Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

    godlo

    Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
    w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
    im. Stefana Żeromskiego

    Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

    Sukcesy uczniów kl. IV-VIII

    sukcesy4 8

    „Wiedzę możemy zdobyć od innych, ale mądrości musimy nauczyć się Sami”.
                                                                                                                                                        /Adam Mickiewicz/

    Uczniowie naszej szkoły mają szansę i możliwości wszechstronnego rozwoju i doskonalenia umiejętności. Wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna z ambicją inspiruje dzieci do udziału w konkursach przedmiotowych.

    KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

    .

    KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

    .

    KONKURSY WOJEWÓDZKIE, REGIONALNE I DIECEZJALNE

    .

    KONKURSY MIEJSKIE I MIĘDZYSZKOLNE

    .

    KONKURSY SZKOLNE

    Szkolny etap I Ostrowieckiego Turnieju „PROcent w finansach, czyli BANKowe zagadki”

    • I miejsce - Antoni Wójcik, Miłosz Zubrzycki, kl. VIII c, ucz. p. Małgorzaty Urban
    • II miejsce - Mateusz Guliński, Kinga , kl. VIII b, ucz. p. Danuty Mirskiej – Mazur
    • III miejsce - Olivia Pacocha, Wiktoria Masternak, kl. VIII c, ucz. p. Małgorzaty Urban
    • III miejsce - Jakub Drzazga, Mikołaj Maj, kl. VIII c ucz. p. Małgorzaty Urban
    • III miejsce - Mateusz Matyka, Bartłomiej Żądło, kl. VIII e ucz. p. Magdaleny Jasińskiej

    Szkolny konkurs "Ekspert Tabliczki Mnożenia"

    Eksperci Tabliczki Mnożenia:

    • Julian Turek, kl. IV a, ucz. p. Danuty Mirskiej-Mazur
    • Adam Czuba, kl. IV a, ucz. p. Danuty Mirskiej-Mazur
    • Karol Osuch, kl. IV a, ucz. p . Danuty Mirskiej-Mazur
    • Natalia Potrząsaj, kl. IV b, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    • Stefan Górski, kl. IV b, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    • Krystian Grad, kl. IV b, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    • Oliwier Goraj, kl. IV c, ucz. p. Danuty Mirskiej-Mazur
    • Julia Kulasiewicz, kl. IV c, ucz. p.  Danuty Mirskiej-Mazur
    • Jan Pietrala, kl. IV c, ucz. p.  Danuty Mirskiej-Mazur
    • Oliwia Dziekajska, kl. IV d, ucz. p. Beaty Adamskiej
    • Mikołaj Bednaski, kl. IV d, ucz. p. Beaty Adamskiej
    • Bartosz Rutkowski, kl. IV d, ucz. p. Beaty Adamskiej
    • Zuzanna Polak, kl. IV e, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • Zofia Walczak, kl. IV e, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • Weronika Sałek, kl. IV e, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • Bartosz Kozak, kl. IV f, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    • Jakub Sepioło, kl. IV f, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    • Oliwier Pietrus, kl. IV g, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    • Aleksandra Herbuś, kl. IV g, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    • Alicja Misztal, kl. IV h, ucz. p. Beaty Adamskiej
    • Oliwia Zglińska, kl. IV h, ucz. p. Beaty Adamskiej
    • Filip Sapielak, kl. IV h, ucz. p. Beaty Adamskiej
    • Kacper Kaczor, kl. V a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • Aleksander Wejman, kl. V a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • Igor Zięba, kl. V a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • Zofia Miller, kl. V b, ucz. p. Agnieszki Mazur
    • Maja Rafalska, kl. V b, ucz. p. Agnieszki Mazur
    • Zuzanna Ziarek, kl. V b, ucz. p. Agnieszki Mazur
    • Oliwia Gondek, kl. V c, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej
    • Roksana Stefańska, kl. V c, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej
    • Roksana Kochańska, kl. V d, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    • Kacper Michalski, kl. V d, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    • Bartosz Kacperkiewicz, kl. V d, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    • Olga Khamuliak, kl. V e, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • Maja Mierzyńska, kl. V e, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • Wiktor Ożóg, kl. V e, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • Norbert Czaja, kl. V f, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    • Maciej Różański, kl. V f, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    • Mikołaj Paluch, kl. V f, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    • Wojciech Zięba, kl. VI a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • Nikola Szczerbińska, kl. VI a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • Milena Kabat, kl. VI a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • Zuzanna Makarska, kl. VI b, ucz. p. Beaty Adamskiej
    • Maja Żaba, kl. VI b, ucz. p. Beaty Adamskiej
    • Julia Batorska, kl. VI c, ucz. p. Beaty Adamskiej
    • Filip Sejdzieński, kl. VI c, ucz. p. Beaty Adamskiej
    • Jakub Załużny, kl. VI c, ucz. p. Beaty Adamskiej
    • Zofia Zwolińska, kl. VI d, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej
    • Amelia Orłowska, kl. VI d, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej
    • Karolina Obarzańska, kl. VI d, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej
    • Zuzanna Jedlikowska, kl. VII a, ucz. p. Agnieszki Mazur
    • Aleksandra Jakóbczak, kl. VII a, ucz. p. Agnieszki Mazur
    • Patrycja Mucha, kl. VII a, ucz. p. Agnieszki Mazur
    • Patryk Siwiec, kl. VII b, ucz. p. Małgorzaty Urban
    • Aleksandra Sitarska, kl. VII b, ucz. p. M. Urban
    • Emilia Bajdo, kl. VII b, ucz. p. Małgorzaty Urban
    • Jan Wieczorek, kl. VII c, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej
    • Maria Kciuk, kl. VII c, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej
    • Natalia Karbowniczek, kl. VII c, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej
    • Julia Opałka, kl. VII d, ucz. p. Agnieszki Mazur
    • Klaudia Dybiec, kl. VII d, ucz. p. Agnieszki Mazur
    • Sandra Belkhiati, kl. VII d, ucz. p. Agnieszki Mazur
    • Krystian Pająk, kl. VII e, ucz. p. Danuty Mirskiej-Mazur
    • Bartosz Kaczor, kl. VII e, ucz. p. Danuta Mirska-Mazur
    • Wiktor Domański, kl. VII e, ucz. p. Danuty Mirskiej-Mazur
    • Wiktoria Barańska, kl. VIII a, ucz. p. Agnieszki Mazur
    • Paweł Wróbel, kl. VIII a, ucz. p. Agnieszki Mazur
    • Roksana Kamińska, kl. VIII a, ucz. p. Agnieszki Mazur
    • Paweł Ozdoba, kl. VIII b, ucz. p. Danuty Mirskiej-Mazur
    • Kinga Choda, kl. VIII b, ucz. p. Danuty Mirskiej-Mazur
    • Weronika Gajek, kl. VIII b, ucz. p. Danuty Mirskiej-Mazur
    • Wiktoria Masternak, kl. VIII c, ucz. p. Małgorzaty Urban
    • Miłosz Zubrzycki, kl. VIII c, ucz. p. Małgorzaty Urban
    • Julia Szymańska, kl. VIII c, ucz. p. Małgorzaty Urban
    • Zuzanna Wojciechowska, kl. VIII d, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej
    • Natalia Łapińska, kl. VIII d, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej
    • Aleksandra Zielińska, kl. VIII d, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej
    • Kacper Kalita, kl. VIII e, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • Bartłomiej Żądło, kl. VIII e, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • Kamil Firmanty, kl. VIII e, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej

     
    © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Menu boczne

    Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...