Click to listen highlighted text!
baner-sukcesy4-8

SUKCESY UCZNIÓW KLAS IV-VIII

„Wiedzę możemy zdobyć od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami”.

/Adam Mickiewicz/

Uczniowie naszej szkoły mają szansę i możliwości wszechstronnego rozwoju i doskonalenia umiejętności. Wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna z ambicją inspiruje dzieci do udziału w konkursach przedmiotowych.

Grafika przedstawiająca ludzika ubranego w czapkę absolwenta i siedzącego na stercie książek

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

KONKURSY OGÓLNOPOLSKI

KONKURSY WOJEWÓDZKIE, REGIONALNE I DIECEZJALNE

XX Diecezjalna Olimpiada Wiedzy Liturgicznej „Sakramenty w służbie komunii”

  • Finalista – Jan Markiewicz, klasy VIII h, uczeń pani Danuty Wiśniewskiej

KONKURSY DEKANALNE, POWIATOWE

Dekanalny etap XX Diecezjalnej Olimpiady Wiedzy Liturgicznej „Sakramenty w służbie komunii”

  • I miejsce – Jan Markiewicz, klasa VIII h, uczeń pani Danuty Wiśniewskiej
  • III miejsce – Julia Lis, klasa VIII a, uczennica pani Danuty Wiśniewskiej

KONKURSY MIEJSKIE I MIĘDZYSZKOLNE

Miejski Konkurs Plastyczny “Lokalne NIEBANALNE” 

Kategoria – Uczniowie klas V-VIII

  • II miejsce – Marcel Langner, klasa VII b, za pracę Usługi Szewskie “Czajka” Andrzej Czajka
  • III miejsce – Maja Waliszewska, klasa VII a, za pracę “Konsultant” Biuro Rachunkowe Aneta Karkut
  • Nagroda Publiczności – Marcel Langner, klasa VII b, za pracę Usługi Szewskie “Czajka” Andrzej Czajka, 473 polubienia

VI Międzyszkolny Konkurs Literacki “List do Świętego Mikołaja”

  • I miejsce – Amelia Szewczyk, klasa IV a, uczennica pani Mirosławy Zaremby

KONKURSY SZKOLNE

Szkolny etap VI Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
Uczniowie zakwalifikowani do II etapu:

  • Oliwia Zglińska, klasa VIII h, uczennica pani Doroty Dziubek
  • Karol Osuch, klasa VIII a, uczeń pani Doroty Dziubek
  • Jan Markiewicz, klasa VIII h, uczeń pani Doroty Dziubek
  • Julia Lis, klasa VIII a, uczennica pani Doroty Dziubek
  • Oliwia Dziekańska, klasa VIII d, uczennica pani Doroty Dziubek
  • Alicja Misztal, klasa VIII h, uczennica pani Doroty Dziubek
  • Dominika Męciwoda, klasa VIII d, uczennica pani Doroty Dziubek
  • Oliwia Bajer, klasa VIII g, uczennica pani Katarzyny Tomali

Szkolny etap X Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
Uczniowie zakwalifikowani do II etapu:

  • Adam Gocel, klasa VIII b, uczeń pani Anny Rożek
  • Amelia Krzeczkowska, klasa VI c, uczennica pani Doroty Barańskiej-Balin
  • Szymon Forma, klasa VIII e, uczeń pani Anny Rożek

Szkolny etap IV Wojewódzkiego Konkursu z Historii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
Uczniowie zakwalifikowani do II etapu:

  • Jan Markiewicz, klasa VIII h, uczeń pani Jolanty Kargul
  • Olaf Rogowski, klasa VI, b uczeń pani Renaty Kudełko
  • Franciszek Zięba, klasa VI b, uczeń pani Renaty Kudełko
  • Anna Michalczyk, klasa VI a, uczennica pani Renaty Kudełko
  • Jakub Wziątek, klasa VIII c, uczeń pani Jolanty Kargul
  • Wojciech Budzeń, klasa VI b, uczeń pani Renaty Kudełko

Szkolny etap IV Wojewódzkiego Konkursu z Biologii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
Uczniowie zakwalifikowani do II etapu:

  • Anna Michalczyk, klasa VI a, uczennica pani Wioletty Szymańskiej
  • Alicja Misztal, klasa VIII h, uczennica pani Agaty Róg
  • Amelia Fudalewska, klasa VII b, uczennica pani Wioletty Szymańskiej
  • Marcel Langner, klasa VII b, uczeń pani Wioletty Szymańskiej

Szkolny etap IV Wojewódzkiego Konkursu z Chemii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
Uczniowie zakwalifikowani do II etapu:

  • Alicja Misztal, klasa VIII h, uczennica pani Eweliny Baran-Żelaszczyk
  • Zuzanna Winiarczyk, klasa VIII a, uczennica pani Eweliny Baran-Żelaszczyk
  • Mateusz Dyka, klasa VIII d, uczeń pani Eweliny Baran-Żelaszczyk
  • Julia Chrapek, klasa VIII d, uczennica pani Eweliny Baran-Żelaszczyk
  • Gabriela Reczko, klasa VIII d, uczennica pani Eweliny Baran-Żelaszczyk
  • Piotr Czajkowski, klasa VIII d, uczeń pani Eweliny Baran-Żelaszczyk

Szkolny etap IV Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
Uczniowie zakwalifikowani do II etapu:

  • Karol Osuch, klasa VIII a, uczeń pana Romana Gawła

Szkolny etap VII Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
Uczniowie zakwalifikowani do II etapu:

  • Szymon Forma, klasa VIII e, uczeń pani Magdaleny Jasińskiej
  • Jan Pietrala, klasa VIII c, uczeń pani Barbary Kanii

Szkolny etap IV Wojewódzkiego Konkurs z Informatyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
Uczniowie zakwalifikowani do II etapu:

  • Szymon Forma, klasa VIII e, uczeń pani Anny Barańskiej
  • Milena Krzemińska, klasa VI a, uczennica pani Katarzyny Bieleckiej
  • Oliwia Zglińska, klasa VIII h, uczennica pani Anny Barańskiej

Szkolny etap XX Diecezjalnej Olimpiady Wiedzy Liturgicznej „Sakramenty w służbie komunii”

  • I miejsce – Jan Markiewicz, klasa VIII h, uczeń pani Danuty Wiśniewskiej
  • II miejsce – Julia Lis, klasa VIII a, uczennica pani Danuty Wiśniewskiej
  • III miejsce – Dominika Męciwoda, klasa VIII d, uczennica pani Danuty Wiśniewskiej

Szkolny konkurs historyczny “Józef Piłsudski – życie i działalność”

  • I miejsce – Jan Markiewicz, klasa VIII h, uczeń pani Jolanty Kargul
  • II miejsce – Dawid Kłos, klasa V a, uczeń pani Renaty Kudełko
  • II miejsce – Martyna Żylińska, klasa VIII c, uczennica pani Jolanty Kargul
  • II miejsce – Krzysztof Kijak, klasa VIII c, uczeń pani Jolanty Kargul
  • III miejsce – Olaf Rogowski, klasa VI b, uczeń pani Renaty Kudełko
  • III miejsce – Jakub Konarski, klasa VIII d, uczeń pani Renaty Kudełko
  • Wyróżnienie – Wiktoria Lis, klasa V b, uczennica pani Żanety Fiszer
  • Wyróżnienie – Julia Kaczor, klasa VIII c, uczennica pani Jolanty Kargul
  • Wyróżnienie – Paulina Śmieszek, klasa VIII c. uczennica pani Jolanty Kargul
  • Wyróżnienie – Szymon Kwiatkowski, klasa V b, uczeń pani Renaty Kudełko
  • Wyróżnienie – Krystian Świstak, klasa V a, uczeń pani Renaty Kudełko

Szkolny konkurs informatyczny “Boże Narodzenie 2022”

  • I miejsce – Anna Michalczyk, kl. VI a, uczennica pani Katarzyny Bieleckiej
  • I miejsce – Anna Kozieł, kl. VI a, uczennica pani Katarzyny Bieleckiej
  • II miejsce – Kaja Matynia, kl. V b, uczennica pani Anny Barańskiej
  • III miejsce – Kacper Zagórny, kl. V d, uczeń pana Dariusza Mruka

Szkolny konkurs “Moja ojczyzna w Dolinie Kamiennej”

  • I miejsce – Amelia Soboń, klasa IV a, uczennica pani Mirosławy Zaremby
  • II miejsce – Stanisław Burda, klasa VI a, uczeń pani Doroty Dziubek
  • III miejsce – Oliwia Zglińska, klasa VIII h, uczennica pani Iwony Kary

Szkolny konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej

  • I miejsce – Julia Kaczor, klasa VIII c, uczennica pani Iwony Kary
  • I miejsce – Bartosz Sadowski, klasa VIII d, uczeń pani Iwony Kary
  • II miejsce – Zuzanna Ślęczak, klasa IV e, uczennica pani Iwony Kary
  • II miejsce – Wojciech Skowron, klasa VII a, uczeń pani Iwony Kary
  • III miejsce – Nikola Młynarczyk, klasa IV e, uczennica pani Iwony Kary
  • III miejsce – Maja Radlak, klasa VI b, uczennica pani Iwony Kary
  • III miejsce – Mateusz Dyka, klasa VIII d, uczeń pani Iwony Kary
  • Wyróżnienie – Anna Michalczyk, klasa VI a, uczennica pani Iwony Kary
  • Wyróżnienie – Olaf Rogowski, klasa VI b, uczeń pani Iwony Kary
  • Wyróżnienie – Katarzyna Kot, klasa VIII d, uczennica pani Iwony Kary
  • Wyróżnienie – Filip Turek, klasa VIII g, uczeń pani Iwony Kary
  • Wyróżnienie – Maria Kamińska, klasa VIII h, uczennica pani Iwony Kary

