Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

    godlo

    Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
    w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
    im. Stefana Żeromskiego

    Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

    Sukcesy uczniów kl. IV-VIII

     

    sukcesy4 8

    „Wiedzę możemy zdobyć od innych, ale mądrości musimy nauczyć się Sami”.
                                                                                                                                                        /Adam Mickiewicz/

    Uczniowie naszej szkoły mają szansę i możliwości wszechstronnego rozwoju i doskonalenia umiejętności. Wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna z ambicją inspiruje dzieci do udziału w konkursach przedmiotowych.

    KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

    XXXXVI Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej

    Kategoria - jodła wychowawcza

    • II miejsce - srebrna jodła – Martyna Cieśla, kl. VI a

    Kategoria - soliści 10 - 13 lat

    • Wyróżnienie – Martyna Cieśla, kl. VI a

    Kategoria jodła harcerska - wokaliści

    • Wyróżnienie – Martyna Cieśla, kl. VI a

     

    KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

    V Ogólnopolski Frankofoński Konkurs Fotograficzny „Bleu Blanc Rouge 2019”

    • II miejsce - Kamila Rycombel, kl.VII a, ucz. p. Kariny Kateusz-Dominik i Doroty Barańskiej-Balin

    XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pocztówka z wakacji”

    • Wyróżnienie – Magdalena Oksińska, kl. VIII b, ucz. p. Doroty Dziubek

    XVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ten magiczny czas”

    • II miejsce – Magdalena Oksińska, kl. VIII b, ucz. p. Doroty Dziubek

    XXIII Ogólnopolski Konkurs Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej „Lipa 2019”

    • Laureatka – Magdalena Oksińska, kl. VIII b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • Laureatka – Natalia Majewska, kl. VII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby

    XXIX Ogólnopolski Konkurs Literacki „Młodzi Twórcy Literatury”

    • Laureatka – Magdalena Oksińska, kl. VIII b, ucz. p. Doroty Dziubek

     

    KONKURSY WOJEWÓDZKIE, REGIONALNE I DIECEZJALNE

    IV Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznej i Religijnej "W pieśni historia zaklęta"

    • I miejsce, Złota Nutka – Martyna Cieśla, kl. VI a

    Diecezjalna Olimpiada Wiedzy Liturgicznej „Sakramenty wtajemniczenia chrześcijańskiego – Eucharystia”

    • Finalista - Zuzanna Jedlikowska, kl. VIII a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
    • Finalista - Adam Michalczyk, kl. VIII a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
    • Finalista - Karol Sierpień, kl. VIII a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej

    Wojewódzki etap Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej

    • III miejsce – Martyna Cieśla, kl. VI a

     

    KONKURSY REJONOWE, POWIATOWE, DEKANALNE

    Dekanalny etap Diecezjalnej Olimpiady Liturgicznej „Sakramenty wtajemniczenia chrześcijańskiego – Eucharystia”

    • I miejsce - Zuzanna Jedlikowska, kl. VIII a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
    • II miejsce - Karol Sierpień, kl. VIII a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
    • III miejsce - Adam Michalczyk, kl. VIII a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej

    XIII Rejonowy Konkurs Piosenki i Poezji Religijno – Patriotycznej

    Kategoria – piosenka religijno – patriotyczna

    • I miejsce - Martyna Cieśla, kl. VI a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej

    Kategoria – poezja religijno – patriotyczna

    • III miejsce - Wiktoria Dzikowska, kl. VI f, ucz. p. Iwony Pater

    Rejonowy etap 25. edycji Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika

    • II miejsce – Martyna Cieśla, kl. VI a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej

     

    KONKURSY MIEJSKIE I MIĘDZYSZKOLNE

    IV Międzyszkolny Konkurs Literacki "List do św. Mikołaja"

    • III miejsce - Maja Waliszewska, kl. IV a, ucz.p. Edyta Rutkowska

    Międzyszkolny Konkurs Chemiczny "Nasz Szkolny Układ Okresowy"

