Click to listen highlighted text!
Wyniki szkolnego konkursu na e_kartkę

Wyniki szkolnego konkursu informatycznego “E-kartka bożonarodzeniowa”

Na początku grudnia w naszej szkole został ogłoszony konkurs informatyczny  „E – kartka bożonarodzeniowa”. Do udziału zostali zaproszeni uczniowie klas IV – VI. Zadaniem uczestników było stworzenie prezentacji multimedialnej – kl. VI, oraz kartki świątecznej w programie Paint.
Głównym celem konkursu było rozwijanie zainteresowań uczniów dotyczących wzbogacenia i pogłębienia wiadomości o polskich tradycjach świątecznych oraz kultywowanie zwyczaju przygotowywania kartek świątecznych. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, więc komisja konkursowa zdecydowała nagrodzić i wyróżnić prace odznaczające się szczególną pomysłowością oraz ilością włożonej pracy.

Klasy IV

  • I miejsce – Oliwia Boleń kl. IV a, ucz. p. Jolanta Gawron
  • I miejsce – Szymon Kwiatkowski kl. IV b, ucz. P. Anny Barańskiej
  • I miejsce – Olaf Rogowski kl. IV b, ucz. p. Anny Barańskiej
  • II miejsce – Anna Kozieł kl. IV a, ucz. p. Jolanta Gawron
  • II miejsce – Alicja Safian kl. IV b, ucz. p. Anny Barańskiej
  • II miejsce – Anna Michalczyk kl. IV a, ucz. p. Jolanta Gawron
  • III miejsce – Maja Dymanowska kl. IV a, ucz. p. Jolanta Gawron
  • III miejsce – Maja Pietrzyk kl. IV b, ucz. p. Anny Barańskiej
  • III miejsce – Amelia Balmas kl. IV a, ucz. p. Jolanta Gawron
  • III miejsce – Kuba Slolnica kl. IV d , ucz. p. Jolanta Gawron
  • Wyróżnienie – Anna Kotowska kl. IV a, ucz. p. Jolanta Gawron
  • Wyróżnienie – Gabriela Petrykowska kl. IV a, ucz. p. Jolanta Gawron
  • Wyróżnienie – Blanca Tofil kl. IV c, ucz. p. Jolanta Gawron
  • Wyróżnienie – Wojciech Budzeń kl. IV b, ucz. p. Anny Barańskiej
  • Wyróżnienie – Magdalena Wasek kl. IV b, ucz. p. Anny Barańskiej
  • Wyróżnienie – Wiktor Czarnecki kl. IV d, ucz. p. Dariusza Mruka
  • Wyróżnienie – Adam Sieradzki kl. IV c, ucz. p. Jolanta Gawron
  • Wyróżnienie – Nadia Sala kl. IV c, ucz. p. Jolanta Gawron
  • Wyróżnienie – Martyna Czajkowska kl. IV d, ucz. p. Jolanta Gawron
  • Wyróżnienie – Hanna Spurek kl. IV b ucz. p. Anny Barańskiej
  • Wyróżnienie – Krystian Szpernal kl. IV b ucz. p. Anny Barańskiej
  • Wyróżnienie – Amelia Kumięga kl. IV a, ucz. p Jolanty Gawron

Klasy VI

Uczniowie klas VI wykonali e-kartkę w programie PowerPoint i zapisali ją na jednym slajdzie, który zawierał automatyczną animację i własne życzenia świąteczne z podkładem muzycznym.

  • I miejsce – Laura Baka kl. VI d, ucz. p. Katarzyny Bieleckiej
  • I miejsce – Gabriel Dryjas kl. VI d, ucz. p. Katarzyny Bieleckiej
  • I miejsce – Oliwia Jedlikowska kl. VI h, ucz. p. Anny Barańskiej
  • I miejsce – Michał Tracz kl. V I h, ucz. p. Dariusza Mruka
  • II miejsce – Paweł Gronkiewicz kl. VI e, ucz. p. Katarzyny Bieleckiej
  • II miejsce – Natalia Murzyn kl. VI h, ucz. p. Dariusza Mruka
  • III miejsce – Maja Janik kl. VI d, ucz. p. Katarzyny Bieleckiej
  • Wyróżnienie – Marcel Głowacki kl. VI d, ucz. p. Katarzyny Bieleckiej
  • Wyróżnienie – Gabriel Pocheć kl. VI d, ucz. p. Katarzyny Bieleckiej
  • Wyróżnienie – Igor Grzesik kl. VI f, ucz p. Katarzyny Bieleckiej
  • Wyróżnienie – Jakub Jędyka kl. VI f, ucz p. Katarzyny Bieleckiej
  • Wyróżnienie – Bartosz Kozak kl. VI f, ucz p. Katarzyny Bieleckiej
  • Wyróżnienie – Jakub Sepioło kl. VI f, ucz p. Katarzyny Bieleckiej
  • Wyróżnienie – Nadia Sitnicka kl. VI f, ucz p. Katarzyny Bieleckiej
Przewiń do góry Skip to content Click to listen highlighted text!