Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

    godlo

    Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
    w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
    im. Stefana Żeromskiego

    Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

    Sukcesy uczniów kl. IV-VI

    34"- Nauka jest jak niezmierne morze...
    - Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony".
                                                                                                  /Stefan Żeromski/

    Uczniowie naszej szkoły mają szansę i możliwości wszechstronnego rozwoju i doskonalenia umiejętności. Wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna z ambicją inspiruje dzieci do udziału w konkursach przedmiotowych.

    KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

    • V Międzynarodowy Konkurs "Wesołego Alleluja"

    Laureatka – Magdalena Oksińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek

    • XV Międzynarodowy Konkurs "Inne spojrzenie"

    Laureatka – Magdalena Oksińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek

    • XXXIII Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży

    Laureatka – Natalia Majewska, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    Laureatka – Julia Serwin, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby 
    Wyróżnienie – Wiktoria Masternak, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    Wyróżnienie – Magdalena Oksińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek

     

    KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

    • XV Ogólnopolski Konkurs Poetycki

    Laureatka – Magdalena Oksińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek

    • IX Ogólnopolski Konkurs "Moje wzrastanie ku pełni człowieczeństwa"

    I miejsce - Magdalena Oksińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    I miejsce - Wiktoria Masternak, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    Wyróżnienie - Natalia Zaręba, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek

    • XI Ogólnopolski Konkurs Literacki "Okno"

    Wyróżnienie – Magdalena Oksińska, kl. V b , ucz. p. Doroty Dziubek

    • XX Ogólnopolski Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej "Lipa 2016"

    Laureatka - Magdalena Oksińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    Laureatka – Maja Siemińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    Laureatka - Wiktoria Masternak, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby

    • Ogólnopolski Konkurs "Pastuszkowie z Fatimy"

    Laureatka – Magdalena Oksińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek

    • Ogólnopolski Konkurs Literacki "Moja Mała Ojczyzna"

    I miejsce – Magdalena Oksińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek

    • Ogólnopolski Konkurs "Praca górnika i energetyka"

    II miejsce – Magdalena Oksińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek

    • Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy "Poznajemy Ojcowiznę"

    Finalistka – Maja Siemińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    Finalistka – Martyna Polak, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby

     

    KONKURSY WOJEWÓDZKIE, REGIONALNE I DIECEZJALNE

    • XX Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej – "Z Pismem Świętym w trzecie tysiąclecie"

    I miejsce - Natalia Łapińska, kl. VI d, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej

    • Wojewódzki etap Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Moja Ojcowizna”

    I miejsce – Maja Siemińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek 
    I miejsce – Martyna Polak, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    II miejsce – Oliwier Mądry, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    III miejsce – Alicja Sołtykiewicz, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby 
    Wyróżnienie– Paweł Zdyb, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    Wyróżnienie - Kamila Rycombel, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    Wyróżnienie– Zuzanna Jedlikowska, kl. V a, ucz. p. Renaty Kudełko i p. Edyty Rutkowskiej
    Wyróżnienie – Maja Barańska, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby i p. Bogusława Wojtkiewicza
    Wyróżnienie – Bartosz Gomuła, kl. V a, ucz. p. Renaty Kudełko i p. Edyty Rutkowskiej
    Wyróżnienie – Zuzanna Kijewska, kl. V a, ucz. p. Renaty Kudełko i p. Edyty Rutkowskiej

    • XIV Wojewódzki Konkurs Humanistyczny

    Finalistka – Kinga Choda, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek, Renaty Kudełko
    Finalistka - Gabriela Niewadzi, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek, Renaty Kudełko

     

    KONKURSY REJONOWE, POWIATOWE I DEKANALNE

    • Dekanalny etap XX Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej – "Z Pismem Świętym w trzecie tysiąclecie"

    I miejsce - Natalia Łapińska, kl. VI d, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
    III miejsce - Wiktoria Masternak, kl. VI c, ucz. p. Lidii Tokarskiej

    • XI Powiatowy Konkurs Recytatorski "Lutnia wiejska”

