Click to listen highlighted text!

RATUJEMY ZWIERZAKI

CELE AKCJI:

  • rozwijanie poczucia odpowiedzialności za zwierzęta potrzebujące pomocy,
  • zdobywanie wiedzy i pogłębianie zrozumienia podstawowych potrzeb zwierząt,
  • rozwijanie zainteresowań przyrodą i ekologią,
  • kształtowanie przekonania, że działalność człowieka wpływa na zwierzęta i ich życie,
  • współpraca z ludźmi związanymi zawodowo ze zwierzętami.

KOORDYNATOR:

  • p. dyr. Marta Dobrowolska-Wesołowska

ODPOWIEDZIALNI:

  •  

TERMIN:

  • stała pomoc

ROK SZKOLNY 2020/2021

L

ROK SZKOLNY 2019/2020

Stało się już tradycją, że Samorząd Uczniowski i Mały Samorządzik Uczniowski w okresie przedświątecznym organizują akcję pomocy dla zwierząt ze schroniska.W tym roku zbierając karmę, koce, poduszki i zabawki wsparliśmy Ostrowieckie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt ANIMALS. Uczniowie klas, jak co roku bardzo aktywnie włączyli się do akcji. W krótkim czasie pozyskaliśmy dużą ilość karmy, ciepłych kocy i poduszek, które z pewnością w znacznym stopniu przyczyniły się do poprawy warunków bytowych zwierząt ze schroniska i mogły być dla nich miłym, świątecznym prezentem. Nasi uczniowie kolejny raz pokazali swoją wielką wrażliwość na los zwierząt.

27 listopada nasza szkoła gościła panią Ewę Popławską z Animalsów, której przekazaliśmy karmę i koce dla psów i kotów. Najważniejsze jednak jest to, że ADOPTOWALIŚMY wirtualnie pieska! Będziemy o nią dbać cały rok!

ADOPCJA CLEO

Kochani, poznajcie Cleo. To NASZA „Piątkowa” sunia, którą wirtualnie adoptowaliśmy, ale opiekować się nią będziemy w rzeczywistości. Cleo ma 10 lat i czeka ją operacja. Potrzeba każdej złotówki. Karmę dla niej zbieramy w szkole w trybie stałym. Zbiórkę na operację zaczynamy po Nowym Roku. Pomagamy nie tylko od Święta !!!!

“PIĄTKA POMAGA NIE TYLKO OD ŚWIĘTA”

Nasz adoptowany psiak, Kleo, oraz inne psiaki z Hoteliku Azory otrzymały dziś porcję karmy, którą w tym miesiącu zbierały klasy VIII, ale przede wszystkim dostały porcję miłości od Samorządu Uczniowskiego i opiekunów p. Małgorzata Czaja i p. Artura Pocheć. Pieski nadal czekają na swoje domy.

Dziękujemy nauczycielom naszej szkoły za zbiórkę funduszy na utrzymanie i operację Kleo ❤️❤️🐕‍🦺🐕‍🦺🐾🐾 .

Dziękujemy pani dyrektor Marta Wesołowska za inicjatywę wirtualnej adopcji i ogromne wsparcie naszych działań ❤️🐕‍🦺🐾

Przewiń do góry Skip to content Click to listen highlighted text!