Click to listen highlighted text!

SUKCESY UCZNIÓW KL. IV-VIII

baner-sukcesy4-8

„Wiedzę możemy zdobyć od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami”.

/Adam Mickiewicz/

Uczniowie naszej szkoły mają szansę i możliwości wszechstronnego rozwoju i doskonalenia umiejętności. Wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna z ambicją inspiruje dzieci do udziału w konkursach przedmiotowych.

Grafika przedstawiająca ludzika ubranego w czapkę absolwenta i siedzącego na stercie książek

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

KONKURSY OGÓLNOPOLSKI

KONKURSY WOJEWÓDZKIE, REGIONALNE I DIECEZJALNE

KONKURSY DEKANALNE, POWIATOWE, REJONOWE

KONKURSY MIEJSKIE I MIĘDZYSZKOLNE

KONKURSY SZKOLNE

Eksperci Tabliczki Mnożenia klas IV – VIII:

  • Krystian Świstak, klasa IV a, uczeń pani Beaty Adamskiej
  • Blanka Pietrasik, klasa IV a, uczeń pani Beaty Adamskiej
  • Dawid Kłos, klasa IV a, uczeń pani Beaty Adamskiej
  • Kacper Mierzejewski, klasa IV b, uczeń pana Piotra Ramskiego
  • Wiktoria Lis, klasa IV b, uczeń pana Piotra Ramskiego
  • Nikodem Dzioba, klasa IV b, uczeń pana Piotra Ramskiego
  • Szymon Nowakowski, klasa IV c, uczeń pana Piotra Ramskiego
  • Jakub Lipiński, klasa IV d, uczeń pani Beaty Adamskiej
  • Kamil Statuch, klasa IV d, uczeń pani Beaty Adamskiej
  • Wiktor Skowron, klasa IV d, uczeń pani Beaty Adamskiej
  • Jakub Sejdziński, klasa V a, uczeń pani Małgorzaty Urban
  • Ewa Bajerczak, klasa V b, uczeń pani Małgorzaty Urban
  • Franciszek Zięba, klasa V b, uczeń pani Małgorzaty Urban
  • Amelia Krzeczkowska, klasa V c, uczeń pani Bożeny Winiarczyk
  • Hubert Oroń, klasa V d, uczeń pani Barbary Kani
  • Franciszek Czubak, klasa VI a, uczeń pani Małgorzaty Urban
  • Paweł Michalski, klasa VI a, uczeń pani Małgorzaty Urban
  • Iga Starba, klasa VI b, uczeń pani Małgorzaty Urban
  • Kamil Krawczyk, klasa VI b, uczeń pani Małgorzaty Urban
  • Karol Osuch, klasa VII a, uczeń pani Małgorzaty Urban
  • Krzysztof Kijak, klasa VII c, uczeń pani Barbary Kani
  • Jan Pietrala, klasa VII c, uczeń pani Barbary Kani
  • Mikołaj Bednarski, klasa VII d, uczeń pani Beaty Adamskiej
  • Gabriel Pocheć, klasa VII d, uczeń pani Beaty Adamskiej
  • Mikołaj Jedlikowski, klasa VII e, uczeń pani Magdaleny Jasińskiej
  • Nadia Sitnicka, klasa VII f, uczeń pani Beaty Adamskiej
  • Gabriela Madejska, klasa VII g, uczeń pani Bożeny Winiarczyk
  • Jan Markiewicz, klasa VII h, uczeń pana Piotra Ramskiego
  • Mateusz Kowalski, klasa VIII a, uczeń pani Magdaleny Jasińskiej
  • Igor Zięba, klasa VIII a, uczeń pani Magdaleny Jasińskiej
  • Zofia Miller, klasa VIII b, uczeń pani Barbary Kani
  • Paulina Lenart, klasa VIII b, uczeń pani Barbary Kani
  • Kacper Michalski, klasa VIII d, uczeń pani Magdaleny Jasińskiej
  • Olha Khamuliak, klasa VIII e, uczeń pani Magdaleny Jasińskiej

Szkolny konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej

  • I miejsce – Oliwia Zglińska, klasa VII h, uczennica pani Agaty Róg
  • II miejsce – Mateusz Gromski, klasa VIII e, uczeń pani Agaty Róg
  • III miejsce – Filip Turek, klasa VII g, uczeń pani Iwony Kary
  • Wyróżnienie – Gabriela Kądziela, klasa V c, uczennica pani Agaty Róg
  • Wyróżnienie – Katarzyna Kot, klasa VII d, uczennica pani Iwony Kary
  • Wyróżnienie – Dominika Męciwoda, klasa VII d, uczennica pani Iwony Kary
  • Wyróżnienie – Bartosz Sadowski, klasa VII d, uczeń pani Iwony Kary
Przewiń do góry Skip to content Click to listen highlighted text!