    II miejsce – Kinga Choda, kl. VI b , ucz. p. Doroty Dziubek
    Wyróżnienie – Maja Żaba, kl. IV b , ucz. p. Doroty Dziubek

    • XI Rejonowy Konkurs Poezji i Piosenki Religijno-Patriotycznej "Bóg, Honor, Ojczyzna"

    I miejsce – Kinga Choda, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek

    • XVI Powiatowy Konkurs Recytatorski "Najpiękniejsze wiersze dla dzieci"

    Szczególne wyróżnienie – Kinga Choda, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    Wyróżnienie – Wojciech Bińczak, kl. IV b, ucz. p. Doroty Dziubek

    • Powiatowy ( II ) etap XIV Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego

    Do III (wojewódzkiego) etapu zakwalifikowały się:
    Kinga Choda, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek, Renaty Kudełko
    Gabriela Niewadzi, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek, Renaty Kudełko

     

    KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE, MIEJSKIE

    • Miejski Konkurs "Matematyczna Łamigłowa"

    II miejsce – Magdalena Oksińska kl.V b, ucz. p. Małgorzaty Urban, Jakub Król kl.V d, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej, Mikołaj Polak kl.IV a, ucz. p. Bożeny Winiarczyk

    • Miejski Konkurs Ortograficzny 2017 w ramach Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego

    III miejsce – Gabriela Niewadzi, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    IV miejsce – Weronika Gajek, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek

    • Miejski Konkurs Ortograficzny "Czy winien chochlik"

    I miejsce – Maja Siemińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek

    • Miejski Konkurs Plastyczny "Polska - moja Ojczyzna"

    I miejsce - Magdalena Oksińska, kl. V b, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk

    • Miejski Konkurs "Przestrzenna budowla z surowców wtórnych"

    II miejsce – kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby

    • I Międzyszkolny Turniej Matematyczny dla uczniów klas piątych

    II miejsce – Bartosz Gomuła, kl. V a, ucz. p. Iwony Mroczkowskiej; Magdalena Oksińska, kl. V b, ucz. p. Małgorzaty Urban; Jakub Król, kl. V d, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej

    • XIV Międzyszkolny Konkurs Poetycki "W baśniowym ogrodzie”

    II miejsce – Magdalena Oksińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek

    • Międzyszkolny Konkurs Literacki "List do św. Mikołaja"

    II miejsce – Oliwia Kubik, kl. IV b, ucz. p. Doroty Dziubek

    • Międzyszkolny Konkurs Literacki związany z twórczością Henryka Sienkiewicza

    Wyróżnienie - Magdalena Oksińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek

     

    KONKURSY SZKOLNE

    • Liga zadaniowa klas IV

    I miejsce - Mistrz - Julia Dziewiecka, kl. IV a, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    II miejsce – Filip Sejdziński, kl. IV c, ucz. p. Iwony Mroczkowskiej
    III miejsce - Zuzanna Makarska kl. IV b, p. Adrianny Popek

    • Liga zadaniowa klas V

    I miejsce - Mistrz - Magdalena Oksińska, kl.Vb, ucz. p. Małgorzaty Urban
    I miejsce - Mistrz - Natalia Zaręba, kl.Vb, ucz. p. Małgorzaty Urban
    II miejsce - Ola Jakóbczak, kl.Va, ucz. p. Iwony Mroczkowskiej
    III miejsce - Wiktor Skit, kl.Vd, p. Małgorzata Zaczkowskiej

    • Liga zadaniowa klas VI

    I miejsce – Mistrz – Kinga Choda, kl. VI b, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    II miejsce - Wiktoria Masternak, kl. VI c, ucz. p. Małgorzaty Urban
    III miejsce – Weronika Gajek, kl. VI b, ucz. p. Bożeny Winiarczyk

    • Szkolny etap I Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla szkół podstawowych

    Do II (powiatowego) etapu zakwalifikował się:
    Paweł Wróbel, kl. VI a, ucz. p. Adrianny Popek,
    60% punktów otrzymała:
    Natalia Łapińska, kl. VI d, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej

    • Szkolny etap XIV Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego

    Do II (powiatowego) etapu zakwalifikowały się:
    Kinga Choda, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek, Renaty Kudełko
    Magdalena Oksińska, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek, Renaty Kudełko
    Martyna Polak, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby, Renaty Kudełko
    Wiktoria Masternak, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby, Renaty Kudełko
    Gabriela Niewadzi, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek, Renaty Kudełko
    Natalia Łapińska, kl.VI d, ucz. p. Edyty Rutkowskiej, Renaty Kudełko
    Natalia Zaręba, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek, Renaty Kudełko
    Julia Opałka, kl. V d, ucz. p. Mirosławy Zaremby, Renaty Kudełko
    60%punktów i więcej otrzymały:
    Wiktoria Szemraj, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek, Renaty Kudełko
    Julia Szymańska, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby, Renaty Kudełko
    Emilia Bajdo, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek, Renaty Kudełko
    Antoni Wójcik, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby, Renaty Kudełko
    Maja Siemińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek, Renaty Kudełko
    Weronika Gajek, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek, Renaty Kudełko

    • Szkolny etap XX Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej – "Z Pismem Świętym w trzecie tysiąclecie"

    I miejsce - Natalia Łapińska, kl. VI d, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
    II miejsce - Wiktoria Masternak, kl. VI c, ucz. p. Lidii Tokarskiej
    III miejsce - Adam Michalczyk, kl. V a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej

    • Szkolny etap konkursu literackiego "Spotkanie z Henrykiem Sienkiewiczem"

    Kategoria: wiersz
    I miejsce - Magdalena Oksińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    II miejsce - Natalia Zaręba, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    III miejsce - Kinga Choda, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    Wyróżnienie - Maja Siemińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    Kategoria: opowiadanie
    I miejsce - Amelia Podsiadło, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    II miejsce - Paweł Zdyb, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    II miejsce - Emilia Bajdo, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    III miejsce - Mikołaj Zając, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    III miejsce - Aleksandra Sitarska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    III miejsce - Oliwia Dyka, kl. IV b, ucz. p. Doroty Dziubek

    • Szkolny etap miejskiego konkursu "Przestrzenna budowla z surowców wtórnych”

    I miejsce – kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    II miejsce – kl. V d, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
    III miejsce – kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek

    • Szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

    Do II (powiatowego) etapu zakwalifikował się:
    Mateusz Guliński, kl. VI b, ucz. p. Małgorzaty Czaja

    • Szkolny etap Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego Rachmistrz

    Do II etapu zakwalifikowali się:
    Barańska Kinga, kl. VI a, ucz. p. Adrianny Popek
    Kwiatkowska Joanna, kl. VI, ucz. p. Adrianny Popek
    Zuzanna Stępień kl. IV b, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    Weronika Gajek kl. VI b, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    Kinga Choda kl, VI b, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    Oliwia Pacocha , kl. VI c, ucz. p. Małgorzaty Urban
    Jakub Drzazga , kl. VI c, ucz. p. Małgorzaty Urban
    Wiktoria Masternak, kl. VI c, ucz. p. Małgorzaty Urban
    Martyna Polak, kl. VI c, ucz. p. Małgorzaty Urban
    Natalia Flisek, kl. VI c, ucz. p. Małgorzaty Urban
    Natalia Łapińska, kl. VI d, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej
    Kaja Krawiec, kl. VI d, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej

    • Szkolny konkurs ekologiczny „Nie śmiecimy – segregujemy i odzyskujemy”

    I miejsce - Mikołaj Polak, kl. IV a, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicza
    II miejsce - Magdalena Oksińska, kl. V b, ucz. p. Iwony Kary
    III miejsce - Martyna Polak, kl. VI c, ucz. p. Iwony Kary
    Wyróżnienie – Maja Siemińska, kl. V b, ucz. p. Iwony Kary
    Wyróżnienie - Kinga Wadowska, kl. V d, ucz. p. Iwony Kary
    Wyróżnienie - Julia Mazurek, kl. VI c, ucz. p. Iwony Kary