    • II miejsce - Patrycja Mucha, kl VIII a, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk
    • wyróżnienie - Adam Michalczyk, kl VIII a, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk
    • wyróżnienie - Jakub Sieradzki, kl VIII a, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk

    V Przegląd Pieśni Patriotycznej i Legionowej

    Kategoria - szkoły podstawowe klasy IV - VIII, soliści

    • II miejsce – Martyna Cieśla, kl. VI a

     

    KONKURSY SZKOLNE

    Liga zadaniowa kl. IV

    • Mistrz Ligi Zadaniowej - Maja Waliszewska, kl. IV a, ucz.p. Małgorzaty Urban
    • Mistrz Ligi Zadaniowej - Emilia Skalska, kl. IV a, ucz. p. Małgorzaty Urban
    • I Wicemistrz - Amelia Fudalewska, kl. IV b, ucz .p. Małgorzaty Urban
    • II Wicemistrz – Marcel Langner, kl. IV b, ucz. p. Małgorzaty Urban

    Liga zadaniowa kl. V

    • Mistrz Ligi Zadaniowej - Oliwia Zglińska, kl. V h, ucz. p. Beaty Adamskiej
    • Mistrz Ligi Zadaniowej - Stefania Jędrych, kl. V f, ucz. p. Beaty Adamskiej
    • I Wicemistrz - Nicola Suchojad, kl. V b, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    • II Wicemistrz - Natalia Walczyk, kl. V b, ucz. p. Bożeny Winiarczyk

    Liga zadaniowa kl. VI

    • Mistrz Ligi Zadaniowej – Konrad Nowocień, kl. VI d, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • Mistrz Ligi Zadaniowej – Maja Piwońska, kl. VI e, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • I Wicemistrz – Julia Mroczek, kl. VI a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • II Wicemistrz – Martyna Cieśla, kl. VII a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej

    Liga zadaniowa kl. VII

    • Mistrz Ligi Zadaniowej - Julia Dziewiecka, kl. VII a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • I Wicemistrz – Kamila Rycombel, kl. VII a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • II Wicemistrz  – Zuzanna Makarska, kl. VII a, ucz. p. Beaty Adamskiej
    • II Wicemistrz – Mikołaj Polak, kl. VII a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej

    Liga zadaniowa kl. VIII

    • Mistrz Ligi Zadaniowej
    • I Wicemistrz
    • II Wicemistrz

    Szkolne eliminacje do Wojewódzkiego Koknkursu z Biologii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
    Do II etapu – powiatowego - zakwalifikowali się uczniowie:

    • Natalia Zaręba, kl.VIII b, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
    • Patrycja Mucha, kl. VIII a, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
    • Maja Siemińska, kl. VIII b, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
    • Emilia Bajdo, kl. VIII b, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
    • Zuzanna Skowierzak, VIII a, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
    • Magdalena Oksińska, kl. VIII b, ucz. p. Wioletty Szymańskiej

    Szkolne eliminacje do I Wojewódzkiego Konkursu z Chemii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
    Do II etapu – powiatowego - zakwalifikowali się uczniowie:

    • Natalia Zaręba, kl.VIII b, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk
    • Adam Michalczyk, kl. VIII a, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk
    • Zuzanna Jedlikowska, kl. 8a, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk
    • Patrycja Mucha, kl. VIII a, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk
    • Maja Siemińska, kl. VIII b, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk
    • Bartosz Gomuła, kl. VIII a, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk
    • Emilia Bajdo, kl. VIII b, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk
    • Karol Stadryniak, kl. VIII b, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk
    • Zuzanna Skowierzak, VIII a, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk

    Szkolne eliminacje do III Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
    Do II etapu – powiatowego - zakwalifikowały się uczennice:

