurs Recytatorski Poezji Wisławy Szymborskiej - II miejsce

    Klasa VI

    • XIX Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży - wyróżnienie
    • VIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Moje wzrastanie ku pełni człowieczeństwa" - wyróżnienie
    • Wojewódzki etap Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę” - III miejsce
    • XI Powiatowy Konkurs Recytatorski „Przyroda w poezji dziecięcej” - I miejsce
    • III Międzyszkolny Konkurs „Z Małym Księciem za pan brat” - II miejsce
    • Liga Zadaniowa Klas VI – II miejsce

     

    KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

    • Oliwia Tyrała, kl. IV c, ucz. p. Mirosławy Zaremby – wyróżnienie wXXX Międzynarodowym Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej
    • Jakub Żak, kl. V a, ucz. p. Małgorzaty Urban – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
    • Mateusz Biedka, kl. V c, ucz. p. Wiolety Rogali – Mazur - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
    • Zuzanna Jedlikowska, kl. 2a – ucz. p. Jolanty Luzak – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
    • Karol Sierpień, kl. 2a – ucz. p. Jolanty Luzak – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
    • Magdalena Oksińska, kl. 2b – ucz. p. Joanny Zybury – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
    • Wiktor Szymański, kl. 2c – ucz. p. Doroty Karwat – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
    • Filip Heinrich, kl. 2d – ucz. p. Anny Barańskiej – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
    • Jakub Król, kl. 2d – ucz. p. Anny Barańskiej – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
    • Jan Szumlak, kl. 2a – ucz. p. Jolanty Luzak – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
    • Dominik Niezgoda, kl. 2c – ucz. p. Doroty Karwat – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
    • Oliwia Luboch, kl. 3c – ucz. p. Jolanty Cieślak – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
    • Paweł Wróbel, kl. 3a – ucz. p. Barbary Olszańskiej – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
    • Natalia Łapińska, kl. 3d – ucz. p. Joanny Zubrzyckiej – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
    • Alan Machała, kl. 3a – ucz. p. Barbary Olszańskiej – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
    • Sara Ogrodowczyk, kl. 3a – ucz. p. Barbary Olszańskiej – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

    KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

    • Mateusz Biedka, kl. V c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - II miejsce w województwie, 228 w kraju w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Alfik Humanistyczny”
    • Stefania Kobiec, kl. IV a, ucz. p. Doroty Dziubek- II miejsce w województwie, 5 w kraju w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Alfik Humanistyczny”
    • Julia Czuba, kl. IV a, ucz. p. Doroty Dziubek- III miejsce w województwie, 83 w kraju w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Alfik Humanistyczny”
    • Klaudia Kaczmarzyk, kl. VI e, ucz. p. Doroty Dziubek - III miejsce w województwie, 145 w kraju w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Alfik Humanistyczny”
    • Natalia Lewicka, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek – Mistrz Ortografii w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym
    • Natalia Gatkowska, kl. VI e, ucz. p. Doroty Dziubek - Mistrz Ortografii w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym
    • Monika Jędrzejewska, kl. VI e, ucz. p. Doroty Dziubek - Mistrz Ortografii w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym
    • Mateusz Biedka, kl. V c, ucz. P. Mirosławy Zaremby - Mistrz Ortografii w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym
    • Natalia Lewicka, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego MULTITEST
    • Natalia Choda, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego MULTITEST
    • Mateusz Biedka, kl. V c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego „ALBUS”
    • Monika Jędrzejewska, kl. VI e, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego „ALBUS”
    • Dagmara Sejdzińska, kl. VI e, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego „ALBUS”
    • Stefania Kobiec, kl. IV a, ucz. p. Doroty Dziubek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego „ALBUS”
    • Kinga Skowron, kl. IV c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego „ALBUS”
    • Oliwia Tyrała, kl. IV c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego „ALBUS”
    • Weronika Nowak, kl. IV d, ucz. p. Mirosławy Zaremby - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego „ALBUS”
    • Patrycja Jurytko, kl. IV d, ucz. p. Mirosławy Zaremby - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego „ALBUS”
    • Dominika Rutkowska, kl. VI e, ucz. p. Doroty Dziubek – finalistka XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”
    • Wiktoria Dębicka, kl. VI e, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim Konkursie "Moje wzrastanie ku pełni człowieczeństwa"
    • Wiktoria Dębicka, kl. VI e, ucz. p. Doroty Dziubek – wyróżnienie w XIX Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży
    • Oliwia Tyrała, kl. IV c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno – Literackim „Świat jest naprawdę piękny”
    • Monika Jędrzejewska, kl. VI e, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego MULTITEST
    • Natalia Gatkowska , kl. VI e, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego MULTITEST
    • Dagmara Sejdzińska, kl. VI e, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego MULTITEST
    • Julia Czuba, kl. IV a, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego „ALBUS”
    • Patrycja Pietrzyk, kl. IV c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego „ALBUS”
    • Łukasz Mroczek, kl. IV b, ucz. p. Alicji Krysztofiak - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego „ALBUS”
    • Szymon Wójcik, kl. IV c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego „ALBUS”
    • Aleksy Jędrych, kl. IV c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego „ALBUS”
    • Natalia Choda, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego „ALBUS”
    • Natalia Lewicka, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego „ALBUS”
    • Michał Woś, kl. V c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego „ALBUS”
    • Klaudia Kaczmarzyk, kl. VI e, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego „ALBUS”
    • Monika Zieja, kl. VI e, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego „ALBUS”
    • Wiktoria Dębicka, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego „ALBUS”

