Click to listen highlighted text!

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

14 października w naszej szkole miała miejsce ważna uroczystość, odbyło się ślubowanie pierwszoklasistów. Dziewięćdziesięciu dwóch pierwszaków wzorowo zdało egzamin na ucznia i złożyło uroczyste ślubowanie w obecności dyrekcji, wychowawców, nauczycieli i rodziców. Pasowania na uczniów dokonali Państwo wicedyrektorzy: Anna Barańska i Roman Kowalski.

Bohaterowie uroczystości pięknie zaprezentowali się w programie artystycznym przygotowanym pod kierunkiem swoich wychowawczyń, pani Marty Ćwik, pani Katarzyny Nowak, pani Joanny Zybury oraz pani Ilony Kucharskiej.

Koledzy i koleżanki z klasy III b i III c przygotowani przez panią Lucynę Wiśniewską i panią Iwonę Stańczak zaprezentowali montaż słowno – muzyczny, który był upominkiem dla uczniów klas pierwszych.

Na pamiątkę tego niezwykłego wydarzenia pierwszoklasiści otrzymali upominki od Dyrekcji, Rady Rodziców, Grupy Pałasz i Małego Samorządu Uczniowskiego.

Za prowadzenie uroczystości odpowiedzialni byli uczniowie Małego Samorządu Uczniowskiego – Milena Kapsiak i Dominik Walczyk z klasy II b.

Podczas uroczystości nie zapomniano również o Dniu Edukacji Narodowej. Uczniowie z młodszych klas i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. Wręczono kwiaty, laurki i zaprezentowano krótki program artystyczny, który uprzyjemnił ten wyjątkowy dzień.

Uroczystość odbyła się w podniosłym, a jednocześnie bardzo radosnym nastroju.

Przewiń do góry Skip to content Click to listen highlighted text!