Article content

SUKCESY UCZNIÓW KL. IV-VIII

„Wiedzę możemy zdobyć od innych, ale mądrości musimy nauczyć się Sami”.

/Adam Mickiewicz/

Uczniowie naszej szkoły mają szansę i możliwości wszechstronnego rozwoju i doskonalenia umiejętności. Wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna z ambicją inspiruje dzieci do udziału w konkursach przedmiotowych.

Sukcesy kl. IV-VIII

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

XXXXVI Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej

Kategoria – jodła wychowawcza

  • II miejsce – srebrna jodła – Martyna Cieśla, kl. VI a

Kategoria – soliści 10 – 13 lat

  • Wyróżnienie – Martyna Cieśla, kl. VI a

Kategoria jodła harcerska – wokaliści

  • Wyróżnienie – Martyna Cieśla, kl. VI a
    {gallery}sigplus/uczniowie/sukcesy4-8/jodla{/gallery}

XXXXVI Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej Kategoria – jodła wychowawcza
II miejsce – srebrna jodła – Martyna Cieśla, kl. VI a
Kategoria – soliści 10 – 13 lat
Wyróżnienie – Martyna Cieśla, kl. VI a
Kategoria jodła harcerska – wokaliści
Wyróżnienie – Martyna Cieśla, kl. VI a
{gallery}sigplus/uczniowie/sukcesy4-8/jodla{/gallery}

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

V Ogólnopolski Frankofoński Konkurs Fotograficzny „Bleu Blanc Rouge 2019”
II miejsce – Kamila Rycombel, kl. VII a, ucz. p. Kariny Kateusz-Dominik i Doroty Barańskiej-Balin

XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pocztówka z wakacji”
Wyróżnienie – Magdalena Oksińska, kl. VIII b, ucz. p. Doroty Dziubek

XVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ten magiczny czas”
II miejsce – Magdalena Oksińska, kl. VIII b, ucz. p. Doroty Dziubek

XXIII Ogólnopolski Konkurs Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej „Lipa 2019”
Laureatka – Magdalena Oksińska, kl. VIII b, ucz. p. Doroty Dziubek
Laureatka – Natalia Majewska, kl. VII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby

XXIX Ogólnopolski Konkurs Literacki „Młodzi Twórcy Literatury”
Laureatka – Magdalena Oksińska, kl. VIII b, ucz. p. Doroty Dziubek

KONKURSY WOJEWÓDZKIE, REGIONALNE I DIECEZJALNE

IV Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznej i Religijnej “W pieśni historia zaklęta”
I miejsce, Złota Nutka – Martyna Cieśla, kl. VI a
{gallery}sigplus/uczniowie/sukcesy4-8/nutka{/gallery}

Diecezjalna Olimpiada Wiedzy Liturgicznej „Sakramenty wtajemniczenia chrześcijańskiego – Eucharystia”
Finalista – Zuzanna Jedlikowska, kl. VIII a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
Finalista – Adam Michalczyk, kl. VIII a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
Finalista – Karol Sierpień, kl. VIII a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
{gallery}sigplus/uczniowie/sukcesy4-8/liturgia{/gallery}

Wojewódzki etap Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej
III miejsce – Martyna Cieśla, kl. VI a

KONKURSY DEKANALNE, POWIATOWE, REJONOWE

Dekanalny etap Diecezjalnej Olimpiady Liturgicznej „Sakramenty wtajemniczenia chrześcijańskiego – Eucharystia”
I miejsce – Zuzanna Jedlikowska, kl. VIII a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
II miejsce – Karol Sierpień, kl. VIII a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
III miejsce – Adam Michalczyk, kl. VIII a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej

Powiatowy Konkurs Historyczny “Polska Niepodległa w latach 1918 – 1939”
wyróżnienie – Julia Opałka, kl. VIII d, ucz. p. Renaty Kudełko
wyróżnienie – Aleksandra Sitarska, kl., ucz. p. Renaty Kudełko

Rejonowe eliminacje do I Wojewódzkiego Konkursu z Języka Francuskiego
Do III etapu – wojewódzkiego – zakwalifikowała się uczennica:
Amélia Gawęcką, kl. IV a, ucz. p. Kariny Kateusz-Dominik

