Click to listen highlighted text!
Archiwum_baner

ROK 2021/22

Filip Rachwał

OSIĄGNIĘCIA

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI ODZNAKĄ "SREBRNA TARCZA"

Klasa IV a – Dawid Kłos
Klasa IV b – Antoni Głąb
Klasa IV c – Maja Małkowska
Klasa IV d – Kacper Zagórny

Klasa V a – Anna Michalczyk
Klasa V b – Olaf Rogowski
Klasa V c – Amelia Krzeczkowska
Klasa V d – Bartosz Kościołek

Klasa VI a – Maja Waliszewska
Klasa VI b –  Iga Starba

Klasa VII a – Karol Osuch
Klasa VII b – Natalia Walczyk
Klasa VII c – Jan Pietrala
Klasa VII d – Mikołaj Bednarski
Klasa VII e – Mikołaj Jedlikowski
Klasa VII f – Stefania Jędrych
Klasa VII g – Adam Szostak
Klasa VII h – Alicja Misztal

Klasa VIII a – Igor Zięba
Klasa VIII b – Zofia Miller
Klasa VIII c – Filip Markiewicz
Klasa VIII d – Konrad Nowocień
Klasa VIII e – Natalia Foremniak
Klasa VIII f –  Wiktoria Dzikowska

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

48 Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach
Kategoria: wokaliści 14-16 lat

  • III miejsce – Martyna Cieśla, klasa VIII a

48 Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach
Kategoria: jodła harcerska wokaliści i duety 14-16 lat

  • Wyróżnienie – Martyna Cieśla, klasa VIII a

Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Gdynia open 2021 online”
Kategoria: jodła harcerska wokaliści i duety 14-16 lat

  • Wyróżnienie – Martyna Cieśla, klasa VIII a

KONKURSY OGÓLNOPOLSKI

III Ogólnopolski Konkurs Matematyczno – Informatyczny INSTALOGIK 2021/2022
Klasy V -VIII

  • Finalista, najlepszy wynik w powiecie ostrowieckim – Maja Pietrzyk, klasa V b, uczennica pani Katarzyny Bieleckiej
  • Finalista, najlepszy wynik w powiecie ostrowieckim – Macel Langner, klasa VI b, uczeń pani Katarzyny Bieleckiej
  • Finalista, trzeci wynik w powiecie ostrowieckim – Filip Turek, klasa VII g, uczeń pani Anny Barańskiej
  • Finalista – Julia Mroczek, klasa VIII a, uczennica pani Katarzyny Bieleckiej

XIII Ogólnopolski Konkurs Historyczno-Literacki „II wojna światowa i czasy powojenne we wspomnieniach”

  • II miejsce – Jan Markiewicz, klasa VII h, uczeń pani Doroty Dziubek

KONKURSY WOJEWÓDZKIE, REGIONALNE I DIECEZJALNE

III Wojewódzki Konkurs z Historii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego

  • Finalista – Jan Markiewicz, klasa VII h, uczeń pani Jolanty Kargul

V Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego

  • Laureat – Filip Rachwał, klasa VIII a, uczeń pani Mirosławy Zaremby
  • Finalista – Jan Markiewicz, klasa VII h, uczeń pani Doroty Dziubek
  • Finalista – Karol Osuch, klasa VII a, uczeń pani Doroty Dziubek

XIX Diecezjalna Olimpiada Wiedzy Liturgicznej

  • Finalista – Jan Markiewicz, klasa VII h, uczeń pani Danuty Wiśniewskiej

Wojewódzki etap XXVI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”

  • I miejsce – Dawid Kłos, klasa IV a, uczeń pani Mirosławy Zaremby
  • II miejsce –  Zofia Walczak, klasa VII h, uczennica pani Doroty Dziubek i pani Agaty Róg
  • II miejsce –  Alicja Gębka, klasa IV a, uczennica pani Mirosławy Zaremby
  • III miejsce – Jan Markiewicz, klasa VII h, uczeń pani Doroty Dziubek

NAJWIĘKSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

ZAWODY MIĘDZYNARODOWE

ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE

XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w w Taekwondo Olimpijskim
Kategoria:  53 kg

  • Mistrz Polski, złoty medal – Dominik Czaja, klasa 7c, uczeń pani Wioletty Walerowicz i pana Piotra C

ZAWODY WOJEWÓDZKIE, REGIONALNE

I eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim
Kategoria: do 53 kg.

  • I miejsce, złoty medal – Dominik Czaja, klasa VII c, uczeń  pani Wioletty Walerowicz i pana Piotra Cza

Finał wojewódzki  XVII Ogólnopolskiego Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

  • III miejsce – Mikołaj Łagoda, Błażej Kłos, Wojciech Kula, Stanisław Fiszer, Aleksander Kulikiewicz, klasa I c;  Antoni Gajowniczek, Franciszek Sado, Wojciech Mazur, klasa I a, uczniowie pana Pawła Łagody i pana Andrzeja Waniela

FOTORELACJA

ABSOLWENCI

WYDARZENIA I UROCZYSTOŚCI

Get 30% off your first purchase

X
Przewiń do góry Skip to content Click to listen highlighted text!