Click to listen highlighted text!

Filip Rachwał Uczniem Roku 2022

Filip Rachwał jest uczniem klasy VIII a. Osiąga wysokie wyniki w nauce. Odnosi znaczące sukcesy w tym, czym się interesuje, co stanowi jego pasję. Dwukrotnie został uhonorowany „Srebrną Tarczą”.

Już w IV klasie został laureatem Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”. Podczas zlotu laureatów zdobył jeszcze I m. w konkursie promującym Małe Ojczyzny nagrodzonych uczniów. Zrobił wtedy pierwszy krok i rozpoczął swoją „tysiącmilową podróż”. Odkrywa podczas niej tajniki wiedzy, rozwija swoje zainteresowania humanistyczne, kształtuje siebie.

Filip wielokrotnie zajmował czołowe lokaty w różnych konkursach na szczeblu szkolnym, międzyszkolnym, powiatowym. Uczestniczył w zmaganiach poetyckich, z j. francuskiego, z historii.

W 2021 r zdobył tytułu laureata w II Wojewódzkim Konkursie z Historii. Został również wtedy finalistą IV Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego. W bieżącym roku szkolnym uzyskał miano laureata w tym konkursie. Znalazł się w gronie czworga uczniów, którzy uzyskali najlepszy wynik!
Mimo wielu zajęć znajduje czas na jazdę na rowerze i spotkania z przyjaciółmi oraz znajomymi. Lubi podróżować, poznawać nowe miejsca i ludzi. Interesuje się także fotografią. Kieruje się zasadą: Patrz oczyma, fotografuj sercem. Uważa, że świat jest pełen pytań, na które warto poszukiwać odpowiedzi. I wytrwale to robi. Dużo czyta.

Mimo licznych sukcesów pozostaje sobą. Jest otwarty i wrażliwy na potrzeby innych. Chętnie i bezinteresownie udziela pomocy tym, którzy jej potrzebują. Ma bardzo dobre relacje z rówieśnikami.
Filip to chłopiec z klasą. W pełni zasługuje na zaszczytny tytuł Ucznia Roku 2022

Get 30% off your first purchase

X
Przewiń do góry Skip to content Click to listen highlighted text!