XIII Rejonowy Konkurs Piosenki i Poezji Religijno – Patriotycznej
Kategoria – piosenka religijno – patriotyczna
I miejsce – Martyna Cieśla, kl. VI a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
Kategoria – poezja religijno – patriotyczna
III miejsce – Wiktoria Dzikowska, kl. VI f, ucz. p. Iwony Pater
{gallery}sigplus/uczniowie/sukcesy4-8/bho{/gallery}

Rejonowy etap 25. edycji Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika
II miejsce – Martyna Cieśla, kl. VI a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
{gallery}sigplus/uczniowie/sukcesy4-8/koledy{/gallery}

KONKURSY MIEJSKIE I MIĘDZYSZKOLNE

IV Międzyszkolny Konkurs Literacki “List do św. Mikołaja”
III miejsce – Maja Waliszewska, kl. IV a, ucz. p. Edyta Rutkowska
Międzyszkolny Konkurs Chemiczny “Nasz Szkolny Układ Okresowy”

II miejsce – Patrycja Mucha, kl. VIII a, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk
wyróżnienie – Adam Michalczyk, kl. VIII a, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk
wyróżnienie – Jakub Sieradzki, kl. VIII a, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk

V Przegląd Pieśni Patriotycznej i Legionowej
Kategoria – szkoły podstawowe klasy IV – VIII, soliści
II miejsce – Martyna Cieśla, kl. VI a
{gallery}sigplus/uczniowie/sukcesy4-8/p.patr{/gallery}

KONKURSY SZKOLNE

Liga zadaniowa kl. IV
Mistrz Ligi Zadaniowej – Maja Waliszewska, kl. IV a, ucz. p. Małgorzaty Urban
Mistrz Ligi Zadaniowej – Emilia Skalska, kl. IV a, ucz. p. Małgorzaty Urban
I Wicemistrz – Amelia Fudalewska, kl. IV b, ucz .p. Małgorzaty Urban
II Wicemistrz – Marcel Langner, kl. IV b, ucz. p. Małgorzaty Urban

Liga zadaniowa kl. V
Mistrz Ligi Zadaniowej – Oliwia Zglińska, kl. V h, ucz. p. Beaty Adamskiej
Mistrz Ligi Zadaniowej – Stefania Jędrych, kl. V f, ucz. p. Beaty Adamskiej
I Wicemistrz – Nicola Suchojad, kl. V b, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
II Wicemistrz – Natalia Walczyk, kl. V b, ucz. p. Bożeny Winiarczyk

Liga zadaniowa kl. VI
Mistrz Ligi Zadaniowej – Konrad Nowocień, kl. VI d, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
Mistrz Ligi Zadaniowej – Maja Piwońska, kl. VI e, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
I Wicemistrz – Julia Mroczek, kl. VI a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
II Wicemistrz – Martyna Cieśla, kl. VII a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej

Liga zadaniowa kl. VII
Mistrz Ligi Zadaniowej – Julia Dziewiecka, kl. VII a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
I Wicemistrz – Kamila Rycombel, kl. VII a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
II Wicemistrz – Zuzanna Makarska, kl. VII a, ucz. p. Beaty Adamskiej
II Wicemistrz – Mikołaj Polak, kl. VII a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej

Liga zadaniowa kl. VIII
Mistrz Ligi Zadaniowej – Magdalena Oksińska, kl. VIII b, ucz. p. Małgorzaty Urban
Mistrz Ligi Zadaniowej – Natalia Zaręba, kl. VIII b, ucz. p. Małgorzaty Urban
I Wicemistrz – Aleksandra Jakóbczak, kl. VIII a, ucz. p. Barbary Kania
II Wicemistrz – Amelia Podsiadło, kl. VIII b, ucz. p. Małgorzaty Urban

Szkolne eliminacje do Wojewódzkiego Konkursu z Biologii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
Do II etapu – powiatowego – zakwalifikowali się uczniowie:
Natalia Zaręba, kl. VIII b, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
Patrycja Mucha, kl. VIII a, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
Maja Siemińska, kl. VIII b, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
Emilia Bajdo, kl. VIII b, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
Zuzanna Skowierzak, VIII a, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
Magdalena Oksińska, kl. VIII b, ucz. p. Wioletty Szymańskiej

