SUKCESY UCZNIÓW KL. IV-VIII

baner-sukcesy4-8

„Wiedzę możemy zdobyć od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami”.

/Adam Mickiewicz/

Uczniowie naszej szkoły mają szansę i możliwości wszechstronnego rozwoju i doskonalenia umiejętności. Wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna z ambicją inspiruje dzieci do udziału w konkursach przedmiotowych.

Grafika przedstawiająca ludzika ubranego w czapkę absolwenta i siedzącego na stercie książek

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

KONKURSY OGÓLNOPOLSKI

KONKURSY WOJEWÓDZKIE, REGIONALNE I DIECEZJALNE

IV Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego

  • Finalista – Milena Kabat, kl. VIII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
  • Finalista – Filip Rachwał, kl. VII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
  • Finalista – Kamila Rycombel, kl. VIII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby

II Wojewódzki Konkurs z Historii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego

  • Laureat – Filip Rachwał, kl. VII a, ucz. p. Jolanty Kargul
  • Finalista – Jan Markiewicz, kl. VI h, ucz. p. Jolanty Kargul

II Wojewódzki Konkursu z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego

  • Finalistka – Julia Dziewiecka, kl. VIII a, ucz. p. Romana Gawła

V Wojewódzki Konkurs z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego

  • Laureatka – Julia Dziewiecka, kl. VIII a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej

KONKURSY DEKANALNE, POWIATOWE, REJONOWE

Powiatowe eliminacje do IV Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
Do III etapu – wojewódzkiego – zakwalifikowali się uczniowie:

  • Milena Kabat, kl. VIII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
  • Filip Rachwał, kl. VII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
  • Alicja Sołtykiewicz, kl. VIII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
  • Kamila Rycombel, kl. VIII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby

Powiatowe eliminacje do II Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
Do etapu III – wojewódzkiego – zakwalifikowała się uczennica:

  • Julia Dziewiecka, kl. VIII a, ucz. p. Romana Gawła

Powiatowe eliminacje do II Wojewódzkiego Konkursu z Historii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
Do etapu III – wojewódzkiego – zakwalifikowali się uczniowie:

  • Filip Rachwał, kl. VII a, ucz. p. Jolanty Kargul
  • Jan Markiewicz, kl. VI h, ucz. p. Jolanty Kargul

KONKURSY MIEJSKIE I MIĘDZYSZKOLNE

Miejski Konkurs Fotograficzny “Moje miasto w obiektywie”

  • II miejsce – Julia Kaczor, kl. VI c, ucz. p. Jolanty Kargul

Miejski Konkurs Literacki “Małe teksty, duża moc”

  • Laureat – Marcel Langner, kl. V b, ucz. p. Edyty Rutkowskiej
  • Laureat – Nicola Suchojad, kl. VI b, ucz. p. Anety Surowieckie

Miejski Konkurs Plastyczny “Ostrowieckie dzieci wiedzą jak segregować śmieci”

  • Wyróżnienie – Marcel Langner kl. IV b, ucz. p. Katarzyny Nowak

Międzyszkolnym Konkursie “Lokalne NIEBANALNE”

  • II miejsce – Julia Grudzień, kl.VIII a, ucz. p. Jolanty Kargul 

KONKURSY SZKOLNE

Liga zadaniowa klas IV

  • I miejsce – Blanka Tofil, kl. IV c, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
  • I miejsce – Jakub Solnica, kl. IV c, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
  • I miejsce – Anna Kozieł, kl. IV a, ucz. p. Małgorzaty Urban
  • I miejsce – Amelia Krzeczkowska, kl. IV c, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
  • II miejsce – Stanisław Burda, kl. IV a ,ucz. p. Małgorzaty Urban
  • II miejsce – Oliwia Boleń, kl. IV a, ucz. p. Małgorzaty Urban
  • II miejsce – Maja Pietrzyk, kl. IV b,ucz. p. Małgorzaty Urban
  • II miejsce – Filip Gębusia, kl. IV a, ucz. p. Małgorzaty Urban
  • II miejsce – Olaf Rogowski, kl. IV b, ucz. p. Małgorzaty Urban
  • III miejsce – Dawid Maj, kl. IV a, ucz. p. Małgorzaty Urban
  • III miejsce – Adam Chyzicki, kl. IV a, ucz. p. Małgorzaty Urban
  • III miejsce – Magdalena Wasek, kl.IV b, ucz. p. Małgorzaty Urban