    • Szkolny konkurs dla klas IV "Pięknego czytania ze zrozumieniem"

    Kategoria: indywidualnie

    I miejsce – Julia Cheba, kl. IV d, ucz. p. Kingi Kamińskiej
    II miejsce – Maja Krawczyk, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    III miejsce – Maja Barańska, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby

    Kategoria: grupowo
    I miejsce – kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    II miejsce – kl. IV d, ucz. p. Kingi Kamińskiej
    III miejsce – kl. IV b, ucz. p. Doroty Dziubek

    • Szkolny konkurs dla klas IV - VI na najciekawszy plakat o Irlandii

    I miejsce – Milena Kabat, kl. IV a – ucz. p. Małgorzaty Czai
    II miejsce – Bartek Gomuła, kl. V a – ucz. p. Małgorzaty Czai
    III miejsce – Zuzanna Stępień, kl.VI b – ucz. p. Małgorzaty Czai

    irlandia

    • Szkolny konkurs dla klas IV - VI na najładniejszy kotylion Walii

    I miejsce – Julia Grudzień, kl. IV a – ucz. p. Małgorzaty Czai
    II miejsce – Mikołaj Polak, kl. IV a – ucz. p. Justyny Walczak
    III miejsce – Milena Kabat, kl. IV a – ucz. p. Małgorzaty Czai
    Wyróżnienie - Martyna Polak, kl. VI c – ucz. p. Alicji Musiał
    Wyróżnienie - Kamila Rycombel, kl. IV a – ucz. p. Małgorzaty Czai

    • Szkolny konkurs dla uczniów klas IV-VI na kartkę świąteczną po angielsku "My Christmas card"

    I miejsce - Natalia Zaręba, kl. V b, ucz. p. Justyny Walczak
    II miejsce - Milena Kabat, kl. IV a, ucz. p. Małgorzaty Czaja
    III miejsce - Emilia Pietrzyk, kl. IV c, ucz. p. Anny Rozek
    Wyróżnienie - Emilia Bajdo, kl. V b, ucz. p. Justyny Walczak
    Wyróżnienie - Filip Sejdziński, kl. IVc, ucz. p. Anny Rożek

    • Szkolny konkurs fotograficzno-plastyczny "Jem zdrowe drugie śniadanie w szkole”

    I miejsce - Bartosz Zarzycki, kl. V a, ucz. p. Iwony Kary
    II miejsce – Julia Opałka, kl. V d, ucz. p. Iwony Kary
    III miejsce - Martyna Polak, kl. VI c, ucz. p. Iwony Kary i Mikołaj Polak, kl.IV a, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicza
    Wyróżnienie - Wiktoria Samiec, kl. V d, ucz. p Iwony Kary
    Wyróżnienie - Kinga Wadowska, kl. V d, ucz. p Iwony Kary
    Wyróżnienie - Julia Serwin, kl. VI c, ucz. p Iwony Kary

    • Szkolny konkurs historyczny klas V "Polska Piastów i Andegawenów"

    I miejsce – Julia Opałka, kl. V d, ucz. p. Renaty Kudełko
    II miejsce – Natalia Zaręba, kl. V b, ucz. p. Renaty Kudełko
    II miejsce – Magdalena Oksińska, kl. V b, ucz. p. Renaty Kudełko
    III miejsce – Zuzanna Jedlikowska, kl. V a, ucz. p. Renaty Kudełko

    • Szkolny konkurs historyczny klas VI „PolskaW LATACH 1764 - 1918”

    I miejsce – Kinga Choda, kl. VI b, ucz. p. Renaty Kudełko
    II miejsce – Mikołaj Maj, kl. VI c, ucz. p. Renaty Kudełko
    III miejsce – Alan Nowocień, kl. VI c, ucz. p. Renaty Kudełko
    Wyróżnienie – Antoni Wójcik, kl. VI c, ucz. p. Renaty Kudełko

    • Szkolny konkurs klas V – VI "Asy ortografii"

    I miejsce – Weronika Gajek, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    II miejsce – Gabriela Niewadzi, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    III miejsce – Maja Siemińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    Wyróżnienie – Natalia Flisek, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    Wyróżnienie – Emilia Bajdo, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek

    • Szkolny konkurs "Moja ojczyzna w dolinie Kamiennej"

    I miejsce – Alicja Sołtykiewicz, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    I miejsce – Bartosz Gomuła, kl. V a, ucz. p. Renaty Kudełko i p. Edyty Rutkowskiej
    I miejsce – Paweł Zdyb, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    II miejsce – Maja Siemińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    II miejsce – MartynaPolak, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    II miejsce – Oliwier Mądry,kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    III miejsce – Maja Barańska, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby i p. Bogusława Wojtkiewicza
    III miejsce – Kamila Rycombel,kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    III miejsce – Zuzanna Jedlińska, kl. V a, ucz. p. Renaty Kudełko i p. Edyty Rutkowskiej
    Wyróżnienie – Zuzanna Kijewska, kl. V a, ucz. p. Renaty Kudełko i p. Edyty Rutkowskiej

    • Szkolny konkurs "Mistrz Ortografii"

    Klasy IV
    I miejsce – Maja Żaba, kl. IV b , ucz. p. Doroty Dziubek
    II miejsce - Maja Barańska, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    III miejsce – Wojciech Zięba, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    Wyróżnienie – Nikola Kita, kl. IV b , ucz. p. Doroty Dziubek
    Wyróżnienie – Kamila Rycombel, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    Wyróżnienie – Alicja Sołtykiewicz, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby

    Klasy V
    I miejsce – Maja Siemińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    II miejsce – Natalia Zaręba, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    III miejsce – Emilia Bajdo, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    III miejsce - Julia Opałka, kl. V d, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    III miejsce – Wiktor Skit, kl. V d, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    Wyróżnienie – Tola Gębura, kl. V c, ucz. p. Kingi Kamińskiej

    Klasy VI
    I miejsce – Weronika Gajek, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    II miejsce - Wiktoria Masternak, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    II miejsce – Gabriela Niewadzi, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    III miejsce – Natalia Flisek, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    Wyróżnienie - Zuzanna Stępień, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek

    • Szkolny konkurs literacki "List do św. Mikołaja"

    I miejsce – Oliwia Kubik, kl. IV b, ucz. p. Doroty Dziubek
    I miejsce - Natalia Majewska, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    II miejsce – Emilia Zwolińska, kl. IV b, ucz. p. Doroty Dziubek
    II miejsce - Nikola Kita, kl. IV b, ucz. p. Doroty Dziubek
    II miejsce - Kamila Rycombel,kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    II miejsce - Bartosz Król,kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    II miejsce - Karolina Obarzańska,kl. IV d, ucz. p. Kingi Kamińskiej
    III miejsce – Wiktoria Potocka, kl. IV b, ucz. p. Doroty Dziubek
    III miejsce - Oliwia Kopała, kl. IV b, ucz. p. Doroty Dziubek
    III miejsce - Mikołaj Polak, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    III miejsce - Wojciech Zięba, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    III miejsce - Maja Zawolik,kl. IV d, ucz. p. Kingi Kamińskiej
    Szczególne wyróżnienie – Wojciech Bińczak, kl. IV b, ucz. p. Doroty Dziubek
    Szczególne wyróżnienie - Zuzanna Makarska, kl. IV b, ucz. p. Doroty Dziubek
    Szczególne wyróżnienie - Alicja Sołtykiewicz, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    Szczególne wyróżnienie - Kamila Adamczyk,kl. IV d, ucz. p. Kingi Kamińskiej
    Wyróżnienie – Maja Żaba, kl. IV b, ucz. p. Doroty Dziubek
    Wyróżnienie - Nikola Szczerbińska, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    Wyróżnienie - Julia Grudzień, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby

    • Szkolny konkurs literacki "Prawa dziecka"

