Click to listen highlighted text!

Szkolny konkurs plastyczny „Wesołego Alleluja”

Kartki świąteczne wykonane przez naszych uczniów.
Kartki świąteczne.

Klasy I-III

  • I miejsce – Paweł Żak, kl. III a, ucz. ks. Adama Kamińskiego, p. Joanny Zybury
  • II miejsce – Zuzanna Maj, kl. III a, ucz. ks. Adama Kamińskiego, p. Joanny Zybury
  • III miejsce – Remigiusz Chołuj, kl. III d, ucz. ks. Adama Kamińskiego, p. Lucyny Wiśniewskiej
  • III miejsce – Lena Krawczyk, kl. I b, ucz. ks. Adama Kamińskiego, p. Pauliny Jankowskiej
  • III miejsce – Aleksander Chołuj, kl. I a, ucz. ks. Adama Kamińskiego, p. Anny Wesołowskiej

Klasy IV – VI

  • I miejsce – Marcel Langner, kl. IV b, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej i. p. Katarzyny Nowak
  • I miejsce – Kuba Błachut, kl. IV b, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk
  • I miejsce – Anna Michalczyk, kl. IV a, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk
  • II miejsce – Filip Sapielak, kl. VI h, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej i p. Marzeny Szymczyk
  • II miejsce – Bartosz Kościołek, kl. IV b, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk
  • II miejsce – Nicola Suchojad, kl. VI b, ucz. p. Lidia Tokarska i p. Marzeny Szymczyk
  • II miejsce – Damian Błaszkiewicz, kl. IV b, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk
  • III miejsce – Franciszek Dwojak, kl. IV b, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk
  • III miejsce – Natalia Potrząsaj, kl. VI b, ucz. p. Lidia Tokarska i p. Marzeny Szymczyk
  • III miejsce – Ksawery Bieniek, kl. VI c, ucz. p. Lidii Tokarskiej i p. Marzeny Szymczyk
  • Wyróżnienie – Maja Waliszewska, kl. V a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej i p. Katarzyny Nowak
  • Wyróżnienie – Amelia Fudalewska, kl. V b, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej i p. Katarzyny Nowak
  • Wyróżnienie – Zofia Miller, kl. V b, ucz. p. Barbary Gadkowskiej i p. Marzeny Szymczyk

Klasy VII – VIII

  • I miejsce – Julia Norowska, kl. VII f, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej i p. Marzeny Szymczyk
  • I miejsce – Lena Szot, kl. VII e, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej i p. Marzeny Szymczyk
  • I miejsce – Ewa Żelazowska, kl. VII f, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej i p. Marzeny Szymczyk
  • II miejsce – Julia Makowska, kl. VII a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej i p. Marzeny Szymczyk
  • III miejsce – Maja Piwońska, kl. VII e, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej i p. Marzeny Szymczyk
  • Wyróżnienie – Mateusz Gromski, kl. VII e, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej i p. Marzeny Szymczyk
Przewiń do góry Skip to content Click to listen highlighted text!