Liga zadaniowa klas V

  • I miejsce – Marcel Langner, kl. V b, ucz. p. Małgorzaty Urban
  • I miejsce – Emilia Skalska, kl. V b, ucz. p. Małgorzaty Urban
  • I miejsce – Maja Waliszewska, kl. V a, ucz. p. Małgorzaty Urban
  • II miejsce – Amelka Fudalewska, kl. V b, ucz. p. Małgorzaty Urban
  • II miejsce – Kamil Krawczyk, kl. V b, ucz. p. Małgorzaty Urban
  • II miejsce – Iga Starba, kl. V b, ucz. p. Małgorzaty Urban
  • II miejsce – Filip Wyrębkiewicz, kl. V a, ucz. p. Małgorzaty Urban
  • III miejsce – Nadia Wikiera, kl. V b, ucz. p. Małgorzaty Urban

Liga zadaniowa klas VI

  • I miejsce – Antoni Jedlikowski, kl. VI a, ucz. p. Małgorzaty Urban
  • II miejsce – Julia Lis, kl. VI a, ucz. p. Małgorzaty Urban
  • II miejsce – Oliwia Zglińska, kl. VI h, ucz. p. Beaty Adamskiej
  • III miejsce – Adam Czuba, kl. VI a, ucz. p. Małgorzaty Urban
  • III miejsce – Nikola Suchojad, kl. VI b, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
  • III miejsce – Weronika Sałek, kl. VI e, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
  • III miejsce – Blanka Walczyk, kl. VI g, ucz. P. Bożeny Winiarczyk

Liga zadaniowa klas VII

  • I miejsce – Julia Mroczek, kl. VII a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
  • II miejsce – Maja Nowak, kl. VII e, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
  • II miejsce – Maja Piwońska, kl. VII e, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
  • III miejsce – Wioletta Śliwińska, kl. VII e, ucz. Magdaleny Jasińskiej

Liga zadaniowa klas VIII

  • I miejsce – Julia Dziewiecka, kl. VIII a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
  • II miejsce – Kamila Rycombel, kl. VIII a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
  • III miejsce – Mikołaj Polak, kl. VIII a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej

Szkolne eliminacje do IV Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
Do II etapu – powiatowego – zakwalifikowali się uczniowie:

  • Julia Dziewiecka, kl. VIII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
  • Alicja Sołtykiewicz, kl. VIII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
  • Milena Kabat, kl. VIII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
  • Jan Markiewicz, kl. VI h, ucz. p. Doroty Dziubek
  • Kamila Rycombel, kl. VIII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
  • Bartłomiej Berner, kl. VII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
  • Filip Rachwał, kl. VII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby

Szkolne eliminacje do II Wojewódzkiego Konkursu z Historii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
Do II etapu – powiatowego – zakwalifikowali się uczniowie:

  • Filip Rachwał, kl. VII a, ucz. p. Jolanty Kargul
  • Jan Markiewicz, kl. VI h, ucz. p. Jolanty Kargul
  • Tymateusz Cielecki, kl. VIIIa, ucz. p. Renaty Kudełko

Szkolne eliminacje do II Wojewódzkiego Konkursu z Biologii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
Do II etapu – powiatowego – zakwalifikował się uczeń:

  • Igor Zięba, kl. VII a, ucz. p. Wioletty Szymańskiej

Szkolne eliminacje do II Wojewódzkiego Konkursu z Chemii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
Do II etapu – powiatowego – zakwalifikowały się uczennice:

  • Julia Dziewiecka, kl. VIII a, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk
  • Julia Grudzień, kl. VIII a, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk
  • Kamila Rycombel, kl. VIII a, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk

Szkolne eliminacje do II Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
Do etapu II – powiatowego zakwalifikowała się uczennica:

  • Julia Dziewiecka, kl. VIII a, ucz. p. Romana Gawła

Szkolny etap konkursu „Lokalne – NIEBANALNE”

