Click to listen highlighted text!
Baner "Pełna miska dla schroniska".

PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA

Szkolny Klub Wolontariatu zaproponował uczniom naszej szkoły zorganizowanie wspólnie pomoc podopiecznym Ostrowieckiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt “Animals”.

Pierwszym naszym działaniem była adopcja pieska przebywającego w schronisku. Archi stał się naszym podopiecznym. Wspólnie będziemy o niego dbać, ale nie tylko o niego, o inne, będące w potrzebie, czworonogi też. Do akcji włączył się również Samorząd Uczniowski i Mały Samorządzik. 

Kolejne nasze zadania będą polegać na systematycznej zbiórce karmy dla psów i kotów, żwirku dla kotów oraz wszystkiego, co potrzebne: misek, smyczy, koców. Dla usprawnienia akcji opracowany został harmonogram zbiórki, dostępny na stronie internetowej szkoły. Wszystkie klasy zostały uwzględnione w grafiku.

O STOWARZYSZENIU PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT "ANIMALS"

Jesteśmy grupą osób skupionych na pomocy zwierzętom potrzebującym. 

W statucie Stowarzyszenia zawarta jest szeroko pojęta pomoc zwierzętom pokrzywdzonym przez los, zwierzętom bezdomnym. Chcemy również szerzyć wśród ludzi myśl ekologiczną.

FOTORELACJA

Jak zwykle nasi uczniowie wykazali wielkie serce otwarte na duże potrzeby małych czworonogów. Dziękujemy wszystkim za ofiarność i zaangażowanie.

Skip to content Click to listen highlighted text!