Click to listen highlighted text!
baner-sukcesy1-3

SUKCESY UCZNIÓW KL. I-III

 “Niech każde dziecko wyniesie ze szkoły tyle, na ile je stać”.                                                                                                                                                                            /Jadwiga Hanisz/

Realizując cele i treści obowiązujących programów, koncentrujemy się przede wszystkim na potrzebach i możliwościach uczniów, preferujemy cele twórcze, zwłaszcza problemy otwarte, stwarzamy sytuacje do przejawiania twórczych zachowań uczniów w procesie uczenia się i zapewniamy warunki sprzyjające wyzwalaniu ich aktywności.

Grafika przedstawiająca ludzika trzymającego w prawej ręce puchar

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

Ogólnopolski Festiwal dla Dzieci i Młodzieży “Tete a tete ze słowem”
Kategoria: recytacja
II miejsce – Wojciech

  • Kogut, kl. II c

KONKURSY WOJEWÓDZKIE, REGIONALNE I DIECEZJALNE

Wojewódzki Finał Konkursu Wiedzy o Piłce Nożnej
Kategoria wiekowa 6 – 9 lat

  • II miejsce – Wojciech Kogut, klasy II c

Kategoria wiekowa 10 – 12 lat

  • Wyróżnienie – Maciej Kitowski, kl. V d
  • Wyróżnienie – Bartosz Pietruszka, kl. V d

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE, MIEJSKIE

KONKURSY SZKOLNE

Szkolny konkurs na mistrza i wicemistrza tabliczki mnożenia uczniów klas trzecich

  • Mistrz – Aleksander Magakian, klasa III a, uczeń pani Anny Wesołowskiej
  • Mistrz – Dominik Walczyk, klasa III b, uczeń pani Pauliny Jankowskiej
  • Mistrz – Mateusz Budzeń, klasa III c, uczeń pani Renaty Bartnik
  • Mistrz – Jakub Strzębski, klasa III d, uczeń pani Joanny Zagozdon
  • Wicemistrz – Daniel Krzemiński, klasa III a, uczeń pani Anny Wesołowskiej
  • Wicemistrz – Filip Walczyk, klasa III b, uczeń pani Pauliny Jankowskiej
  • Wicemistrz – Dawid Pietrzyk, klasa III c, uczeń pani Renaty Bartnik
  • Wicemistrz – Aleksander Kądziela, klasa III d, uczeń pani Joanny Zagozdon

Szkolny konkurs plastyczny “Święci oczami dzieci”
Klasy I

  • I miejsce – Natalia Sidor, klasa I a, uczennica księdza Krzysztofa Kwiatkowskiego i pani Wandy Ostatek
  • I miejsce – Aleksandra Kołton, klasa I c, uczennica księdza Krzysztofa Kwiatkowskiego i pani Pauliny Frejlich
  • II miejsce – Iga Jarosz, klasa I b, uczennica księdza Krzysztofa Kwiatkowskiego i pani Iwony Stańczak
  • III miejsce – Dawid Cichocki, klasa I d, uczeń księdza Krzysztofa Kwiatkowskiego i pani Jolanty Chobot

Klasy II

  • I miejsce – Roland Bielka, klasa II c, uczeń pani Małgorzaty Krysy i pani Joanny Zybury
  • I miejsce – Oliwia Solnica, klasa II d, uczennica pani Małgorzaty Krysy i pani Ilony Kucharskiej
  • II miejsce – Jan Osojca, klasa II a, uczeń pani Małgorzaty Krysy i pani Marty Ćwik
  • III miejsce – Zuzanna Banaszkiewicz, klasa II c, uczennica pani Małgorzaty Krysy i pani Katarzyny Nowak

Klasy III

  • I miejsce – Jan Klimas, klasa III d, uczeń pani Małgorzaty Krysy i pani Joanny Zagozdon
  • II miejsce – Weronika Przepiórka, klasa III c, uczennica pani Małgorzaty Krysy i pani Renaty Bartnik
  • II miejsce – Daniel Krzemiński, klasa III a, uczeń księdza Adriana Trybulskiego i pani Anny Wesołowskiej
  • III miejsce – Milena Kapsiak, klasa III b, uczennica księdza Adriana Trybulskiego i pani Pauliny Jankowskiej
Skip to content Click to listen highlighted text!