  • I miejsce – Julia Grudzień, kl.VIII a, ucz. p. Jolanty Kargul 
  • I miejsce – Jan Pietrala, kl. VI c, ucz. p. Jolanty Kargul
  • II miejsce – Oliwia Kubik, kl.VIII b, ucz. p. Żanety Fiszer
  • II miejsce – Martyna Żylińska, kl.VI c, ucz. p. Jolanty Kargul
  • III miejsce – Nikola Maj, kl.VI c, ucz. p. Jolanty Kargul
  • III miejsce – Karolina Perchel, kl.VIII b, ucz. p. Żanety Fiszer
  • Wyróżnienie – Ksawery Bieniek, kl.VI c, ucz. p. Jolanty Kargul

Szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu “Moja Ojczyzna w dolinie Kamiennej”

  • I miejsce – Adam Czuba, kl. VI a, ucz. p Doroty Dziubek
  • I miejsce – Mateusz Dyka, kl. VI d, ucz. p Doroty Dziubek
  • I miejsce – Maja Pietrzyk, kl. IV b, ucz. p. Mirosławy Zaremby, p. Renaty Kudełko,
  • II miejsce – Oliwia Zglińska, kl. V h, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicza
  • II miejsce – Szymon Kwiatkowski, kl. IV b, ucz. p. Mirosławy Zaremby, p. Renaty Kudełko
  • III miejsce – Magdalena Wasek, kl. IV b, ucz. p. Mirosławy Zaremby, p. Renaty Kudełko
  • III miejsce – Anna Spurek, kl. IV b, ucz. p. Mirosławy Zaremby, p. Renaty Kudełko
  • III miejsce – Rogowski Olaf, kl. IV b, ucz. p. Mirosławy Zaremby, p. Renaty Kudełko
  • Wyróżnienie – Ewa Bajerczak, kl. IV b, ucz. p. Mirosławy Zaremby, p. Renaty Kudełko
  • Wyróżnienie – Krystian Szpernal, kl. IV b, ucz. p. Mirosławy Zaremby, p. Renaty Kudełko
  • Wyróżnienie – Wojciech Budzeń, kl. IV b, ucz. p. Mirosławy Zaremby, p. Renaty Kudełko
  • Wyróżnienie – Wiktoria Karbowniczek, kl. IV b, ucz. p. Mirosławy Zaremby, p. Renaty Kudełko
  • Wyróżnienie – Wiktoria Barańska, kl. IV a, ucz. p Doroty Dziubek
  • Wyróżnienie – Stanisław Burda, kl.IV a, ucz. p Doroty Dziubek
  • Wyróżnienie – Anna Michalczyk, kl. IV a, ucz. p Doroty Dziubek

Szkolny konkurs historyczny na prezentację multimedialną – „Józef Piłsudski bojownikiem o wolność i niezawisłość Polaków” – dla kl. IV – VIII

  • I miejsce – Julia Dziewiecka, kl. VIII a, ucz. p. Renaty Kudełko
  • I miejsce – Kacper Kaczor, kl. VII a, ucz. p. Jolanty Kargul
  • II miejsce – Julia Kaczor, kl. VI c, ucz. p. Jolanty Kargul
  • II miejsce – Oliwia Osojca, kl. VIII a, ucz. p. Renaty Kudełko
  • III miejsce – Krzysztof Kijak, kl. VI c, ucz. p. Jolanty Kargul
  • III miejsce – Gabriel Lach, kl. VI e, ucz. p. Jolanty Kargul
  • Wyróżnienia – Szymon Kwiatkowski, kl. IV b, ucz. p. Renaty Kudełko
  • Wyróżnienia – Natalia Moskalik, kl. VII b, ucz. p. Beaty Dąbrowskiej
  • Wyróżnienia – Julia Lis, kl. VI a, ucz. p. Renaty Kudełko
  • Wyróżnienia – Natalia Murzyn, kl. VI h, ucz. p. Jolanty Kargul
  • Wyróżnienia – Ksawery Bieniek, kl. VI c, ucz. p. Jolanty Kargul

Szkolny konkurs informatyczny  “E-kartka bożonarodzeniowa”