Szkolne eliminacje do I Wojewódzkiego Konkursu z Chemii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
Do II etapu – powiatowego – zakwalifikowali się uczniowie:

Natalia Zaręba, kl. VIII b, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk
Adam Michalczyk, kl. VIII a, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk
Zuzanna Jedlikowska, kl. 8a, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk
Patrycja Mucha, kl. VIII a, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk
Maja Siemińska, kl. VIII b, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk
Bartosz Gomuła, kl. VIII a, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk
Emilia Bajdo, kl. VIII b, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk
Karol Stadryniak, kl. VIII b, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk
Zuzanna Skowierzak, VIII a, ucz. p. Eweliny Baran-Żelaszczyk

Szkolne eliminacje do III Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
Do II etapu – powiatowego – zakwalifikowały się uczennice:
Magdalena Oksińska, kl. VIII b, ucz. p. Doroty Dziubek
Natalia Zaręba, kl. VIII b, ucz. p. Doroty Dziubek
Maja Siemińska, kl. VIII b, ucz. p. Doroty Dziubek
Julia Dziewiecka, kl. VII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
Emilia Bajdo, kl. VIII b, ucz. p. Doroty Dziubek
Milena Kabat, kl. VII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby

Szkolne eliminacje do VII Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
Do II etapu – powiatowego – zakwalifikowali się uczniowie:
Bartosz Gomuła, kl. VIII a, ucz. p. Małgorzaty Czaja
Julia Opałka, kl. VIII d, ucz. p. Beaty Dąbrowskiej
Aleksandra Sitarska, kl. VIII b, ucz. p. Anny Rożek

Szkolne eliminacje do I Wojewódzkiego Konkursu z Języka Francuskiego
Do II etapu – rejonowego – zakwalifikowała się uczennica:
Amélia Gawęcką, kl. IV a, ucz. p. Kariny Kateusz-Dominik

Szkolne eliminacje do I Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
Do II etapu – powiatowego – zakwalifikował się uczeń:
Bartosz Gomuła, kl. VIII a, ucz. p. Romana Gawła

Szkolne eliminacje do I Wojewódzkiego Konkursu z Historii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
Do II etapu – powiatowego – zakwalifikowali się uczniowie:
Julia Opałka, kl. VIII d, ucz. p. Renaty Kudełko
Filip Rachwał, kl. VI a, ucz. p. Jolanty Kargul

Szkolne eliminacje do IV Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
Do II etapu – powiatowego – zakwalifikowali się uczniowie:
Julia Dziewiecka, kl. VII a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
Bartosz Gomuła, kl. VIII a, ucz. p. Barbary Kani

Szkolne eliminacje do X Ostrowieckiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych
Do II etapu – zakwalifikowali się uczniowie:
Julia Mroczek, kl. VI a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
Zofia Miller, kl. VI b , ucz. p. Bożeny Winiarczyk

Szkolny etap Diecezjalnej Olimpiady Liturgicznej „Sakramenty wtajemniczenia chrześcijańskiego – Eucharystia”
I miejsce – Zuzanna Jedlikowska, kl. VIII a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
II miejsce – Karol Sierpień, kl. VIII a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
III miejsce – Adam Michalczyk, kl. VIII a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej

Szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Moja Ojcowizna – Moja Ojczyzna w Dolinie Kamiennej
I miejsce – Zofia Walczak, kl. V h, ucz. p. Doroty Dziubek, p. Danuty Wiśniewskiej, p. Bogusława Wojtkiewicza
II miejsce – Mikołaj Polak, kl. VII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
III miejsce – Zuzanna Makarska, Emilia Zwolińska, kl. VII b, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicza
Wyróżnienie – Oliwia Zglińska, kl. V h, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicz
Wyróżnienie – Karolina Perchel, kl. VII b, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicz

Szkolny etap XXIII Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej – Ewangelia wg św. Mateusza
Kategoria: klasy V – VI
I miejsce – Natalia Moskalik, kl. VI b, ucz. p. Barbary Gadkowskiej
II miejsce – Zofia Miller, kl. VI b, ucz. p. Barbary Gadkowskiej

