Click to listen highlighted text!

Szkolny konkurs plastyczny ,,SOS” dla powietrza

W tym roku w ramach “Dnia Ziemi” uczniowie naszej szkoły z bardzo dużym zaangażowaniem przeprowadzili akcję monitorującą stan powietrza w naszym otoczeniu. Jako „Eko-patrol” wykonali dokumentację fotograficzną trucicieli powietrza – czarnych dymiących kominów w swojej okolicy.
Alternatywnie do prac starszych kolegów, nasze maluchy z klas I-III zajęły się wykonaniem prac plastycznych “SOS dla powietrza”. Wszystkie prace uczniów zostały wyeksponowane w powstającym na terenie naszej placówki ogrodzie sensorycznym. Organizatorami tej akcji byli pani Wioletta Szymańska i pan Artur Pocheć.
Komisja konkursowa przyznała następujące nagrody:

  • I miejsce – Filip Walczyk, kl. I b, ucz. p. Pauliny Jankowskiej
  • I miejsce – Igor Antonkiewicz, kl. I a, ucz. p. Anny Wesołowskiej
  • II miejsce – Aleksander Chołuj, kl. I a, ucz. p. Anny Wesołowskiej
  • II miejsce – Nicola Heba, kl. III c, ucz. p. Katarzyny Nowak
  • III miejsce – Remigiusz Chołuj, kl. III d , ucz. p. Lucyny Wiśniewskiej
  • III miejsce – Gabriel Dwojak, kl. III c, ucz. p. Katarzyny Nowak
  • Wyróżnienie – Daniel Krzemiński, kl. I a, ucz. p. Anny Wesołowskiej
  • Wyróżnienie – Maciej Zwoliński, kl. I a, ucz. p. Anny Wesołowskiej
  • Wyróżnienie – Jan Klimas, kl. I d, ucz. p. Joanny Zagozdon
  • Wyróżnienie – Sandra Dębakowska, kl. I d, ucz. p.Joanny Zagozdon
  • Wyróżnienie – Aleksander Kwiatkowski, kl. I d, ucz. p. Joanny Zagozdon
  • Wyróżnienie – Adam Kałuża, kl. II c, ucz. p. Iwony Stańczak
  • Wyróżnienie – Zuzanna Maj, kl. III a, ucz. p. Joanny Zybury
  • Wyróżnienie – Julia Celińska, kl. III b, ucz. p. Ilony Kucharskiej
  • Wyróżnienie – Liliana Pypeć, kl. III b, ucz. p.Ilony Kucharskiej
  • Wyróżnienie – Pola Młynarczyk, kl. III b, ucz. p.Ilony Kucharskiej
  • Wyróżnienie – Mateusz Stachula, kl. III c, ucz. p. Katarzyny Nowak
  • Wyróżnienie – Mateusz Kubik, kl. III c, ucz. p. Katarzyny Nowak
  • Wyróżnienie – Jakub Kądziela, kl. III c, ucz. p. Katarzyny Nowak
  • Wyróżnienie – Aleksander Cichociński, kl. III c, ucz. p. Katarzyny Nowak
  • Wyróżnienie – Maja Małkowska, kl. III c, ucz. p. Katarzyny Nowak
  • Wyróżnienie – Szymon Stankiewicz, kl. III c, ucz. p. Katarzyny Nowak
  • Wyróżnienie – Magdalena Zwolińska, kl. III c, ucz. p. Katarzyny Nowak
  • Wyróżnienie – Hubert Mojecki, kl. III c, ucz. p. Katarzyny Nowak
  • Wyróżnienie – Łukasz Ceglarski, kl. III c, ucz. p. Katarzyny Nowak
  • Wyróżnienie – Wiktoria Gawlik, kl. III d, ucz. p. Lucyny Wiśniewskiej
  • Wyróżnienie – Alicja Drabina, kl. III d, ucz. p. Lucyny Wiśniewskiej

Pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy za udział i skromne upominki.
Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy!!!

Dokumentacja fotograficzna trucicieli powietrza

Przewiń do góry Skip to content Click to listen highlighted text!