    Kategoria: list
    I miejsce – Emilia Bajdo, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    II miejsce – Aleksandra Sitarska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    Kategoria: wiersz
    Klasy IV
    I miejsce – Natalia Majewska, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    II miejsce – Mikołaj Polak, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    III miejsce – Bartosz Król, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    Klasy V
    I miejsce – Natalia Zaręba, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    I miejsce - Magdalena Oksińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    II miejsce – Borys Sroka, kl. V d, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    II miejsce – Zuzanna Jedlikowska i Patrycja Mucha, kl. V b, ucz. p. Edyty Rutkowskiej
    III miejsce – Maja Siemińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    Klasy VI
    I miejsce – Wiktoria Masternak, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    II miejsce – Julia Serwin, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    II miejsce – Kinga Choda, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek

    • Szkolny konkurs matematyczny klas IV

    I miejsce - Julia Dziewiecka, kl. 4a,ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    I miejsce - Maja Krawczyk, kl. 4a, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    I miejsce - Szymon Pożoga, kl. 4d, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej
    I miejsce - Oliwia Kopała, 4b, ucz. p. Adrianny Popek
    II miejsce - Karolina Obarzańska, 4d, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej
    II miejsce - Mikołaj Polak, kl. 4a, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    II miejsce - Damian Pożoga, kl. 4d, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej
    II miejsce - Kamila Rycombel, kl. 4a, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    II miejsce - Emilia Zwolińska, kl. 4b, ucz. p. Adrianny Popek
    III miejsce - Olga Połońska, kl. 4d, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej
    III miejsce - Maja Zawolik, kl. 4d, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej
    III miejsce - Maja Żaba, kl. 4b, ucz. p. Adrianny Popek

    • Szkolny konkurs matematyczny kl. V

    I miejsce - Aleksandra Sitarska, kl. V b, ucz. p. Małgorzaty Urban
    II miejsce - Jakub Król, kl.V d, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej
    III miejsce - Natalia Zaręba, kl. V b, ucz. p. Małgorzaty Urban
    III miejsce - Maja Siemińska, kl. V b, ucz. p. Małgorzaty Urban

    • Szkolny konkurs matematyczny klas VI

    I miejsce – Paweł Wróbel, kl. VI a, ucz. p. Adrianny Popek
    I miejsce – Wiktoria Masternak, kl. VI c, ucz. p. Małgorzaty Urban
    II miejsce – Kinga Choda, kl. VI b, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    III miejsce – Olivia Pacocha, kl. VI c, ucz. p. Małgorzaty Urban

    • Szkolny konkurs plastyczny "Bezpiecznie w sieci"

    I miejsce - Julia Grudzień, Kamila Rycombel kl. IV a, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    II miejsce - Natalia Zaręba, kl. V b, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    III miejsce - Aleksandra Zielińska, kl. V d, ucz. p. Bożeny Winiarczyk

    • Szkolny konkurs plastyczny "Miłosierni bądźcie..."

    I miejsce - Julia Grudzień, kl. IV a, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk
    I miejsce - Magdalena Oksińska, kl. V b, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk
    II miejsce - Bartosz Gomuła, kl. V a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej i p. Marzeny Szymczyk
    II miejsce - Natalia Kasprowicz, kl. V c, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk
    III miejsce - Filip Sejdziński, kl. IV c, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej i p. Marzeny Szymczyk
    III miejsce - Maja Brożyna, kl. VI d, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej i p. Marzeny Szymczyk

    • Szkolny konkurs plastyczny "Polska - moja Ojczyzna"

    I miejsce - Magdalena Oksińska, kl. V b, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk
    I miejsce - Joanna Grudzień, kl. IV a, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk
    II miejsce - Martyna Polak, kl. VI c, ucz. p. Lidii Tokarskiej i p. Marzeny Szymczyk
    II miejsce - Mikołaj Polak, kl. IV a, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk
    III miejsce - Natalia Zaręba, kl. V b, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk
    III miejsce - Wojciech Zięba, kl. IV a, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk

    • Szkolny konkurs plastyczny "Święci oczami dzieci"