    • Magdalena Oksińska, kl. VIII b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • Natalia Zaręba, kl. VIII b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • Maja Siemińska, kl. VIII b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • Julia Dziewiecka, kl. VII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • Emilia Bajdo, kl. VIII b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • Milena Kabat, kl. VII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby

    Szkolne eliminacje do VII Wojewódzkiego Koknkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
    Do II etapu – powiatowego - zakwalifikowali się uczniowie:

    • Bartosz Gomuła, kl.VIII a, ucz. p. Małgorzaty Czaja
    • Julia Opałka, kl.VIII d, ucz. p. Beaty Dąbrowskiej
    • Aleksandra Sitarska, kl.VIII b, ucz. p. Anny Rożek

    Szkolne eliminacje do I Wojewódzkiego Konkursu z Języka Francuskiego
    Do II etapu – powiatowego - zakwalifikowali się uczniowie:

    • Amelia Gawecką, kl. IV a, ucz. p. Kariny Kateusz-Dominik

    Szkolne eliminacje do I Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
    Do II etapu – powiatowego - zakwalifikował się uczeń:

    • Bartosz Gomuła, kl. VIII a, ucz. p. Romana Gawła

    Szkolne eliminacje do I Wojewódzkiego Konkursu z Historii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
    Do II etapu – powiatowego - zakwalifikowali się uczniowie:

    • Julia Opałka, kl. VIII d, ucz. p. Renaty Kudełko
    • Filip Rachwał, kl. VI a, ucz. p. Jolanty Kargul

    Szkolne eliminacje do IV Wojewódzkiego Koknkursu z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
    Do II etapu – powiatowego - zakwalifikowali się uczniowie:

    • Julia Dziewiecka, kl. VII a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • Bartosz Gomuła, kl. VIII a, ucz. p. Barbary Kani

    Szkolne eliminacje do X Ostrowieckiego Koknkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych
    Do II etapu - zakwalifikowali się uczniowie:

    • Julia Mroczek, kl. VI a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • Zofia Miller, kl. VI b , ucz. p. Bożeny Winiarczyk

    Szkolny etap Diecezjalnej Olimpiady Liturgicznej „Sakramenty wtajemniczenia chrześcijańskiego – Eucharystia”

    • I miejsce - Zuzanna Jedlikowska, kl. VIII a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
    • II miejsce - Karol Sierpień, kl. VIII a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
    • III miejsce - Adam Michalczyk, kl. VIII a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej

    Szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Moja Ojcowizna – Moja Ojczyzna w Dolinie Kamiennej

    • I miejsce – Zofia Walczak, kl. V h, ucz. p. Doroty Dziubek, p. Danuty Wiśniewskiej, p. Bogusława Wojtkiewicza
    • II miejsce – Mikołaj Polak, kl. VII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • III miejsce – Zuzanna Makarska, Emilia Zwolińska, kl. VII b, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicza
    • Wyróżnienie – Oliwia Zglińska, kl. V h, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicz
    • Wyróżnienie – Karolina Perchel, kl. VII b, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicz

    Szkolny konkurs „Stomatologiczny gabinet przyszłości”

    • I miejsce - Zofia Szot, kl. IV b, ucz .p. Małgorzaty Urban
    • II miejsce – Amelia Fudalewska, kl. IV b, ucz. p. Małgorzaty Urban
    • III miejsce – Marcel Langner, kl. IV b, ucz. p. Małgorzaty Urban
    • Wyróżnienie – Emilia Stachowicz, kl. IV b, ucz. p. Małgorzaty Urban

    Szkolny etap rejonowego konkursu poezji religijno-patriotycznej „BÓG, HONOR, OJCZYZNA”

    • I miejsce - Wiktoria Dzikowska, kl. VI f, ucz. p. Iwony Pater
    • II miejsce - Weronika Sałek, kl. V e, ucz. p. Anety Surowieckiej
    • II miejsce - Miłosz Bystrzycki, kl. VI f, ucz. p. Iwony Pater

