Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

    godlo

    Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
    w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
    im. Stefana Żeromskiego

    Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

    Zajęcia pozalekcyjne

    3Dzieci, które wykazują różnorodne zainteresowania, pragną rozwijać się intelektualnie, artystycznie oraz chcą doskonalić sprawność fizyczną, ruchową, znajdą w naszej szkole odpowiednią dla siebie formę aktywności. Oferujemy uczniom szeroki zakres zajęć pozalekcyjnych.

     

     

    KLASY I - III


    L. P.

    IMIĘ I NAZWISKO

    NAUCZYCIELA

    RODZAJ ZAJĘĆ

    KLASA

    LICZBA UCZNIÓW

    TERMIN
    1. Renata Baran zajęcia logopedyczne

    kl. II, III

    (2)

    środa

    /12.40 – 13.25/

    Renata Baran zajęcia logopedyczne

    kl. II, III

    (3)

    wtorek

    /12.40 – 13.25/

    2. Anna Barańska zajęcia z programu nowatorskiego

    kl. II h

    (24)

    środa

    /12.40 – 13.25/

    Anna Barańska Zajęcia korekcyjno –kompensacyjne

    kl. II

    (5)

    piątek

    /11.40 – 12.25/

    3. Renata Bartnik koło matematyczno - przyrodnicze

    kl. III a

    (25)

    wtorek

    /12.40 – 13.25/

    Renata Bartnik zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

    kl. III

    (5)

    czwartek

    /12.40 – 13.25/

    4. Jolanta Cieślak zajęcia z uczniem zdolnym

    kl. III b

    (13)

    środa

    /12.40 – 13.25/

    Jolanta Cieślak zajęcia wyrównawcze 
    z edukacji polonistycznej i matematycznej

    kl. III b

    (6)

    czwartek

    /12.40 – 13.25/

    5. Jolanta Chobot zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

    kl. III

    (5)

    środa

    /11.30 – 12.30/

    Jolanta Chobot zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

    kl. III

    (6)

    środa

    /7.45 – 8.45/

    6. Anna Gawron koło matematyczne

    kl. III f

    (9)

    wtorek

    /12.40 – 13.25/

    Anna Gawron zespół wyrównawczy
     z edukacji polonistycznej

    kl. III f

    (9)

    piątek

    /8.00 – 8.45/

    7. Paulina Jankowska zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

    kl. III c

    (4)

    poniedziałek

    /8.00 – 8.45/

    Paulina Jankowska koło matematyczne

    kl. III c

    (5)

    piątek

    /12.40 – 13.25/

    8. Dorota Karwat zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

    kl. I

    (3)

    Wtorek

    /12.40 – 13.25/

    Dorota Karwat zajęcia z programu nowatorskiego

    kl. II c

    (25)

    poniedziałek

    /12.40 – 13.25/

    9. Jolanta Luzak zajęcia z programu nowatorskiego

    kl. II a

    (25)

    wtorek

    /12.40 – 13.25/

    Jolanta Luzak zajęcia artystyczno - twórcze

    kl. II a

    (25)

    środa

    /11.40 – 12.25/

    10. Małgorzata Łojek zajęcia czytelnicze

    kl. II i III a

    (5)

    wtorek

    /14.00 – 15.00/

    11. Iwona Misiura zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

    kl. II

    (4)

    wtorek

    /11.40 – 12.25/

    Iwona Misiura koło plastyczne

    kl. II g

    (10)

    środa

    /12.40 – 13.25/

    12. Alicja Musiał koło  j. angielskiego

    kl. I b

    (13)

    wtorek

    /11.40 – 12.25/

    Alicja Musiał koło j. angielskiego

    kl. I a

    (15)

    wtorek

    /12.40 – 13.25/

    13. Bożena Nizielska zespół wyrównawczy
     z edukacji polonistycznej i matematycznej

    kl. I a

    (5)

    wtorek

    /8.00 – 8.45/

    Bożena Nizielska gry i zabawy ogólnorozwojowe

    kl. I a

    (8)

    poniedziałek

    /11-.40 – 12.25/

    14. Katarzyna Nowak koło plastyczne

    kl. II f

    (6)

    środa

    /12.40 – 13.25/

    Katarzyna Nowak zespól wyrównawczy

    kl. II f

    (2)

    czwartek

    /12.40 – 13.25/

    15. Jadwiga Orłowska zespół wyrównawczy
     z edukacji polonistycznej i matematycznej

    kl. II b

    (5)

    piątek

    /12.40 – 13.25/

    Jadwiga Orłowska zajęcia umuzykalniające

    kl. II b

    (9)

    wtorek

    /12.40 – 13.25/

    16. Wanda Ostatek zespół wyrównawczy
     z edukacji polonistycznej i matematycznej

    kl. I a.

    (5)

    wtorek

    /11.40 – 12.25/

    Wanda Ostatek gry i zabawy ogólnorozwojowe

    kl. I a

    (8)

    piątek

    /11.40 – 12.25/

    17. Iwona Pater koło dziennikarskie

    kl. V c, VI b

    (5)

    wtorek

    /8.00 – 9.30/

    18. Hanna Maciejewska – Szwed koło j. niemieckiego

    kl. II e

    (20)

    poniedziałek

    /12.30 – 13.30/

    Hanna Maciejewska – Szwed koło j. niemieckiego

    kl. II e

    (10)

    środa

    /8.00 – 8.45/

    19. Danuta Wiśniewska schola "Promyki Pana Jezusa” kl.  II h, III a - f

    piątek

    /13.30 – 15.00/

    20. Lucyna Wiśniewska zespół korekcyjno - kompensacyjny

    kl. II b, d

    (4)

    poniedziałek

    /12.40 – 13.25/

    Lucyna Wiśniewska zespół wyrównawczy

    kl. II e

    (6)

    czwartek

    /8.00 – 8.45/

    21. Joanna Zagozdon zespół wyrównawczy

    kl. III e

    (7)

    środa

    /12.40 – 13.25/

    Joanna Zagozdon program nowatorski

    kl. III e

    (23)

    czwartek

    /12.40 – 13.25/

    22. Joanna Zubrzycka zajęcia wyrównawcze

    kl. III d

    (23)

    czwartek

    /12.40 – 13.25/

    Joanna Zubrzycka zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

    kl. III d

    (5)

    piątek

    /12.40 – 13.25/

    23. Joanna Zybura program nowatorski

    kl. III d

    (25)

    wtorek

    /12.40 – 13.25/

    Joanna Zybura zajęcia wyrównawcze kl. II

    środa

    /11.40 – 12.25/

    24. Anna Zychnowska zajęcia czytelnicze

    kl. II d, g

    (2)

    wtorek

    /14.00 – 15.00/

    Anna Zychnowska zajęcia czytelnicze

    kl. II b

    (2)

    czwartek

    /14.00 – 15.00/

    25. Wioletta Walerowicz zajęcia sportowe

    kl. III

    (10)

    czwartek

    /14.00 – 15.00/

     

    Projekty edukacyjne

     
    © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Please publish modules in offcanvas position.