    I miejsce - Julia Grudzień, kl. IV a, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk
    II miejsce - Martyna Polak, kl. VI c, ucz. p. Lidia Tokarska i p. Marzeny Szymczyk
    II miejsce - Mikołaj Polak, kl. IV a, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk
    II miejsce - Wiktor Przepiórka, kl. V b, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk
    III miejsce - Marlena Gębska, kl. VI d, ucz. p. Danuta Wiśniewska i p. Marzeny Szymczyk
    III miejsce - Natalia Zaręba, kl. V b, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk
    III miejsce - Natalia Karbowniczek, kl. V c, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk
    III miejsce - Maja Rola, kl. IV a, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk
    III miejsce - Kajetan Dwojak, kl. IV a, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk

    • Szkolny konkurs plastyczny "Święto Drzewa”

    I miejsce - Bartosz Gomuła, kl. V a, ucz. p. Iwony Kary
    II miejsce - Maja Rola, kl. V b, ucz. p. Iwony Kary
    III miejsce - Martyna Polak, kl. VI c, ucz. p. Iwony Kary
    Wyróżnienie - Mikołaj Polak, kl. IV a, ucz. P. Bogusława Wojtkiewicza
    Wyróżnienie - Natalia Zaręba, kl. V b, ucz. p. Iwony Kary

    • Szkolny konkurs plastyczny "Twoja ulubiona opowieść biblijna"

    I miejsce - Magdalena Oksińska, kl. V b, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk
    I miejsce - Julia Grudzień, kl. IV a, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk
    II miejsce - Mikołaj Polak, kl. V b, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk
    III miejsce - Kamila Rycombel, kl. IV a, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk

    • Szkolny konkurs poetycki "Kurs na zdrowie"

    Klasy IV
    I miejsce – Maja Żaba, kl. IV b , ucz. p. Doroty Dziubek
    I miejsce - Maja Barańska, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    II miejsce – Kamila Rycombel, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    II miejsce - Jakub Stawiarski, kl. IV b , ucz. p. Doroty Dziubek
    III miejsce – Mikołaj Polak, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    III miejsce – Karolina Krasuska, kl. IV b , ucz. p. Doroty Dziubek
    Wyróżnienie – Jakub Kopiński, kl. IV b , ucz. p. Doroty Dziubek
    Wyróżnienie - Maksymilian Krawiec, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby

    Klasy V
    I miejsce – Maja Siemińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    I miejsce - Izabela Kądziela, kl. V d, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    II miejsce – Julia Opałka, kl. V d, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    III miejsce – Patrycja Rogowska, kl. V d, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    Wyróżnienie – Patryk Siwiec, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    Wyróżnienie - Borys Sroka, kl. V d, ucz. p. Mirosławy Zaremby

    Klasy VI
    I miejsce – Wiktoria Masternak, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    I miejsce - Hubert Zubrzycki, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    II miejsce - Tamara Pawłowicz, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    II miejsce – Julia Serwin, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    II miejsce - Julia Szymańska, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    III miejsce – Weronika Gajek, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    III miejsce - Zuzanna Mazur, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    III miejsce - Zuzanna Walczyk, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    Wyróżnienie - Zuzanna Stępień, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    Wyróżnienie - Julia Kolasa, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek

    • Szkolny konkurs poetycki „Wielkanocne spotkania”

    I miejsce – Weronika Gajek, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    II miejsce – Oliwia Dyka, kl. V b , ucz. p. Doroty Dziubek
    III miejsce – Emilia Zwolińska, kl. IV b , ucz. p. Doroty Dziubek

    • Szkolny konkurs poetycki "Wiosno, ach to ty"

    Klasy IV
    I miejsce – Maja Krawczyk, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    I miejsce – Natalia Majewska, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    II miejsce – Wiktoria Potocka, kl. IV b , ucz. p. Doroty Dziubek
    II miejsce – Maja Żaba, kl. IV b , ucz. p. Doroty Dziubek
    III miejsce – Nikola Kita, kl. IV b , ucz. p. Doroty Dziubek
    III miejsce – Oliwia Kubik, kl. IV b , ucz. p. Doroty Dziubek
    Wyróżnienie - Mikołaj Polak, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    Wyróżnienie - Oliwia Kopała, kl. IV b , ucz. p. Doroty Dziubek