Kategoria: klasy VII – VIII
I miejsce – Zuzanna Jedlikowska, kl. VIII a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
II miejsce– Adam Michalczyk, kl. VIII a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
III miejsce– Wiktor Krakowiak, kl. VIII d, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
III miejsce- Bartosz Król, kl. VII a, ucz. p. Barbary Gadkowskiej

Szkolny konkurs „Stomatologiczny gabinet przyszłości”
I miejsce – Zofia Szot, kl. IV b, ucz .p. Małgorzaty Urban
II miejsce – Amelia Fudalewska, kl. IV b, ucz. p. Małgorzaty Urban
III miejsce – Marcel Langner, kl. IV b, ucz. p. Małgorzaty Urban
Wyróżnienie – Emilia Stachowicz, kl. IV b, ucz. p. Małgorzaty Urban

Szkolny etap rejonowego konkursu poezji religijno-patriotycznej „BÓG, HONOR, OJCZYZNA”
I miejsce – Wiktoria Dzikowska, kl. VI f, ucz. p. Iwony Pater
II miejsce – Weronika Sałek, kl. V e, ucz. p. Anety Surowieckiej
II miejsce – Miłosz Bystrzycki, kl. VI f, ucz. p. Iwony Pater

Szkolny Ekspert Tabliczki Mnożenia
Klasy IV
Maja Waliszewska, kl. IV a, ucz. p. M. Urban
Franciszek Czubak, kl. IV a, ucz. p. M. Urban
Iga Starba, kl. IV b, ucz. p. M. Urban
Kamil Krawczyk, kl. IV b, ucz. p. M. Urban

Klasy V
Karol Osuch, kl. V a, ucz. p. M. Urban
Konrad Cieślikowski, kl. V a, ucz. p. M. Urban
Nicola Suchojad, kl. V b, ucz. p. B. Winiarczyk
Jan Pietrala, kl. V c, ucz. p. M. Urban
Krzysztof Kijak, kl. V c, ucz. p. M. Urban
Oliwia Dziekańska, kl. V d, ucz. p. B. Adamskiej
Mikołaj Bednarski, kl. V d, ucz. p. B. Adamskiej
Weronika Sałek, kl. V e, ucz. p. M. Jasińskiej
Bartosz Kozak, kl. V f, ucz. p. B. Adamskiej
Jakub Sepioło, kl. V f, ucz. p. B. Adamskiej
Weronika Karbowniczek, kl. V g, ucz. p. B. Winiarczyk
Blanka Walczyk, kl. V g, ucz. p. B. Winiarczyk
Antonina Luboch, kl. V h, ucz. p. B. Adamskiej
Maja Majewska, kl. V h, ucz. p. B. Adamskiej
Jan Łatek, kl. V h, ucz. p. B. Adamskiej

Klasy VI
Julia Mroczek, kl. VI a, ucz. p. M. Jasińskiej
Filip Rachwał, kl. VI a, ucz. p. M. Jasińskiej
Martyna Cieśla, kl. VI a, ucz. p. M. Jasińskiej
Maja Rafalska, kl. VI b, ucz. p. B. Winiarczyk
Zofia Miller, kl. VI b, ucz. p. B. Winiarczyk
Piotr Nasiadek, kl. VI b, ucz. p. B. Winiarczyk
Roksana Stefańska, kl. VI c, ucz. p. E. Baran Żelaszczyk
Klaudia Perzyńska, kl. VI c, ucz. p. E. Baran Żelaszczyk
Roksana Kochańska, kl. VI d, ucz. p. M. Jasińskiej
Konrad Nowocień, kl. VI d, ucz. p. M. Jasińskiej
Zuzanna Ziarek, kl. VI d, ucz. p. M. Jasińskiej
Olha Khamuliak, kl. VI e, ucz. p. M. Jasińskiej
Maja Mierzyńska, kl. VI e, ucz. p. M. Jasińskiej
Natalia Foremniak, kl. VI e, ucz. p. M. Jasińskiej
Norbert Czaja, kl. VI f, ucz. p. B. Winiarczyk
Wiktor Jachimczyk, kl. VI f, ucz. p. B. Winiarczyk