    KONKURSY WOJEWÓDZKIE, REGIONALNE I DIECEZJALNE

    • Dominika Rutkowska, kl. VI e, ucz. p. Doroty Dziubek – I miejsce w Wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    • Zuzanna Sejdzińska, kl. VI d, ucz. p. Barbary Gadkowskiej - I miejsce w XI Diecezjalnej Olimpiadzie Liturgicznej pt.: „BŁOGOSŁAWIONY KS. ANTONI REWERA – ŚWIADEK WIARY”
    • Magdalena Oksińska, kl. II b, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Joanny Zybury - I miejsce w Diecezjalnym Konkursie Plastycznym dla klas I-III szkoły podstawowej pt.: „BŁOGOSŁAWIONY KS. ANTONI REWERA – ŚWIADEK WIARY”
    • Natalia Łata, kl. V c, ucz. p. Mirosławy Zaremby i p. Renaty Kudełko – II miejsce Wojewódzkim Konkursie „W 220 rocznicę wybuchu powstania kościuszkowskiego”
    • Natalia Łata, kl. V c, ucz. p. Mirosławy Zaremby i p. Renaty Kudełko - II miejsce w Wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    • Wiktoria Kijanka, kl. V c, ucz. p. Mirosławy Zaremby i p. Renaty Kudełko - II miejsce w Wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    • Julia Bilska, kl. IV a, ucz. p. Doroty Dziubek – III miejsce w Wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    • Wiktoria Dębicka, kl. VI e, ucz. p. Doroty Dziubek – III miejsce w Wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    • Julia Czuba, kl. IV a, ucz. P. Doroty Dziubeki p. Bogusława Wojtkiewicza – III miejsce w Wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    • Michał Pękacki, kl. VI d, ucz. p. Justyny Walczak - laureat I Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
    • Wiktoria Kijanka, kl. V c, ucz. p. Mirosławy Zaremby - laureatka Wojewódzkiego etapu Konkursu Tematycznego "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914 -1989"
    • Martyna Polak, kl. III c, ucz. p. Jolanty Cieślak – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Moja Polska w 2050 roku"
    • Dominika Rutkowska, kl. VI e, ucz. p. Doroty Dziubek – finalistka Wojewódzkiego etapu Konkursu Tematycznego "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914 -1989"
    • Natalia Choda, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek – finalistka Wojewódzkiego etapu Konkursu Tematycznego "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914 -1989"
    • Joanna Czechowska, kl. VI b, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej - finalistka XVII Diecezjalnego Konkursu Biblijnego "Z Pismem Świętym w Trzecie Tysiąclecie"
    • Paulina Brodawka, kl. VI a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej - finalistka XVII Diecezjalnego Konkursu Biblijnego "Z Pismem Świętym w Trzecie Tysiąclecie"
    • Dagmara Sejdzińska, kl. VI e, ucz, p. Doroty Dziubek i p. Renaty Kudełko - fialistka XI Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznyego
    • Mateusz Biedka ,kl. V c, ucz. p . Mirosławy Zaremby i p. Renaty Kudełko - finalista XI Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznyego
    • Filip Sejdziński, kl. I c, Martyna Jurek, kl. II a, Zuzanna Jedlikowska, kl. II a, Zuzanna Kijewska, kl. II a, Aleksandra Pszonak, kl. II a, Kamila Kapusta, kl. IV d, Natalia Choda, kl. V a, Julia
    • Kwiecień, kl. V a, Katarzyna Zięba, kl. V a, Agnieszka Witkowska, kl. V a, Natalia Lewicka, kl. V a, Paulina Brodawka, kl. VI a, Joanna Czechowska, kl. VI b, Justyna Łebek, kl. VI b,
    • Karolina Krawczyk, kl. VI d, Weronika Kozikowska, kl. VI d, Zuzanna Sejdzińska, kl. VI d, Katarzyna Bidzińska, kl. VI e, Natalia Gatkowska, kl. VI e, Natalia Piątak, kl. VI a, Dagmara
    • Sejdzińska, kl. VI e, ucz, p. Barbary Gadkowskiej i p. Danuty Wiśnewskiej – finaliści Diecezjalnego Przeglądu Jasełek i Inscenizacji Bożonarodzeniowych
    • Natalia Zaręba, kl. II b, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Joanny Zybury - wyróżnienie w Diecezjalnym Konkursie Plastycznym dla klas I-III szkoły podstawowej pt.: „BŁOGOSŁAWIONY KS. ANTONI REWERA – ŚWIADEK WIARY”
    • Natalia Łapińska, kl. III d, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej i p. Joanny Zubrzyckiej - wyróżnienie w Diecezjalnym Konkursie Plastycznym dla klas I-III szkoły podstawowej pt.: „BŁOGOSŁAWIONY KS. ANTONI REWERA – ŚWIADEK WIARY”
    • Natalia Lewicka, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek – wyróżnienie w Wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    • Gabriela Krycia, kl. V c, ucz. p. Mirosławy Zaremby i p. Renaty Kudełko - wyróżnienie w Wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    • Klaudia Korczak, kl. V b, ucz. p. Alicji Krysztofiak – wyróżnienie w Wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    • Katarzyna Gołasa, ucz. p. Alicji Krysztofiak – wyróżnienie w Wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę
    • Maja Arcowska, kl. III c, ucz. p. Jolanty Cieślak – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursuie Plastycznym "Moja Polska w 2050 roku"

    OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

    WYDARZENIA I UROCZYSTOŚCI

    ABSOLWENCI

    Projekty edukacyjne

     
    © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...