Klasy IV

  • I miejsce – Oliwia Boleń kl. IV a, ucz. p. Jolanta Gawron
  • I miejsce – Szymon Kwiatkowski kl. IV b, ucz. P. Anny Barańskiej
  • I miejsce – Olaf Rogowski kl. IV b, ucz. p. Anny Barańskiej
  • II miejsce – Anna Kozieł kl. IV a, ucz. p. Jolanta Gawron
  • II miejsce – Alicja Safian kl. IV b, ucz. p. Anny Barańskiej
  • II miejsce – Anna Michalczyk kl. IV a, ucz. p. Jolanta Gawron
  • III miejsce – Maja Dymanowska kl. IV a, ucz. p. Jolanta Gawron
  • III miejsce – Maja Pietrzyk kl. IV b, ucz. p. Anny Barańskiej
  • III miejsce – Amelia Balmas kl. IV a, ucz. p. Jolanta Gawron
  • III miejsce – Kuba Slolnica kl. IV d , ucz. p. Jolanta Gawron
  • Wyróżnienie – Anna Kotowska kl. IV a, ucz. p. Jolanta Gawron
  • Wyróżnienie – Gabriela Petrykowska kl. IV a, ucz. p. Jolanta Gawron
  • Wyróżnienie – Blanca Tofil kl. IV c, ucz. p. Jolanta Gawron
  • Wyróżnienie – Wojciech Budzeń kl. IV b, ucz. p. Anny Barańskiej
  • Wyróżnienie – Magdalena Wasek kl. IV b, ucz. p. Anny Barańskiej
  • Wyróżnienie – Wiktor Czarnecki kl. IV d, ucz. p. Dariusza Mruka
  • Wyróżnienie – Adam Sieradzki kl. IV c, ucz. p. Jolanta Gawron
  • Wyróżnienie – Nadia Sala kl. IV c, ucz. p. Jolanta Gawron
  • Wyróżnienie – Martyna Czajkowska kl. IV d, ucz. p. Jolanta Gawron
  • Wyróżnienie – Hanna Spurek kl. IV b ucz. p. Anny Barańskiej
  • Wyróżnienie – Krystian Szpernal kl. IV b ucz. p. Anny Barańskiej
  • Wyróżnienie – Amelia Kumięga kl. IV a, ucz. p Jolanty Gawron

Klasy VI

Uczniowie klas VI wykonali e-kartkę w programie PowerPoint i zapisali ją na jednym slajdzie, który zawierał automatyczną animację i własne życzenia świąteczne z podkładem muzycznym.

  • I miejsce – Laura Baka kl. VI d, ucz. p. Katarzyny Bieleckiej
  • I miejsce – Gabriel Dryjas kl. VI d, ucz. p. Katarzyny Bieleckiej
  • I miejsce – Oliwia Jedlikowska kl. VI h, ucz. p. Anny Barańskiej
  • I miejsce – Michał Tracz kl. V I h, ucz. p. Dariusza Mruka
  • II miejsce – Paweł Gronkiewicz kl. VI e, ucz. p. Katarzyny Bieleckiej
  • II miejsce – Natalia Murzyn kl. VI h, ucz. p. Dariusza Mruka
  • III miejsce – Maja Janik kl. VI d, ucz. p. Katarzyny Bieleckiej
  • Wyróżnienie – Marcel Głowacki kl. VI d, ucz. p. Katarzyny Bieleckiej
  • Wyróżnienie – Gabriel Pocheć kl. VI d, ucz. p. Katarzyny Bieleckiej
  • Wyróżnienie – Igor Grzesik kl. VI f, ucz p. Katarzyny Bieleckiej
  • Wyróżnienie – Jakub Jędyka kl. VI f, ucz p. Katarzyny Bieleckiej
  • Wyróżnienie – Bartosz Kozak kl. VI f, ucz p. Katarzyny Bieleckiej
  • Wyróżnienie – Jakub Sepioło kl. VI f, ucz p. Katarzyny Bieleckiej
  • Wyróżnienie – Nadia Sitnicka kl. VI f, ucz p. Katarzyny Bieleckiej