Klasy VII
Bartosz Król, kl. VII a, ucz. p. M. Jasińskiej
Oliwier Mądry, kl. VII a, ucz. p. M. Jasińskiej
Julia Dziewiecka, kl. VII a, ucz. p. M. Jasińskiej
Oliwia Kopała, kl. VII b, ucz. p. B. Adamskiej
Zuzanna Makarska, kl. VII b, ucz. p. B. Adamskiej
Oliwia Kubik, kl. VII b, ucz. p. B. Adamskiej
Aleksandra Maj, kl. VII c, ucz. p. B. Adamskiej
Wiktor Jankowski, kl. VII c, ucz. p. B. Adamskiej
Amelia Orłowska, kl. VII d, ucz. p. B. Kania
Martyna Szafrańska, kl. VII d, ucz. p. B. Kania
Krystian Kaczmarzyk, kl. VII d, ucz. p. B. Kania

Klasy VIII
Zuzanna Jedlikowska, kl. VIII a, ucz. p. B. Kania
Aleksandra Jakóbczak, kl. VIII a, ucz. p. B. Kania
Patrycja Mucha, kl. VIII a, ucz. p. B. Kania
Sitarska Aleksandra, kl. VIII b, ucz. p. M. Urban
Kornelia Pałasz, kl. VIII c, ucz. p. B. Kania
Emil Chmielewski, kl. VIII c, ucz. p. B. Kania
Jakub Król, kl. VIII d, ucz. p. B. Kania.

Mistrzowie Tabliczki Mnożenia – najszybsi z najlepszych:
Franciszek Czubak, kl. IV a (14,14 s)
Oliwia Dziekańska, kl. V d (9,28 s)
Olha Khamuliak, kl. VI e (14,21 s)
Julia Dziewiecka, kl. VII a (12,93 s)
Patrycja Mucha, kl. VIII a (13,22 s).
{gallery}sigplus/uczniowie/sukcesy4-8/tabliczka2{/gallery}

Szkolny konkurs „Dzień Drzewa”
I miejsce – Krystian Stefański, kl. Wyróżnienie – V a, ucz. p. Iwona Kara
I miejsce – Oliwia Zglińska, kl. V h, ucz. p. Bogusław Wojtkiewicz
II miejsca – Maja Rola, kl. VIII b, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
II miejsce – Oliwia Chrapek, kl. V d, ucz. p. Iwona Kara
III miejsca – Julia Grudzień, kl. VII a, ucz. p. Bogusław Wojtkiewicz
III miejsce – Oliwia Kubik, kl. VII b, ucz. p. Bogusław Wojtkiewicz
Wyróżnienie – Wiktor Pietrzyk, kl. V a, ucz. p. Iwona Kara
Wyróżnienie – Katarzyna Kot, kl. V d, ucz. p. Iwona Kara
Wyróżnienie – Aleksander Barański, kl. V d, ucz. p. Iwona Kara
Wyróżnienie – Bartosz Sadowski, kl. V d, ucz. p. Iwona Kara
Wyróżnienie – Mikołaj Polak, kl. VII a, ucz. p. Bogusław Wojtkiewicz

Szkolny konkurs historyczny „Józef Piłsudski – życie i działalność”
Kategoria wiedza:
I miejsce – Rafalska Maja, kl. VI b, ucz. p. Jolanty Kargul
II miejsce – Moskalik Natalia, kl. VI b, ucz. p. Jolanty Kargul
III miejsce – Mucha Patrycja, kl. VIII a, ucz. p. Renaty Kudełko
Wyróżnienie – Markiewicz Jan, kl. V h, ucz. p. Jolanty Kargul

Kategoria plastyczna:
I miejsce – Oksińska Magdalena, kl. VIII b, ucz. p. Renaty Kudełko
II miejsce – Markiewicz Filip, kl. VI c, ucz. p. Jolanty Kargul
III miejsce – Perchel Karolina, kl. VII b, ucz. p. Jolanty Kargul
Wyróżnienie – Markiewicz Amelia, kl. V f, ucz. p. Jolanty Kargul