    Szkolny Ekspert Tabliczki Mnożenia

    • Waliszewska Maja, kl. IV a, ucz. p. M. Urban
    • Czubak Franciszek, kl. IV a, ucz. p. M. Urban
    • Starba Iga, kl. IV b, ucz. p. M. Urban
    • Krawczyk Kamil, kl. IV b, ucz. p. M. Urban
    • Osuch Karol, kl. V a, ucz. p. M. Urban
    • Cieślikowski Konrad, kl. V a, ucz. p. M. Urban
    • Nicola Suchojad, kl.V b, ucz. p. B. Winiarczyk
    • Pietrala Jan, kl. V c, ucz. p. M. Urban
    • Kijak Krzysztof, kl. V c, ucz. p. M. Urban
    • Oliwia Dziekańska, kl. V d, ucz. p. B. Adamskiej
    • Mikołaj Bednarski, kl. V d, ucz. p. B. Adamskiej
    • Weronika Sałek, kl. V e, ucz. p. M. Jasińskiej
    • Bartosz Kozak, kl. V f, ucz. p. B. Adamskiej
    • Jakub Sepioło, kl. V f, ucz. p. B. Adamskiej
    • Weronika Karbowniczek, kl. V g, ucz. p. B. Winiarczyk
    • Blanka Walczyk, kl. V g, ucz. p. B. Winiarczyk
    • Antonina Luboch, kl. V h, ucz. p. B. Adamskiej
    • Maja Majewska, kl. V h, ucz. p. B. Adamskiej
    • Jan Łatek, kl. V h, ucz. p. B. Adamskiej
    • Julia Mroczek, kl. VI a, ucz. p. M. Jasińskiej
    • Filip Rachwał, kl. VI a, ucz. p. M. Jasińskiej
    • Martyna Cieśla, kl. VI a, ucz. p. M. Jasińskiej
    • Maja Rafalska, kl. VI b, ucz. p. B. Winiarczyk
    • Zofia Miller, kl. VI b, ucz. p. B. Winiarczyk
    • Piotr Nasiadek, kl. VI b, ucz. p. B. Winiarczyk
    • Roksana Stefańska, kl. VI c, ucz. p. E. Baran Żelaszczyk
    • Klaudia Perzyńska, kl. VI c, ucz. p. E. Baran Żelaszczyk
    • Roksana Kochańska, kl. VI d, ucz. p. M. Jasińskiej
    • Konrad Nowocień, kl. VI d, ucz. p. M. Jasińskiej
    • Zuzanna Ziarek, kl. VI d, ucz. p. M. Jasińskiej
    • Olha Khamuliak, kl. VI e, ucz. p. M. Jasińskiej
    • Maja Mierzyńska, kl. VI e, ucz. p. M. Jasińskiej
    • Natalia Foremniak, kl. VI e, ucz. p. M. Jasińskiej
    • Norbert Czaja, kl. VI f, ucz. p. B. Winiarczyk
    • Wiktor Jachimczyk, kl. VI f, ucz. p. B. Winiarczyk
    • Bartosz Król, kl. VII a, ucz. p. M. Jasińskiej
    • Oliwier Mądry, kl. VII a, ucz. p. M. Jasińskiej
    • Julia Dziewiecka, kl. VII a, ucz. p. M. Jasińskiej
    • Oliwia Kopała, kl. VII b, ucz. p. B. Adamskiej
    • Zuzanna Makarska, kl. VII b, ucz. p. B. Adamskiej
    • Oliwia Kubik, kl. VII b, ucz. p. B. Adamskiej
    • Aleksandra Maj, kl. VII c, ucz. p. B. Adamskiej
    • Wiktor Jankowski, kl. VII c, ucz. p. B. Adamskiej
    • Amelia Orłowska, kl. VII d, ucz. p. B. Kania
    • Martyna Szafrańska, kl. VII d, ucz. p. B. Kania
    • Krystian Kaczmarzyk, kl. VII d, ucz. p. B. Kania
    • Zuzanna Jedlikowska, kl. VIII a, ucz. p. B. Kania
    • Aleksandra Jakóbczak, kl. VIII a, ucz. p. B. Kania
    • Patrycja Mucha, kl. VIII a, ucz. p. B. Kania
    • Sitarska Aleksandra, kl. VIII b, ucz. p. M. Urban
    • Kornelia Pałasz, kl. VIII c, ucz. p. B. Kania
    • Emil Chmielewski, kl. VIII c, ucz. p. B. Kania
    • Jakub Król, kl. VIII d, ucz. p. B. Kania.