Szkolny konkurs o tytuł EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA:

  • Antoni Grabski, klasa IV a, uczeń pani Magdaleny Jasińskiej
  • Miłosz Ziółek, klasa IV a, uczeń pani Magdaleny Jasińskiej
  • Maja Łagoda, klasa IV a, uczennica pani Magdaleny Jasińskiej
  • Dawid Kozieł, klasa IV b, uczeń pani Barbary Kani
  • Oliwia Perchel, klasa IV b, uczennica pani Barbary Kani
  • Gaber Dominik, klasa IV c, uczeń pani Magdaleny Jasińskiej
  • Kacper Mądry, klasa IV e, uczeń pani Magdaleny Jasińskiej
  • Świstak Krystian, klasa V a, uczeń pani Beaty Adamskiej
  • Adam Walczyk, klasa V b, uczeń pani Barbary Kani
  • Pola Młynarczyk, klasa V b, uczennica pani Barbary Kani
  • Maja Małkowska, klasa V c, uczennica pana Piotra Ramskiego
  • Szymon Nowakowski, klasa V c, uczeń pana Piotra Ramskiego
  • Klaudia Stachowicz, klasa V d, uczennica pani Beaty Adamskiej
  • Adam Chyzicki, klasa VI a, uczeń pani Barbary Kani
  • Maria Kabała, klasa VI b, uczennica pani Małgorzaty Urban
  • Olaf Rogowski, klasa VI b, uczeń pani Małgorzaty Urban
  • Wojciech Budzeń , klasa VI b, uczeń pani Małgorzaty Urban
  • Jakub Solnica, klasa VI c, uczeń pani Bożeny Winiarczyk
  • Hubert Oroń, klasa VI d, uczeń pani Barbary Kani
  • Michał Pacocha, klasa VI d, uczeń pani Barbary Kani
  • Maja Waliszewska, klasa VII a, uczennica pani Małgorzaty Urban
  • Julia Sabat, klasa VII a, uczennica pani Małgorzaty Urban
  • Zuzanna Chojka, klasa VII a, uczennica pani Małgorzaty Urban
  • Iga Starba, klasa VII b, uczennica pani Małgorzaty Urban
  • Kamil Krawczyk, klasa VII b, uczeń pani Małgorzaty Urban
  • Julia Kałuża, klasa VIII a, uczennica pani Małgorzaty Urban
  • Krzysztof Kijak, klasa VIII c, uczeń pani Barbary Kani
  • Jan Pietrala, klasa VIII c, uczeń pani Barbary Kani
  • Katarzyna Kot, klasa VIII d, uczennica pani Beaty Adamskiej
  • Jakub Konarski, klasa VIII d, uczeń pani Beaty Adamskiej
  • Mikołaj Jedlikowski, klasa VIII e, uczeń pani Magdaleny Jasińskiej
  • Oliwier Pietrus, klasa VIII g, uczeń pani Bożeny Winiarczyk
  • Oliwia Zglińska, klasa VIII h, uczennica pani Beaty Adamskiej
  • Antonina Luboch, klasa VIII h, uczennica pani Beaty Adamskiej

Szkolny konkurs plastyczny z okazji Dnia Tabliczki Mnożenia

  • I miejsce – Adam Kula, klasa IV a, uczeń pani Magdaleny Jasińskiej
  • I miejsce – Blanka Lach, klasa IV a, uczennica pani Magdaleny Jasińskiej
  • II miejsce – Filip Szemraj, klasa IV c, uczeń pani Magdaleny Jasińskiej
  • II miejsce – Radosław Miłek, klasa IV c, uczeń pani Magdaleny Jasińskiej
  • II miejsce – Iga Boleń, klasa IV a, uczennica pani Magdaleny Jasińskiej
  • III miejsce – Nikola Młynarczyk, klasa IV e, uczennica pani Magdaleny Jasińskiej
  • III miejsce – Zuzanna Ślęczek, klasa IV e, uczennica pani Magdaleny Jasińskiej
  • Wyróżnienie – Fabian Głowacki, klasa IV a, uczeń pani Magdaleny Jasińskiej
  • Wyróżnienie – Miłosz Ziółek, klasa IV a, uczeń pani Magdaleny Jasińskiej
Skip to content Click to listen highlighted text!