Szkolny konkurs języka angielskiego “Thanksgiving Day Quiz”
I miejsce – Julia Mroczek, kl. VI a, ucz. p. Alicji Musiał
II miejsce – Antonia Nowak, kl.VI a, ucz. p. Alicji Musiał
III miejsce – Julia Makowska, kl. VI a, ucz. p. Alicji Musiał
III miejsce – Bartosz Niezgoda, kl. VI d, ucz. p. Edyty Walas
Wyróżnienie – Izabela Kapsa, kl. VI d, ucz. p. Edyty Walas

Szkolny konkurs plastyczny „Krajobrazy Żeromskiego”
I miejsce – Maja Majewska kl. V h, ucz. p. Jolanty Kargul
II miejsce -Karolina Perchel kl. VII b, ucz. p. Jolanty Kargul
III miejsce – Filip Markiewicz kl. VI c, ucz. p. Jolanty Kargul
Wyróżnienie – Mateusz Dyka- kl. V d, ucz. p. J. Kargul
Wyróżnienie – Bartosz Sadowski- kl. V d, ucz. p. Jolanty Kargul
Wyróżnienie – Julia Mroczek- kl. VI a, ucz. p. Jolanty Kargul

Szkolny konkurs literacki „Listy do św. Mikołaja”
I miejsce – Maja Waliszewska, kl. IV a, ucz. p. Edyty Rutkowskiej
I miejsce – Julia Masternak, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek
I miejsce – Mateusz Dyka, kl. V d, ucz. p. Doroty Dziubek
II miejsce – Julia Lis, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek
II miejsce – Adam Szostak, kl. V g, ucz. p. Katarzyny Tomali
II miejsce – Julia Kałuża, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek
III miejsce – Nicola Suchojad, kl. V b, ucz. p. Anety Surowieckiej
III miejsce – Natalia Walczyk, kl. V b, ucz. p. Anety Surowieckiej
III miejsce – Maja Radowiecka, kl. V h, ucz. p. Doroty Dziubek
wyróżnienie – Natalia Potrząsaj, kl. V b, ucz. p. Anety Surowieckiej
wyróżnienie – Zofia Walczak, kl. V h, ucz. p. Doroty Dziubek
wyróżnienie – Zofia Matusiewicz, kl. V a, ucz. p. Doroty Dziubek

Szkolny konkurs plastyczny „Święci oczami dzieci”
I miejsce – Maja Waliszewska, kl. IV a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
II miejsce – Adrian Zieliński, kl. IV b, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
{gallery}sigplus/uczniowie/sukcesy4-8/sw{/gallery}

Szkolny konkurs “Yes I can ” – etap I
Klasa IV a
I miejsce – Maja Waliszewska, ucz. p. Anny Rożek
II miejsce – Filip Fortuna, ucz. p. Anny Rożek
III miejsce – Amelia Gawęcka, ucz. p. Anny Rożek

Klasa IV b
I miejsce – Kacper Orłowski, ucz. p. Edyty Walas
II miejsce – Adrian Zieliński, ucz. p. Edyty Walas
III miejsce – Iga Starba, ucz. p. Edyty Walas

Klasa V a
I miejsce – Wiktor Pietrzyk, ucz. p. Eweliny Zagórnej
II miejsce – Adam Czuba, ucz. p. Eweliny Zagórnej
III miejsce – Julia Lis, ucz. p. Eweliny Zagórnej

Klasa V b
I miejsce – Adam Gocel, ucz. p. Anny Rożek
II miejsce – Krystian Siwiec, ucz. p. Anny Rożek
III miejsce – Bartosz Garbacki, ucz. p. Anny Rożek

Klasa V c
I miejsce – Aleksander Pękalski, ucz. p. Eweliny Zagórnej
II miejsce – Dominik Czaja, ucz. p. Eweliny Zagórnej

Klasa V d
I miejsce – Bartosz Rutkowski, p. Małgorzata Czaja
II miejsce – Kacper Lasak, p. Małgorzata Czaja
III miejsce – Dominika Męciwoda, ucz. p. Eweliny Zagórnej

Klasa V e
I miejsce – Weronika Sałek, ucz. p. Anny Rożek
II miejsce – Paweł Gronkiewicz, ucz. p. Anny Rożek
III miejsce – Michał Kubas, ucz. p. Anny Rożek