Szkolny konkurs literacki „Spotkanie ze Stefanem Żeromskim”
Kategoria: poezja

  • Nagroda specjalna – Nicola Suchojad, kl. VI b, ucz. p. Anety Surowieckiej
  • I miejsce – Aleksandra Wątły, kl. VII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
  • II miejsce – Kacper Kaczor, kl. VII a, ucz. p. Mirosława Zaremby
  • III miejsce – Wiktoria Karbowniczek, kl. IV b, ucz. p. Mirosławy Zaremby

Kategoria: proza

  • I miejsce – Julia Makowska, kl. VII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
  • II miejsce – Martyna Cieśla, kl. VII a, ucz. p. Mirosława Zaremby
  • III miejsce – Wojciech Zięba, kl. VIII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby

Szkolny konkurs literacki „Wpływ młodych ludzi na losy planety”

  • I miejsce – Jan Markiewicz, kl. VI h, ucz. p. Doroty Dziubek
  • I miejsce – Alicja Misztal, kl. VI h, ucz. p. Doroty Dziubek
  • II miejsce – Emilia Konderak, kl. VI d, ucz. p. Doroty Dziubek
  • II miejsce – Gabriela Reczko, kl. VI d, ucz. p. Doroty Dziubek
  • III miejsce – Gabriel Pocheć, kl. VI d, ucz. p. Doroty Dziubek
  • III miejsce – Julian Turek, kl. VI a, ucz. p. Doroty Dziubek
  • Wyróżnienie – Filip Kamiński, kl. IV a, ucz. p. Doroty Dziubek
  • Wyróżnienie – Natalia Murzyn, kl. VI h, ucz. p. Doroty Dziubek

Szkolny konkurs na wiersz o tematyce bożonarodzeniowej

Klasy IV

  • I miejsce – Filip Kamiński, kl. IV a, ucz. p. Doroty Dziubek
  • I miejsce – Maja Pietrzyk, kl. IV b, ucz. p. Mirosławy Zaremby
  • I miejsce – Konrad Ozdoba, kl. IV d, ucz. p. Edyty Rutkowskiej
  • I miejsce – Gabriela Kądziela, kl. IV c, ucz. p. Anety Surowieckiej
  • II miejsce – Anna Kotowska, kl. IV a, ucz. p. Doroty Dziubek
  • II miejsce – Wiktoria Barańska, kl. IV a, ucz. p. Doroty Dziubek
  • II miejsce – Oliwia Boleń, kl. IV a, ucz. p. Doroty Dziubek
  • II miejsce – Szymon Kwiatkowski, kl. IV b, ucz. p. Mirosławy Zaremby
  • II miejsce – Ewa Bajerczak, kl. IV b, ucz. p. Mirosławy Zaremby
  • III miejsce – Anna Kozieł, kl. IV a, ucz. p. Doroty Dziubek
  • III miejsce – Patrycja Bracha, kl. IV a, ucz. p. Doroty Dziubek
  • III miejsce – Wiktor Czarnecki, kl. IV d, ucz. p. Edyty Rutkowskiej 
  • III miejsce – Wiktoria Karbowniczek, kl. IV b, ucz. p. Mirosławy Zaremby
  • III miejsce – Olaf Rogowski, kl. IV b, ucz. p. Mirosławy Zaremby
  • III miejsce – Stanisław Burda, kl. IV a, ucz. p. Doroty Dziubek
  • Wyróżnienie – Kevin Żaba, kl. IV c, ucz. p. Anety Surowieckiej 
  • Wyróżnienie – Mikołaj Rożek, kl. IV a, ucz. p. Doroty Dziubek
  • Wyróżnienie – Maja Dymanowska, kl. IV a, ucz. p. Doroty Dziubek

Klasy V

  • I miejsce – Marcel Langner, kl. V b, ucz. p. Edyty Rutkowskiej
  • II miejsce – Zofia Szot, kl. V b, ucz. p. Edyty Rutkowskiej
  • III miejsce – Iga Starba, kl. V b, ucz. p. Edyty Rutkowskiej