    Mistrzowie Tabliczki Mnożenia – najszybsi z najlepszych: 

    • Franciszek Czubak, kl. IV a (14,14 s)
    • Oliwia Dziekańska, kl. V d (9,28 s)
    • Olha Khamuliak, kl. VI e (14,21 s)
    • Julia Dziewiecka, kl. VII a (12,93 s)
    • Patrycja Mucha, kl. VIII a (13,22 s).

    Szkolny konkurs „Dzień Drzewa”

    • I miejsce - Krystian Stefański, kl. Wyróżnienie - V a, ucz. p. Iwona Kara
    • I miejsce - Oliwia Zglińska, kl. V h, ucz. p. Bogusław Wojtkiewicz
    • II miejsca - Maja Rola, kl. VIII b, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
    • II miejsce - Oliwia Chrapek, kl. V d, ucz. p. Iwona Kara
    • III miejsca - Julia Grudzień, kl. VII a, ucz. p. Bogusław Wojtkiewicz
    • III miejsce - Oliwia Kubik, kl. VII b, ucz. p. Bogusław Wojtkiewicz
    • Wyróżnienie - Wiktor Pietrzyk, kl. V a, ucz. p. Iwona Kara
    • Wyróżnienie - Katarzyna Kot, kl. V d, ucz. p. Iwona Kara
    • Wyróżnienie - Aleksander Barański, kl. V d, ucz. p. Iwona Kara
    • Wyróżnienie - Bartosz Sadowski, kl. V d, ucz. p. Iwona Kara
    • Wyróżnienie - Mikołaj Polak, kl. VII a, ucz. p. Bogusław Wojtkiewicz

    Szkolny konkurs historyczny „Józef Piłsudski – życie i działalność”

    Kategoria wiedza:

    • I miejsce – Rafalska Maja, kl. VI b, ucz. p. Jolanty Kargul
    • II miejsce – Moskalik Natalia, kl. VI b, ucz. p. Jolanty Kargul
    • III miejsce - Mucha Patrycja, kl.VIII a, ucz. p. Renaty Kudełko
    • Wyróżnienie - Markiewicz Jan, kl. V h, ucz. p. Jolanty Kargul

    Kategoria plastyczna:

    • I miejsce – Oksińska Magdalena, kl. VIIIb, ucz. p. Renaty Kudełko
    • II miejsce – Markiewicz Filip, kl. VI c, ucz. p. Jolanty Kargul
    • III miejsce - Perchel Karolina, kl.VII b, ucz. p. Jolanty Kargul
    • Wyróżnienie - Markiewicz Amelia, kl. V f, ucz. p. Jolanty Kargul

    Szkolny konkurs języka angielskiego "Thanksgiving Day Quiz"

    • I miejsce - Julia Mroczek, kl. VI a, ucz.p. Alicji Musiał
    • II miejsce - Antonia Nowak, kl.VI a, ucz. p. Alicji Musiał
    • III miejsce - Julia Makowska, kl. VI a, ucz. p. Alicji MUsiał
    • III miejsce - Bartosz Niezgoda, kl. VI d, ucz. p. Edyty Walas
    • Wyróżnienie - Izabela Kapsa, kl. VI d, ucz. p. Edyty Walas

    Szkolny konkurs literacki „Listy do św. Mikołaja”