Klasa V f
I miejsce – Mikołaj Marzec, ucz. p. Doroty Barańskiej – Balin
II miejsce – Maja Kaniewska, ucz. p. Doroty Barańskiej – Balin
III miejsce – Bartosz Kozak, ucz. p. Doroty Barańskiej – Balin

Klasa V g
I miejsce – Aleksandra Herbuś, ucz. p. Alicji Musiał
II miejsce – Weronika Karbowniczak, ucz. p. Alicji Musiał
III miejsce – Adam Szostak, ucz. p. Alicji Musiał

Klasa V h
I miejsce – Jan Latek, ucz. p. Małgorzaty Czaja
II miejsce – Zofia Walczak, ucz. p. Małgorzaty Czaja
III miejsce – Alicja Misztal, ucz. p. Małgorzaty Czaja

Klasa VI a
I miejsce – Julia Mroczek, ucz. p. Alicji Musiał
II miejsce – Bartłomiej Berner, ucz. p. Alicji Musiał
III miejsce – Aleksandra Sady, ucz. p. Alicji Musiał

Klasa VI b
I miejsce – Piotr Nasiadek, ucz. p. Edyty Walas
II miejsce – Zuzanna Sowińska, ucz. p. Edyty Walas
III miejsce – Mikołaj Kocjan, ucz. p. Edyty Walas

Klasa VI d
I miejsce -Bartosz Niezgoda, ucz. p. Edyty Walas
II miejsce – Marcin Góra, ucz. p. Edyty Walas
III miejsce – Izabela Kapsa, ucz. p. Edyty Walas

Klasa VI e
I miejsce – Wioletta Śliwińska, ucz. p. Beaty Dąbrowskiej
II miejsce – Natalia Foremniak, ucz. p. Beaty Dąbrowskiej
III miejsce – Kacper Świder, ucz. p. Beaty Dąbrowskiej

Klasa VI f
I miejsce – Norbert Czaja, ucz. p. Małgorzaty Czaja
II miejsce – Wiktoria Dzikowska, ucz. p. Małgorzaty Czaja
III miejsce – Amelia Kaczamarska, ucz. p. Małgorzaty Czaja

Klasa VII a
I miejsce – Oliwia Osojca, ucz. p. Doroty Barańskiej- Balin
II miejsce – Julia Dziewiecka, ucz. p. Doroty Barańskiej- Balin
III miejsce – Bartosz Król, ucz. p. Doroty Barańskiej- Balin

Klasa VII b
I miejsce – Patrycja Barszczak, ucz. p. Eweliny Zagórnej
II miejsce – Maja Żaba, ucz. p. Eweliny Zagórnej
III miejsce – Oliwia Stolarek, ucz. p. Eweliny Zagórnej

Klasa VII c
I miejsce – Wiktor Jankowski, ucz. p. Anny Rożek
II miejsce – Roman Granat, ucz. p. Anny Rożek
III miejsce – Aleksandra Maj, ucz. p. Anny Rożek

Klasa VII d
I miejsce – Julia Cheba, ucz. p. Beaty Dąbrowskiej
II miejsce – Karol Rusiecki, ucz. p. Beaty Dąbrowskiej
III miejsce – Zofia Zwolińska, ucz. p. Beaty Dąbrowskiej

Klasa VIII a
I miejsce – Bartek Gomuła, ucz. p. Małgorzaty Czaja
II miejsce – Jakub Sieradzki, ucz. p. Małgorzaty Czaja
III miejsce – Martyna Jurek, ucz. p. Alicji Musiał

Klasa VIII b
I miejsce – Magdalena Oksińska, ucz. p. Anny Rożek
II miejsce – Aleksandra Sitarska, ucz. p. Anny Rożek
III miejsce – Mateusz Grzegorski, ucz. p. Anny Rożek

Klasa VIII c
I miejsce – Jan Wieczorek, ucz. p. Eweliny Zagórnej
II miejsce – Kornelia Pałasz, ucz. p. Eweliny Zagórnej
III miejsce – Igor Malanowicz, ucz. p. Eweliny Zagórnej

Klasa VIII d
I miejsce – Filip Heinrich, ucz. p. Beaty Dąbrowskiej
II miejsce – Jakub Król, ucz. p. Beaty Dąbrowskiej
III miejsce – Julia Opałka, ucz. p. Beaty Dąbrowskiej