Klasy VI

  • I miejsce – Gabriel Dryjas, kl. VI d, ucz. p. Doroty Dziubek
  • I miejsce – Nicola Suchojad, kl. VI b, ucz. p. Anety Surowieckiej
  • II miejsce – Antoni Jedlikowski, kl. VI a, ucz. p. Doroty Dziubek
  • II miejsce – Jan Pietrala, kl. VI c, ucz. p. Barbary Gadkowskiej
  • III miejsce – Mateusz Dyka, kl. VI d, ucz. p. Doroty Dziubek
  • III miejsce – Gabriel Pocheć, kl. VI d, ucz. p. Doroty Dziubek
  • Wyróżnienie – Filip Gibała, kl. VI d, ucz. p. Doroty Dziubek
  • Wyróżnienie – Ksawery Bieniek, kl. VI c, ucz. p. Barbary Gadkowskiej

Klasy VII

  • I miejsce – Mateusz Gromski, kl. VII e, ucz. p. Katarzyny Tomali
  • II miejsce – Filip Rachwał, kl. VII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
  • II miejsce – Laura Błaszkiewicz, kl. VII e, ucz. p. Katarzyny Tomali
  • III miejsce – Zuzanna Ziarek, kl. VII b, ucz. p. Katarzyny Tomali
  • Wyróżnienie – Martyna Cieśla, kl. VII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby

Klasy VIII

  • I miejsce – Natalia Majewska, kl. VIII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
  • II miejsce – Karolina Perchel, kl. VIII b, ucz. p. Katarzyny Tomali

Szkolny konkurs plastyczno – ekologiczny “Święto Drzewa – 10.X.2020”

  • I miejsce – Franciszek Zięba, kl. IV b, ucz. p. Iwony Kary
  • I miejsce – Paweł Michalski, kl. V a, ucz. p. Edyty Rutkowskiej
  • I miejsce – Bartosz Rutkowski, kl. VI d, ucz. p. Iwony Kary
  • I miejsce – Oliwia Zglińska, kl. VI h, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicza 
  • II miejsce – Maciej Wójcik, kl. IV b, ucz. p. Iwony Kary
  • II miejsce – Julia Kaczor, kl. VI c, ucz. p. Iwony Kary
  • II miejsce – Filip Turek, kl. VI g, ucz. p Iwony Kary
  • II miejsce – Damian Rykaczewski, kl. VII b, ucz. p. Edyty Walas
  • III miejsce – Filip Wyrębkiewicz, kl. V a, ucz. p. Iwony Kary
  • III miejsce – Julian Turek, kl. VI a, ucz. p. Iwony Kary
  • III miejsce – Krzysztof Kijak, kl. VI c, ucz. p. Iwony Kary
  • III miejsce – Julia Chrapek, kl. VI d, p. Iwony Kary
  • Wyróżnienie – Oliwia Boleń, kl. IV a, ucz. p. Iwony Kary
  • Wyróżnienie – Maja Dymanowska, kl. IV a, ucz. p. Iwony Kary
  • Wyróżnienie – Dawid Maj, kl. IV a, ucz. p. Iwony Kary
  • Wyróżnienie – Olaf Rogowski, kl. IV b, ucz. p. Iwony Kary
  • Wyróżnienie – Ewa Bajerczak, kl. IV b, ucz. P. Iwony Kary
  • Wyróżnienie – Maja Pietrzyk, kl. IV b, ucz. p. Iwony Kary
  • Wyróżnienie – Szymon Kwiatkowski, kl. IV b, ucz. p Iwony Kary
  • Wyróżnienie – Iga Berner, kl. IV c, ucz. p. Iwony Kary
  • Wyróżnienie – Michał Starachowski, kl. IV c, ucz. p. Iwony Kary
  • Wyróżnienie – Adam Czuba, kl. VI a, ucz. p. Iwony Kary
  • Wyróżnienie – Natalia Walczyk, kl. VI b, ucz. p. Iwony Kary
  • Wyróżnienie – Nicola Suchojad, kl. VI b, ucz. p. Iwony Kary
  • Wyróżnienie – Gabriel Pocheć, kl. VI d, ucz. p. Iwony Kary
  • Wyróżnienie – Laura Baka, kl. VI d, ucz. p. Iwony Kary
  • Wyróżnienie – Katarzyna Kot, kl. VI d, ucz. p. Iwony Kary
  • Wyróżnienie – Bartosz Sadowski, kl. VI d, ucz. p. Iwony Kary
  • Wyróżnienie – Michalina Murdza, kl. VI h, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicza
  • Wyróżnienie – Julia Makowska, kl. VII a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej

Szkolny konkurs plastyczny o prawach dziecka

  • I miejsce – Marcel Langner kl. V b, ucz. p. Katarzyny Nowak
  • I miejsce – Olaf Rogowski kl. IV b, ucz. p. Marzena Szymczyk
  • I miejsce – Maciej Wójcik kl. IV b, ucz. p. Marzena Szymczyk
  • Wyróżnienie – Patrycja Bracha kl. IV a, ucz. p. Marzena Szymczyk
  • Wyróżnienie – Brajan Mężelewski kl. VI b, ucz. p. Marzeny Szymczyk
  • Wyróżnienie – Natalia Czuba kl. VI h, ucz. p. Marzeny Szymczyk

Szkolny konkurs pt.: „Lepimy Walentynkowego Bałwana”

  • I miejsce – Marcel Langner, kl. V b i Blanka Walczyk, kl. VI g, ucz. p. Edyty Walas
  • II miejsce – Oliwia Boleń, kl. IV a, Iga Boleń, kl. II a, Alan Boleń, kl. II c, ucz. p. Beaty Dąbrowskiej i p. Agnieszki Brożek
  • III miejsce – Michał Tracz, kl. VI h, ucz. p. Małgorzaty Czaja
  • Wyróżnienie – Iga Starba, kl. V b, ucz. p. Edyty Walas
  • Wyróżnienie – Filip Turek, kl. VI g, ucz. p. Edyty Walas

Szkolny konkurs pt. “Walentynkowe wypieki”

  • I miejsce – Julia Kałuża, kl. VI a, ucz. p. Eweliny Zagórna
  • II miejsce – Maja Waliszewska, kl. V a, ucz. p. Anny Rożek
  • III miejsce – Adam Grabowiec, kl. I d, ucz. p. Agnieszki Brożek
  • Wyróżnienie – Amelia Fudalewska, kl. V b, ucz. p. Edyty Walas
  • Wyróżnienie – Maja Rafalska, kl. VII b, ucz. p. Edyty Walas
  • Wyróżnienie – Alicja Misztal, kl. VI h, ucz. p. Małgorzaty Czaja
  • Wyróżnienie – Dominika Męciwoda, kl. VI d, ucz. p. Anny Rożek

Szkolny konkurs plastyczny „Wesołego Alleluja”

Klasy IV – VI

  • I miejsce – Marcel Langner, kl. IV b, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej i. p. Katarzyny Nowak
  • I miejsce – Kuba Błachut, kl. IV b, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk
  • I miejsce – Anna Michalczyk, kl. IV a, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk
  • II miejsce – Filip Sapielak, kl. VI h, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej i p. Marzeny Szymczyk
  • II miejsce – Bartosz Kościołek, kl. IV b, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk
  • II miejsce – Nicola Suchojad, kl. VI b, ucz. p. Lidia Tokarska i p. Marzeny Szymczyk
  • II miejsce – Damian Błaszkiewicz, kl. IV b, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk
  • III miejsce – Franciszek Dwojak, kl. IV b, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk
  • III miejsce – Natalia Potrząsaj, kl. VI b, ucz. p. Lidia Tokarska i p. Marzeny Szymczyk
  • III miejsce – Ksawery Bieniek, kl. VI c, ucz. p. Lidii Tokarskiej i p. Marzeny Szymczyk
  • Wyróżnienie – Maja Waliszewska, kl. V a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej i p. Katarzyny Nowak
  • Wyróżnienie – Amelia Fudalewska, kl. V b, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej i p. Katarzyny Nowak
  • Wyróżnienie – Zofia Miller, kl. V b, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk

Klasy VII – VIII

  • I miejsce – Julia Norowska, kl. VII f, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej i p. Marzeny Szymczyk
  • I miejsce – Lena Szot, kl. VII e, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej i p. Marzeny Szymczyk
  • I miejsce – Ewa Żelazowska, kl. VII f, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej i p. Marzeny Szymczyk
  • II miejsce – Julia Makowska, kl. VII a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej i p. Marzeny Szymczyk
  • III miejsce – Maja Piwońska, kl. VII e, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej i p. Marzeny Szymczyk
  • Wyróżnienie – Mateusz Gromski, kl. VII e, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej i p. Marzeny Szymczyk