    • I miejsce – Maja Waliszewska, kl. IV a, ucz. p. Edyty Rutkowskiej
    • I miejsce – Julia Masternak, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek
    • I miejsce – Mateusz Dyka, kl. V d, ucz. p. Doroty Dziubek
    • II miejsce – Julia Lis, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek
    • II miejsce – Adam Szostak, kl. V g, ucz. p. Katarzyny Tomali
    • II miejsce – Julia Kałuża, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek
    • III miejsce – Nicola Suchojad, kl. V b, ucz. p. Anety Surowieckiej
    • III miejsce – Natalia Walczyk, kl. V b, ucz. p. Anety Surowieckiej
    • III miejsce – Maja Radowiecka, kl. V h, ucz. p. Doroty Dziubek
    • wyróżnienie – Natalia Potrząsaj, kl. V b, ucz. p. Anety Surowieckiej
    • wyróżnienie – Zofia Walczak, kl. V h, ucz. p. Doroty Dziubek
    • wyróżnienie – Zofia Matusiewicz, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek

    Szkolny konkurs plastyczny „Święci oczami dzieci”

    • I miejsce – Maja Waliszewska, kl. IV a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
    • II miejsce – Adrian Zieliński, kl. IV b, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej

    Szkolny konkurs "Yes I can " - etap I

    Klasa IV a

    • I miejsce - Maja Waliszewska, ucz. p. Anny Rożek
    • II miejsce - Filip Fortuna, ucz. p. Anny Rożek
    • III miejsce - Amelia Gawęcka, ucz. p. Anny Rożek

    Klasa IV b

    • I miejsce - Kacper Orłowski, ucz. p. Edyty Walas
    • II miejsce - Adrian Zieliński, ucz. p. Edyty Walas
    • III miejsce - Iga Starba, ucz. p. Edyty Walas

    Klasa V a

    • I miejsce - Wiktor Pietrzyk, ucz. p. Eweliny Zagórnej
    • II miejsce - Adam Czuba, ucz. p. Eweliny Zagórnej
    • III miejsce - Julia Lis, ucz. p. Eweliny Zagórnej

    Klasa V b

    • I miejsce - Adam Gocel, ucz. p. Anny Rożek
    • II miejsce - Krystian Siwiec, ucz. p. Anny Rożek
    • III miejsce - Bartosz Garbacki, ucz. p. Anny Rożek

    Klasa V c

    • I miejsce - Aleksander Pękalski, ucz. p. Eweliny Zagórnej
    • II miejsce - Dominik Czaja, ucz. p. Eweliny Zagórnej

    Klasa V d

    • I miejsce - Bartosz Rutkowski, p. Małgorzata Czaja
    • II miejsce - Kacper Lasak, p. Małgorzata Czaja
    • III miejsce - Dominika Męciwoda, ucz. p. Eweliny Zagórnej

    Klasa V e

    • I miejsce - Weronika Sałek, ucz. p. Anny Rożek
    • II miejsce - Paweł Gronkiewicz, ucz. p. Anny Rożek
    • III miejsce - Michał Kubas, ucz. p. Anny Rożek

    Klasa V f

    • I miejsce - Mikołaj Marzec, ucz. p. Doroty Barańskiej - Balin
    • II miejsce - Maja Kaniewska, ucz. p. Doroty Barańskiej - Balin
    • III miejsce - Bartosz Kozak, ucz. p. Doroty Barańskiej - Balin

    Klasa V g

    • I miejsce - Aleksandra Herbuś, ucz. p. Alicji Musiał
    • II miejsce - Weronika Karbowniczak, ucz. p. Alicji Musiał
    • III miejsce - Adam Szostak, ucz. p. Alicji Musiał

    Klasa V h

    • I miejsce - Jan Latek, ucz. p. Małgorzaty Czaja
    • II miejsce - Zofia Walczak, ucz. p. Małgorzaty Czaja
    • III miejsce - Alicja Misztal, ucz. p. Małgorzaty Czaja

