Click to listen highlighted text!

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

baner-sport

“W zdrowym ciele zdrowy duch!”

Motywujemy uczniów do aktywnego udziału w wychowaniu fizycznym, dbając w ten sposób o równowagę między sprawnością fizyczną i intelektualną. Podejmujemy także działania na rzecz aktywności ruchowej w czasie wolnym dziecka.

Grafika przedstawiająca ludzika ze złotym pucharem i piłką nożną

ZAWODY MIĘDZYNARODOWE

ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE

XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w w Taekwondo Olimpijskim
Kategoria:  53 kg

  • Mistrz Polski, złoty medal – Dominik Czaja, klasa 7c, uczeń pani Wioletty Walerowicz i pana Piotra C

ZAWODY WOJEWÓDZKIE, REGIONALNE

I eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim
Kategoria: do 53 kg.

  • I miejsce, złoty medal – Dominik Czaja, klasa VII c, uczeń  pani Wioletty Walerowicz i pana Piotra Cza

Finał wojewódzki  XVII Ogólnopolskiego Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

  • III miejsce – Mikołaj Łagoda, Błażej Kłos, Wojciech Kula, Stanisław Fiszer, Aleksander Kulikiewicz, klasa I c;  Antoni Gajowniczek, Franciszek Sado, Wojciech Mazur, klasa I a, uczniowie pana Pawła Łagody i pana Andrzeja Waniela

ZAWODY POWIATOWE

Powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”
Kategoria U-8

  • I miejsce – Antoni Gajowniczek, Franciszek Sado, Wojciech Mazur uczniowie klasy I a; Mikołaj Łagoda, Stanisław Fiszer, Błażej Kłos, Wojciech Kula, Aleksander Kulikiewicz, uczniowie klasy I c uczniowie pana Pawła Łagody i Andrzeja Waniela

ZAWODY MIEJSKIE

III Mityng Lekkoatletyczny o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego

  • złoty medal – Bartosz Kowalski, klasa VIII a, w skoku w dal, uczeń pana Romana Kowalskiego
  • złoty medal – Maja Rafalska, klasa VIII b, w biegu na 600 m, uczeń pana Michała Kępczyńskiego
  • srebrny medal – Bartosz Kowalski, klasa VIII a, w biegu na 100 m, uczeń pana Romana Kowalskiego
  • srebrny medal – Antoni Jedlikowski, klasa VII a, w skoku w dal, uczeń pana Michała Kępczyńskiego
  • srebrny medal – Julia Radlak, klasa VII f, w biegu na 300 m, uczeń pana Michała Kępczyńskiego
  • srebrny medal – Wiktor Stachera, klasa VII a, w biegu na 600 m, uczeń pana Michała Kępczyńskiego
  • brązowy medal – Adam Czuba klasa VII a, w biegu na 600 m, uczeń pana Michała Kępczyńskiego

ZAWODY SZKOLNE

Szkolny etap Korespondencyjnej Świętokrzyskiej Miniolimpiady w Turnieju Gier i Zabaw”

Przewiń do góry Skip to content Click to listen highlighted text!