Szkolny konkurs “The most beautifully set Valentine’s Day Table”

  • I miejsce – Maja Pietrzyk, kl. IV b, ucz. p. Edyty Walas
  • II miejsce – Olaf Rogowski, kl. IV b, ucz. p. Edyty Walas i Konrad Ozdoba, kl. IV d, ucz. p. Małgorzaty Czaja
  • III miejsce – Magdalena Wasek, kl. IV b, ucz. p. Edyty Walas i Jakub Ziarko, kl. IV d, ucz. p. Małgorzaty Czaja

Szkolny konkurs „Świątecznie znaczy zdrowo” (uczniowie współtworzyli wirtualną książkę kucharską):
Klasy IV-VI

  • Ewa Bajerczak, kl. IV b, ucz. p. Renaty Kudełko
  • Alicja Safin, kl. IV b, ucz. p. Renaty Kudełko
  • Franciszek Dwojak, kl. IV b, ucz. p. Renaty Kudełko
  • Gabriela Kądziela, kl. IV c, ucz. p. Doroty Barańskiej – Balin
  • Blanka Tofil, kl. IV c, ucz. p. Doroty Barańskiej – Balin
  • Julia Piątkowska, kl. VI a, ucz. p. Ewelina Zagórnej
  • Adam Czuba, kl. VI a, ucz. p. Eweliny Zagórnej
  • Julia Masternak, kl. VI a, ucz. p. Eweliny Zagórnej
  • Natalia Walczyk, kl. VI b, ucz. p. Wioletty Walerowicz
  • Paweł Gronkiewicz, kl. VI e, ucz. p. Anety Surowieckiej
  • Adrian Charembski, kl. VI h, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
  • Natalia Murzyn, kl. VI h, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
  • Jan Markiewicz, kl. VI h, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
  • Oliwia Zglińska, kl. VI h, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
  • Maja Radowiecka, kl. VI h, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
  • Zofia Walczak, kl. VI h, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
  • Patrycja Skiba, kl. VI h, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
  • Oliwia Jedlikowska, kl. VI h, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
  • Paweł Targowski, kl. VI h, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej

Szkolny konkurs świąteczny „Ozdoby z recyklingu”

Klasy IV

  • I miejsce – Maciej Wójcik, kl. IV b
  • II miejsce – Maja Pietrzyk, kl. IV b
  • III miejsce – Olaf Rogowski, kl. IV b
  • Wyróżnienie – Wiktor Czarnecki, kl. IV d
  • Wyróżnienie – Wojciech Budzeń, kl. IV b

Klasy V

  • I miejsce – Marcel Langner, kl. V b
  • II miejsce – Kamil Krawczyk, kl. V b
  • III miejsce – Zofia Szot, kl. V b
  • III miejsce – Amelia Fudalewska, kl. V b

Klasy VI

  • I miejsce – Natalia Walczyk, kl. VI b
  • I miejsce – Natalia Kajda, kl. VI b
  • II miejsce – Julian Turek, kl. VI a
  • III miejsce – Amelia Markiewicz, kl. VI f
  • III miejsce – Julia Kaczor, kl. VI c

Klasy VII

  • I miejsce – Julia Nawodzińska, kl. VII b
  • II miejsce – Roksana Kochańska, kl. VII d
  • III miejsce – miejsce – Adrian Lenart, kl. VII c
  • Wyróżnienie – Stefania Jędycz, kl. VII f
  • Wyróżnienie – Paulina Lenart, kl. VII b

Szkolny konkurs z języka niemieckiego dla klas VII na najładniejszą kartkę wielkanocną

  • I miejsce – Weronika Pasternak, kl. VII a, ucz. p. Hanny Maciejewskiej-Szwed
  • II miejsce – Marcel Baka, kl. VII a, ucz. p. Hanny Maciejewskiej-Szwed
  • III miejsce – Patryk Wiśnios, kl. VII f, ucz. p. Hanny Maciejewskiej-Szwed