    Klasa VI a

    • I miejsce - Julia Mroczek, ucz. p. Alicji Musiał
    • II miejsce - Bartłomiej Berner, ucz. p. Alicji Musiał
    • III miejsce - Aleksandra Sady, ucz. p. Alicji Musiał

    Klasa VI b

    • I miejsce - Piotr Nasiadek, ucz. p. Edyty Walas
    • II miejsce - Zuzanna Sowińska, ucz. p. Edyty Walas
    • III miejsce - Mikołaj Kocjan, ucz. p. Edyty Walas

    Klasa VI d

    • I miejsce -Bartosz Niezgoda, ucz. p. Edyty Walas
    • II miejsce - Marcin Góra, ucz. p. Edyty Walas
    • III miejsce - Izabela Kapsa, ucz. p. Edyty Walas

    Klasa VI e

    • I miejsce - Wioletta Śliwińska, ucz. p. Beaty Dąbrowskiej
    • II miejsce - Natalia Foremniak, ucz. p. Beaty Dąbrowskiej
    • III miejsce - Kacper Świder, ucz. p. Beaty Dąbrowskiej

    Klasa VI f

    • I miejsce - Norbert Czaja, ucz. p. Małgorzaty Czaja
    • II miejsce - Wiktoria Dzikowska, ucz. p. Małgorzaty Czaja
    • III miejsce - Amelia Kaczamarska, ucz. p. Małgorzaty Czaja

    Klasa VII a

    • I miejsce - Oliwia Osojca, ucz. p. Doroty Barańskiej- Balin
    • II miejsce - Julia Dziewiecka, ucz. p. Doroty Barańskiej- Balin
    • III miejsce - Bartosz Król, ucz. p. Doroty Barańskiej- Balin

    Klasa VII b

    • I miejsce - Patrycja Barszczak, ucz. p. Eweliny Zagórnej
    • II miejsce - Maja Żaba, ucz. p. Eweliny Zagórnej
    • III miejsce - Oliwia Stolarek, ucz. p. Eweliny Zagórnej

    Klasa VII c

    • I miejsce - Wiktor Jankowski, ucz. p. Anny Rożek
    • II miejsce - Roman Granat, ucz. p. Anny Rożek
    • III miejsce - Aleksandra Maj, ucz. p. Anny Rożek

    Klasa VII d

    • I miejsce - Julia Cheba, ucz. p. Beaty Dąbrowskiej
    • II miejsce - Karol Rusiecki, ucz. p. Beaty Dąbrowskiej
    • III miejsce - Zofia Zwolińska, ucz. p. Beaty Dąbrowskiej

    Klasa VIII a

    • I miejsce - Bartek Gomuła, ucz. p. Małgorzaty Czaja
    • II miejsce - Jakub Sieradzki, ucz. p. Małgorzaty Czaja
    • III miejsce - Martyna Jurek, ucz. p. Alicji Musiał

    Klasa VIII b

    • I miejsce - Magdalena Oksińska, ucz. p. Anny Rożek
    • II miejsce - Aleksandra Sitarska, ucz. p. Anny Rożek
    • III miejsce - Mateusz Grzegorski, ucz. p. Anny Rożek

    Klasa VIII c

    • I miejsce - Jan Wieczorek, ucz. p. Eweliny Zagórnej
    • II miejsce - Kornelia Pałasz, ucz. p. Eweliny Zagórnej
    • III miejsce - Igor Malanowicz, ucz. p. Eweliny Zagórnej

    Klasa VIII d

    • I miejsce - Filip Heinrich, ucz. p. Beaty Dąbrowskiej
    • II miejsce - Jakub Król, ucz. p. Beaty Dąbrowskiej
    • III miejsce - Julia Opałka, ucz. p. Beaty Dąbrowskiej

     
    © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Aktualności

    Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...