Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

    godlo

    Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
    w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
    im. Stefana Żeromskiego

    Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

    Sukcesy uczniów kl. IV-VII

    sukcesy4 7

    "- Nauka jest jak niezmierne morze...
    - Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony".
                                                                                               /Stefan Żeromski/

    Uczniowie naszej szkoły mają szansę i możliwości wszechstronnego rozwoju i doskonalenia umiejętności. Wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna z ambicją inspiruje dzieci do udziału w konkursach przedmiotowych.

    KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

    XXXXIV Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej

    Soliści 10-13 lat:

    • II miejsce - srebrna jodła – Martyna Cieśla, kl. IV a

    Jodła Harcerska– soliści:

    • Wyróżnienie – Martyna Cieśla, kl. IV a

    KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

    I Ogólnopolski Konkurs Literacko - Plastyczny ”Pamięć jest wielką siłą”

    • Laureatka – Magdalena Oksińska, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek

    XIV Ogólnopolski Konkurs ”Pocztówka z wakacji”

    • III miejsce – Magdalena Oksińska, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek

    XXI Ogólnopolski Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej ”Lipa”

    • Laureatka – Magdalena Oksińska, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • Laureatka – Julia Serwin , kl. VII c, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • Laureatka – Maja Siemińska, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek

    KONKURSY WOJEWÓDZKIE, REGIONALNE I DIECEZJALNE

    II Wojewódzki Przeglad Pieśni Patriotycznej i Religijnej "W pieśni historia zaklęta"

    • Wyróżnienie – Martyna Cieśla, kl. IV a

    XII Wojewódzki Konkurs ”Moje zrastanie ku pełni człowieczeństwa”

    • I miejsce – Magdalena Oksińska, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • I miejsce – Wiktoria Masternak, kl. VII c, ucz. p. Mirosławy Zaremby

    Wojewódzki Konkurs "Zapomniane akcje Armii Krajowej"

    • Wyróżnienie – Magdalena Oksińska, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek

     

    KONKURSY REJONOWE, POWIATOWE I DEKANALNE

    KONKURSY MIEJSKIE I MIĘDZYSZKOLNE

    XIII Przegląd Pieśni Patriotycznej i Legionowej

    • I miejsce – Martyna Cieśla, kl. IV a

    Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. "Marszałek Józef Piłsudski widziany oczami dziecka"

    • I miejsce - Adam Walczyk, kl. 4 f, ucz. p. Dagmary Lizner
    • Wyróżnienie - Katarzyna Soboń, kl.4 e, ucz. p. Dagmary Lizner

    KONKURSY SZKOLNE

    Szkolny konkurs ekologiczny "Dzień Drzewa"

    • I miejsce – Martyna Polak, kl. VII c, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
    • II miejsce – Julia Grudzień, kl. V c, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicza
    • III miejsce – Magdalena Oksińska, kl. VI b, ucz. p. Iwony Kary
    • Wyróżnienie - Borys Sroka, kl. VI d, ucz. p. Iwony Kary
    • Wyróżnienie - Natalia Zaręba, kl. VI b, ucz. p. Iwony Kary
    • Wyróżnienie - Karolina Obarzańska, kl. V d, ucz. p. Iwony Kary
    • Wyróżnienie - Mikołaj Polak, kl. V a, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicza
    • Wyróżnienie - Filip Sejdziński, kl. V c, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicza

    Szkolny konkurs na najciekawszą dynię z okazji Halloween

    • I miejsce - Kamila Adamczyk, kl. V d, ucz. p. Beaty Dąbrowskiej
    • II miejsce - Ewa Żelazowska, kl. IV f, ucz. p. Anny Rożek
    • III miejsce - Zuzanna Ziarek, kl. IV b, ucz. p. Justyny Walczak
    • Wyróżnienia - Kinga Pasternak, kl. IV a, ucz. p. Alicji Musiał
    • Wyróżnienia - Weronika Pasternak, kl. IV a, ucz. p. Alicji Musiał

    Szkolny konkurs o tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia

    Klasy IV

    • I miejsce – Maja Rafalska, kl. IV b, ucz. p. Henryki Piotrowskiej
    • II miejsce – Aleksander Wejman, kl. IV a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • III miejsce – Jan Wójcik, kl. IV c, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej

    Klasy V

    • I miejsce – Julia Dziewiecka, kl. V a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • II miejsce – Zuzanna Makarska, kl. V b, ucz. p. Katarzyny Rola
    • III miejsce – Bartosz Król, kl. V a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej

    Klasy VI

    • I miejsce – Julia Opałka, kl. VI d, ucz. p. Henryki Piotrowskiej
    • II miejsce – Tomasz Kotawski, kl. VI d, ucz. p. Małgorzaty Urban
    • III miejsce – Zuzanna Jedlikowska, kl. VI d, ucz. p. Henryki Piotrowskiej

    Klasy VII

    • I miejsce – Wiktora Masternak, kl. VII c, ucz. p. Małgorzaty Urban
    • II miejsce – Paweł Wróbel, kl. VI a, ucz. p. Henryki Piotrowskiej
    • III miejsce – Paweł Ozdoba, kl. VI b, ucz. p. Katarzyny Rola

    Szkolny konkurs plastyczny "Świeci oczami dzieci"

    KLASY IV

    • I miejsce – Julia Norowska, kl. IV f, p. Danuty Wiśniewskiej, p. Marzeny Szymczyk
    • II miejsce – Kaja Jurek, Natalia Gros, Wiktoria Stefańska, kl. IV d, ucz. p. Lidii Tokarskiej, p. Iwony Pater
    • III miejsce – Maja Rębowska, kl. IV a, ucz. p. Barbary Gadkowskiej, p. Alicji Musiał

    KLASY V

    • I miejsce – Kamila Adamczyk, Dominika Sawiniec, kl. V d, ucz. p. Lidii Tokarskiej, p. Beaty Dąbrowskiej
    • II miejsce – Maja Barańska, kl. V a, ucz. p. Barbary Gadkowskiej, p. Mirosławy Zaremby
    • III miejsce – Wiktor Jankowski, kl. V c, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej, p. Anny Rożek
    • III miejsce – Karolina Perchel, kl. V b, p. Danuty Wiśniewskiej, p. Bogusława Wojtkiewicza

    KLASY VI

    • I miejsce – Maja Rola, kl. VI b, ucz. p. Barbary Gadkowskiej, p. Doroty Dziubek
    • II miejsce – Julia Malinowska, kl. VI d, p. Danuty Wiśniewskiej, p. Iwony Kary
    • III miejsce – Zuzanna Krajewska , kl. VI c, ucz. p. Barbary Gadkowskiej
    • III miejsce – Sylwia Madetko, kl. VI a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej, p. Renaty Kudełko

    KLASY VII

    • I miejsce – Maja Brożyna, kl. VII d, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej, p. Edyty Rutkowskiej
    • II miejsce – Martyna Polak, kl. VII c, ucz. p. Lidii Tokarskiej, p. Beaty Tracz
    • III miejsce – Mikołaj Toboła, kl. VII e, p. Danuty Wiśniewskiej, p. Magdaleny Jasińskiej

    Projekty edukacyjne

     
    © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Menu boczne

    Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...