Click to listen highlighted text!

GODZINY DOSTĘPNOŚCI

Godziny dostępności (konsultacji) nauczycieli dla rodziców i uczniów w roku szkolnym  2022 – 2023

1. Adamska Beata – czwartek, 13:30 – 14:30, sala 39
2. Baran Renata– czwartek, 10:00 – 11:00, świetlica
3. Baran-Żelaszczyk Ewelina – poniedziałek, 14:30 – 15:30, sala 15
4. Barańska Anna – środa, 13:35 – 14:35, gabinet wicedyrektora
5. Barańska-Balin Dorota – wtorek, 11:40 – 12:40, pokój nauczycielski
6. Bartnik Renata – wtorek, 12:40 – 13:40 sala 10
7. Bielecka Katarzyna – piątek, 15:30 – 16:30, sala 20
8. Brożek Agnieszka – wtorek, 11:30 – 12:30, sala 10
9. Chobot Jolanta – poniedziałek, 12:30 – 13:30, sala 6
10. Czaja Małgorzata – poniedziałek, 7:45 – 8:45, sala 31
11. Ćwik Marta – wtorek, 11:35 – 12:35, sala 10
12. Dąbrowska Beata – poniedziałek, 14:30 – 15:30, sala 28
13. Dziubek Dorota – środa, 14:30 – 15:30, sala 42
14. Fiszer Żaneta – wtorek, 15:20 – 16:20, pokój nauczycielski
15. Frejlich Paulina – poniedziałek, 11:40 – 12:40, sala 10
16. Gaweł Roman – piątek, 13:30 – 14:30, sala 16
17. Gawlikowska Justyna – piątek, 12:30 – 13:30, świetlica
18. Gondek Agnieszka – czwartek, 9:50 – 10:50, pokój nauczycielski
19. Góra Ryszard – wtorek, 13:30 – 14:30, zaplecze muzyczne
20. Jankowska Paulina – wtorek, 12:30 – 13:30, sala 4
21. Jasińska Magdalena – środa, 13:35 – 14:35, sala 34
22. Jasiński Marcin – poniedziałek, 14:25 – 15:25, pokój nauczycieli wychowania fizycznego, co dwa tygodnie
23. Kania Barbara – piątek, 7:00 – 8:00, sala 34
24. Kara Iwona – środa, 13:40 – 14:40, zaplecze matematyczne
25. Kargul Jolanta – wtorek, 7:40 – 8:40, zaplecze obok sali 32
26. Kateusz Karina – czwartek, 15:30 – 16:30, sala 31, co dwa tygodnie
27. Kępczyński Michał – czwartek, 15:20 – 16:20, pokój nauczycieli wychowania fizycznego – pierwsze piętro
28. Kot Marlena – środa, 11:30 – 12:30, świetlica
29. Kowalski Roman – wtorek, 13:45 – 14:45, sala 14 (gabinet)
30. Krysa Małgorzata – poniedziałek, 9:50 – 10:50, pokój nauczycielski
31. Ks. Dudek Janusz – środa, 14:30 – 15:30, pokój nauczycielski
32. Ks. Kwiatkowski Krzysztof – środa, 9:45 – 10:45, sala 10
33. Ks. Trybulski Adrian – poniedziałek, 13:40 – 14:40, sala 45
34. Kucharska Ilona – środa, 10:45 – 11:45, sala 25
35. Kudełko Renata – środa, 13:40 – 14:40, sala 37
36. Łagoda Paweł – środa, 12:30 – 13:30, pokój nauczycieli wychowania fizycznego
37. Maciejewska- Szwed Hanna – poniedziałek, 12:40 – 13:40, sala 27
38. Mruk Dariusz – środa, 13:40 – 14:40, sala 24
39. Nowak Katarzyna – czwartek, 9:40 – 10:40, pokój nauczycielski
40. Ostatek Wanda – wtorek, 10:35 – 11:35, sala 10
41. Pater Iwona – wtorek, 12:30 – 13:30, zaplecze matematyczne – pierwsze piętro
42. Ramski Piotr – środa, 14:35 – 15:35, sala 36, co dwa tygodnie
43. Rożek Anna – wtorek, 7:00 – 8:00, sala 29
44. Róg Agata – piątek, 12:30 – 13:30, zaplecze matematyczne
45. Rutkowska Edyta – środa, 12:25 – 13:25, zaplecze matematyczne
46. Sabat Alicja – poniedziałek, 14:30 – 15:30, sala 31
47. Serwin Wojciech – wtorek, 13:35 – 14:35, pokój nauczycieli wychowania fizycznego – pierwsze piętro
48. Sobaś Sylwia – środa, 9:00 – 10:00, sala 33
49. Stańczak Iwona – wtorek, 14:00 – 15:00, sala12
50. Surowiecka Aneta – środa, 13:30 – 14:30, sala 43
51. Szymańska Wioletta – poniedziałek, 14:25 – 15:25, sala 18
52. Szymczyk Marzena – środa, 14:30 – 15:30, sala 22
53. Tomala Katarzyna – środa, 15:20 – 16:20, sala 43
54. Tracz Beata – czwartek, 13:30 – 14:30, pokój nauczycieli wychowania fizycznego – pierwsze piętro
55. Urban Małgorzata – wtorek, 7:00 – 8:00, sala 38
56. Walerowicz Wioletta – czwartek, 14:35 – 15:35, pokój nauczycieli wychowania fizycznego
57. Waniel Andrzej – środa, 14:30 – 15:30, pokój nauczycieli wychowania fizycznego
58. Wesołowska Anna – poniedziałek, 11:40 – 12:40, sala 10
59. Wilusz Magdalena – poniedziałek, 13:00 – 14:00, świetlica
60. Winiarczyk Bożena – wtorek, 15:20 – 16:20, sala 39
61. Wiśniewska Danuta – środa, 14:30 – 15:30, sala 30
62. Zagozdon Joanna – poniedziałek, 11:40 – 12:40, pokój nauczycielski
63. Zagórna Ewelina – poniedziałek, 7:45 – 8:45, sala 27
64. Zaremba Mirosława – środa, 13:40 – 14:40, sala 40
65. Zarzycka Iwona – poniedziałek, 14:30 – 15:30, gabinet pedagoga (obok stołówki szkolnej)
66. Zybura Joanna – wtorek, 11:35 – 12:35, sala 10
67. Zychnowska Anna – wtorek, 14:00 – 15:00, biblioteka

Get 30% off your first purchase

X
Przewiń do góry Skip to content Click to listen highlighted text!