    Klasy V
    I miejsce – Magdalena Oksińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    II miejsce - Natalia Zaręba, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    III miejsce – Emilia Bajdo, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    III miejsce – Julia Opałka, kl. V d, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    Wyróżnienie – Karolina Łobas, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek

    Klasy VI
    I miejsce – Wiktoria Masternak, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    I miejsce – Julia Serwin, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    II miejsce – Weronika Gajek, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    II miejsce – Kinga Choda, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    III miejsce – Gabriela Niewadzi, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    III miejsce – Jakub Kwiatkowski, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    Wyróżnienie – Jakub Drzazga, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    Wyróżnienie– Julia Krzemińska, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek

    • Szkolny konkurs poetycki "Wokół Świąt Bożego Narodzenia"

    Klasy IV
    I miejsce – Natalia Majewska, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    II miejsce – Wojciech Zięba, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    II miejsce – Nikola Kita, kl. IV b, ucz. p. Doroty Dziubek
    III miejsce – Bartosz Król, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    III miejsce - Mikołaj Polak, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    Wyróżnienie – Maksymilian Krawiec, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    Wyróżnienie – Emilia Zwolińska, kl. IV b, ucz. p. Doroty Dziubek
    Klasy V
    I miejsce - Magdalena Oksińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    II miejsce – Maja Siemińska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    II miejsce – Julia Malinowska, kl. V d, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    III miejsce – Emilia Bajdo, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    III miejsce – Zuzanna Jedlikowska i Patrycja Mucha, kl. V a, ucz. P. Edyty Rutkowskiej
    Wyróżnienie – Maja Rola, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    Klasy VI
    I miejsce – Wiktoria Masternak, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    II miejsce – Julia Serwin, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    II miejsce – Kinga Choda, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    III miejsce – Martyna Polak, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    III miejsce – Zuzanna Mazur, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    Wyróżnienie – Aleksandra Kot, kl. VI c, ucz. p. Mirosławy Zaremby

    • Szkolny konkurs przyrodniczy klas IV

    I miejsce - Mikołaj Polak, kl. IV a, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicza
    II miejsce – Julia Drzewiecka, kl. IV a, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicza
    III miejsce – Karol Rusiecki, kl. IV d, ucz. p. Iwony Kary

    • Szkolny konkurs przyrodniczy dla klas V

    I miejsce – Jan Wieczorek, kl. V c , ucz. p. Bogusława Wojtkiewicza
    II miejsce – Aleksandra Jakóbczak, kl. V a, ucz. p. Iwony Kary
    III miejsce – Zuzanna Jedlikowska, kl. V a, ucz. p. Iwony Kary
    III miejsce – Adam Michalczyk, kl. V a, ucz. p. Iwony Kary

    • Szkolny konkurs przyrodniczy dla klas VI

    I miejsce - Gabriela Niewadzi, kl. VI b, ucz. p. Iwony Kary
    II miejsce – Natalia Łapińska, kl. VI d, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicza
    III miejsce – Wiktoria Szemraj, kl. VI b, ucz. p. Iwony Kary
    III miejsce – Martyna Polak, kl. VI c, ucz. p. Iwony Kary

    • Szkolny konkurs "Wiosna z origami"

    I miejsce – Magdalena Oksińska, kl. V b, ucz. p. Małgorzaty Urban
    II miejsce – Martyna Polak, kl. VI c, ucz. p. Małgorzaty Urban
    II miejsce – Mikołaj Polak, kl. IV a, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    II miejsce – Oliwia Pacocha, kl. VI c, ucz. p. Małgorzaty Urban
    III miejsce – Tomasz Kotowski, kl. V b, ucz. p. Małgorzaty Urban
    III miejsce – Natalia Zaręba, kl. V b, ucz. p. Małgorzaty Urban
    Wyróżnienie – Martyna Orłowska, kl. VI c, ucz. Małgorzaty Urban
    Wyróżnienie – Patrycja Rogowska, kl. V d, ucz. Małgorzaty Zaczkowskiej
    Wyróżnienie – Maja Rola, V b, ucz. p. Małgorzaty Urban

    Projekty edukacyjne

     
    © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Please publish modules in offcanvas position.